menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 09-03-2010, 07:26
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał katschor
"...warto pomyśleć o własnym biznesie..." - autor pomyślał.... pisze o tym arykuły! Ciekawe jak sie opodatkował? Pewnie umowa o dzieło?



Doradców jest duzo... zwłaszcza tych prowadzacych za unijna kasę "kursy aktywacji zawodowej"... znacie kogos kto zyje za kasę zarobioną "pod wpływem" ukończenia takiego kursu?

Cała prawda, i tylko prawda. Od 2 lat próbuje coś zrobić brałem udział
w wielu szkoleniach i niewiele mi to dało, a urzędy, które w mediach krzyczą o pomocy, stawiają takie zapory nie do przejścia dla zwykłego zjadacza chleba. Dlatego szukałem rozwiązania, żeby zrealizować swoje marzenia o biznesie. Chyba je znalazłem, chociaż
jeszcze muszę poczekać na efekty. Chętnie prywatnie podzielę się tym rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 23-05-2010, 18:41
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Witam serdecznie


Przedstawiamy zapowiedź promocji nowego, polskiego projektu, którego współtwórcą jest nasz wieloletni przyjaciel.
Zostanie wprowadzony w ciągu 2 tygodni, możemy już teraz poznać wstęp do programu
i polecać go swoim znajomym, wysyłając ten mail.
Na razie bez możliwości rejestracji i logownia.
Link referencyjny dostaniesz w odpowiednim momencie, po ustaleniu kolejności rejestracji.



Bogaci koncentrują się na szansach i okazjach.
Biedni koncentrują się na problemach.

A TY kim chcesz być?

Jeśli jeszcze nie wiesz, że żyjesz w erze informacyjnej to chcę Tobie o tym przypomnieć.
Każdego dnia znacznie więcej od jedzenia, spania, pracy czy pieniędzy dostajesz gigabity informacji.
Ale czy TY na nich zarabiasz? NIE! Zarabiają inni, ponieważ znają sekret:
1 gram skutecznie przekazanej informacji daje więcej pieniędzy niż TONA ciężkiej pracy!

A czy wiesz jak łatwo możesz zarabiać na informacji?
Czy chcesz zarabiać na wiedzy innych i informacjach zawartych w Internecie?

Jeśli TAK, to teraz nadarza się niebywała okazja dla Ciebie!
Masz to jak w banku! ...i zapewni Doładowanie Twojego Konta w Banku, ponieważ
wkrótce rusza INTERAKTYWNY Program Partnerski
"Piąta Głębokość Twoich Finansów",
który promuje wiedzę na temat zarabiania w Internecie.

ZARABIAJ NA WIEDZY - to przewodnia intencja serwisu skierowana do szerokiej rzeszy Internautów.



Nie musisz się uczyć tego jak to robić, ponieważ masz już wszystko przygotowane tak abyś bez wysiłku,
w rewelacyjnie prosty, szybki i skuteczny sposób osiągał rosnące dochody co miesiąc!


Celem serwisu partnerskiego jest stworzenie możliwości wymiany informacji
pomiędzy zarejestrowanymi partnerami na temat sposobów zarabiania w Internecie
z wykorzystaniem mechanizmów automatyzacji procesów powielania nośników informacji
takich jak e-booki, audiobooki, videokursy itp.

Za około 2 tygodnie, gdy dostaniesz link referencyjny i zapiszesz się na listę kontaktów,

to dostaniesz 2 maile z wyjaśnieniami i z dostępem do stron ujawniających sekret ...
jak zarobić 4131 zł w 3 do 5 tygodni!
...dzięki opłaceniu zestawu promocyjnego ebooków za 17 zł - tak, to niewiarygodne lecz prawdziwe!
A takie dochody masz na początek zapewnione na 1 ETAPIE,
2 ETAP zasili Twoje Prywatne Finanse 3-krotnie mocniej, a 3 ETAP - To już sam musisz sprawdzić...

SEKRET TEN MOŻESZ POZNAĆ JUŻ WKRÓTCE!
Gdy w pełni zostaniesz wtajemniczony, to zobaczysz jak szybko zaczniesz osiągać rosnące dochody.

UWAGA
To co jest w tym projekcie unikalne:
NIE MA ŻADNEJ FIRMY, KTÓREJ SIĘ PŁACI.
CELEM PROJEKTU JEST SKONTAKTOWANIE OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZWIĘKSZAĆ
SWOJE DOCHODY DZIĘKI DOSTĘPOWI DO WIEDZY O ZARABIANIU W INTERNECIE,
PRZYGOTOWANEJ NA TYM SERWISIE PARTNERSKIM.
DLATEGO PARTNERZY PŁACĄ SOBIE NAWZAJEM 100% WARTOŚCI ZESTAWU PROMOCYJNEGO!

Nie jest to więc żaden MLM, tylko Interaktywny Program Partnerski, oparty na algorytmie matrycy trójkowej,
która zapełnia się dzięki zasadom marketingu szeptanego/partnerskiego. Program jest realizowany w trzech etapach
w celu uzyskiwania coraz większych miesięcznych dochodów pasywnych.
Jak tylko będzie możliwa rejestracja, natychmiast wyślemy e-maila

Wszystkim naszym przyszłym partnerom zapewniamy pomoc, wsparcie w rozwoju tego projektu.


Pozdrawiam
Kazimiera Rojewska
GG:OPENBIZ
SKYPE wiosna832
698030107


PS.
To jest program dla osób, które chcą legalnie zarabiać dzięki Internetowi, ponieważ mają otwarty umysł !

Proszę zmienić i wpisać swoje dane i wysłać swoim znajomym,,
Aby i oni przygotowali się na promocję tego programu w swoim otoczeniu.

Dostałam tego e-maila od przyjaciela ma nosa do dobrych biznesów w sieci i mu wierzę na pewno w to wejdę ,tani i prawdą jest że informacja dobra w sieci jest na wagą złota.
Będe miała znów nowe doświadczenie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 23-05-2010, 18:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Panterka47

Ble, ble, ble toż to znana na całym świecie piramidka. Seniorów trudno nabrać na taką naiwność.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 24-05-2010, 11:08
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Domyślnie Tadeuszu - optymisto!

Oj, łatwo, zadziwiająco łatwo nabrać. Te piramidki, łańcuszki św. Antoniego itp. inaczej dawno by upadły!
NAIWNYCH NIE SIEJĄ...

Przykładem otępienia umysłowego jest Lotto. Jeśli pojawia się kumulacja - tłumy biegną do kolektur. Nie
zwracając uwagi na prosty fakt: jeśli kilka razy pod rząd
nie pada główna wygrana, to jest to dowód na trudność
trafienia!!! (49 silnia).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 24-05-2010, 11:35
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Prefekcie
W lotto gram od zawsze, zdając sobie sprawę z prawdopodobieństwa wygranej -nikłego. 1 do 14 000 000
Ale jak ktoś takie bzdety pisze jak Panterka to jest jawne oszustwo.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 24-05-2010, 12:35
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Domyślnie Tadeuszu!

To nie jest JAWNE oszustwo! To szukanie naiwniaków.
Zresztą w wielu przypadkach - skuteczne.

Dla mnie transparenty o kumulacji np. 20 milionów, są
JAWNĄ antyreklamą. Myślę sobie: jakim głupcem trzeba być, żeby Z TAKIEGO POWODU biec do kolektury. Choć
w ogóle pobawić się można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 24-05-2010, 13:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jaw lotto bawię się wysyłając kupon na 10 losowań i nie biegam do kolektury przy kumulacji.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 25-05-2010, 11:58
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Witam a ja mam własny biznes w sieci siedze w domu nigdzie nie dojeżdżam nie stoję na przystankach, e-biznes jest bardzo dobrym zajęciem na emeryturze zawsze coś wpadnie dodatkowego dla mnie 300zl w miesiącu jest dużo,a bywa więcej
,chcę stworzyć taką grupę ludzi którzy lubią internet i chcą w ten sposób dorobić ,a może zarobić na fajne wczasy.
Mój biznes jest prosty i łatwy a chętnych zapraszam na priv.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 12-06-2010, 12:26
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Bogaci koncentrują się na szansach i okazjach.
Biedni koncentrują się na problemach. A TY kim chcesz być?

PRZEDSTAWIAM PROMOCJE NOWEGO PROJEKTU, KTÓREGO WSPÓŁTWÓRCĄ.
JEST MÓJ PRZYJACIEL.


~~~~~~~~~~
Witaj,
jeśli jeszcze nie wiesz, że żyjesz w erze informacyjnej to chcę Ci o tym przypomnieć.
Każdego dnia znacznie więcej od jedzenia, spania, pracy czy pieniędzy dostajesz gigabity INFORMACJI.
Ale czy TY na nich zarabiasz? NIE! Zarabiają inni, ponieważ znają sekret:
1 gram skutecznie przekazanej informacji daje więcej pieniędzy niż TONA ciężkiej pracy!

A czy TY wiesz jak łatwo możesz zarabiać na informacji?
Czy chcesz zarabiać na wiedzy innych i informacjach zawartych w Internecie?

Jeśli TAK, to teraz nadarza się niebywała okazja dla Ciebie!
Masz to jak w banku! ...i zapewni Doładowanie Twojego Konta w Banku, ponieważ
ruszył INTERAKTYWNY Program Partnerski
"Piąta Głębokość Twoich Finansów",
który promuje wiedzę na temat zarabiania w Internecie.

ZARABIAJ NA WIEDZY - to przewodnia intencja serwisu skierowana do szerokiej rzeszy Internautów.

TY nie musisz się uczyć tego jak to robić, ponieważ masz już wszystko przygotowane tak abyś bez wysiłku,
w rewelacyjnie prosty, szybki i skuteczny sposób osiągał rosnące dochody co miesiąc!
Zobacz TERAZ więcej na stronie naszego programu www.depth.com.pl/


Celem serwisu partnerskiego jest stworzenie możliwości wymiany informacji
pomiędzy zarejestrowanymi partnerami na temat sposobów zarabiania w Internecie
z wykorzystaniem mechanizmów automatyzacji procesów powielania nośników informacji
takich jak e-booki, audiobooki, videokursy itp.

dostaniesz link referencyjny i zapisz się na listę kontaktów,
dostaniesz 2 maile z wyjaśnieniami i z dostępem do stron ujawniających sekret ...
jak zarobić 4131 zł w 3 do 5 tygodni!
...dzięki opłaceniu zestawu promocyjnego ebooków za 17 zł - tak, to niewiarygodne lecz prawdziwe!
A takie dochody masz na początek zapewnione na 1 ETAPIE,
2 ETAP zasili Twoje Prywatne Finanse 3-krotnie mocniej, a 3 ETAP - Oj! to już sam musisz sprawdzić...

SEKRET TEN MOŻESZ POZNAĆ JUŻ TERAZ
Gdy w pełni zostaniesz wtajemniczony, to zobaczysz jak szybko zaczniesz osiągać rosnące dochody.

Dlatego teraz przeczytaj www.depth.com.pl/


UWAGA
To co jest w tym projekcie unikalne:
NIE MA ŻADNEJ FIRMY, KTÓREJ SIĘ PŁACI.
CELEM PROJEKTU JEST SKONTAKTOWANIE OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZWIĘKSZAĆ
SWOJE DOCHODY DZIĘKI DOSTĘPOWI DO WIEDZY O ZARABIANIU W INTERNECIE,
PRZYGOTOWANEJ NA TYM SERWISIE PARTNERSKIM.
DLATEGO PARTNERZY PŁACĄ SOBIE NAWZAJEM 100% WARTOŚCI ZESTAWU PROMOCYJNEGO!


Nie jest to więc żaden MLM, tylko Interaktywny Program Partnerski, oparty na algorytmie matrycy trójkowej,
która zapełnia się dzięki zasadom marketingu szeptanego/partnerskiego. Program jest realizowany w trzech etapach
w celu uzyskiwania coraz większych miesięcznych dochodów pasywnych.

...do zobaczenia w programie dla osób spragnionych strumienia pieniędzy na swoim koncie
--
Kazimiera Rojewska
GG 23495434 kom.689030107
PS. - UWAGA!
To nie jest program dla intelektualistów, myślicieli czy filozofów Dla takich ludzi są uczelnie i ciężka praca.
Nasz program jest do zarabiania, a nie filozofowania!
To jest program dla osób, które chcą legalnie zarabiać dzięki Internetowi, ponieważ mają OTWARTY UMYSŁ!
Zrzędom, marudom, malkontentom i pieniaczom DZIĘKUJEMY I WSTĘPU ZAKAZUJEMY!

JEŻELI CHCESZ AKTYWNIE ZARABIAĆ ZE MNĄ POTWIERDZ TEGO E-MAILA

Zmień w tym mailu dane w podpisie i niektóre sformułowania i wyślij swoim znajomym,
aby i oni mogli promować ten program w swoim otoczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 11:20
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
OK E-Biznes,ale jak

Nie żadne ble,ble
tak napisać może każdy nie sprawdzając krzyczeć PIRAMIDA,
to jest naiwne właśnie jestem emerytką sama szuka programu który da mi satysfakcje,nie mam zamiaru udawadniać i dyskutować z kimś kto nie sprawdził a krytykuje,
Jestem w Interaktywnym Programie Partnerskim sprawdził się w działaniu mija miesiąc jest 3000uczestników,czy sadzisz ze tylu ludzi jest naiwnych??????
sprawdz to podyskutujemy:http://depth.com.pl/?ID=97
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 12:39
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Czas najwyższy, Panterko, powiedziałbym. Przybliż nam swój byznes .Jestem za szybszym rozwojem jednostek przedsiębiorczych (lokomotywami), bo oni są źródłem utrzymania takich jak ja, których czas już zbliża się ku świetlanej przyszłości...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Czas najwyższy, Panterko, powiedziałbym. Przybliż nam swój byznes .Jestem za szybszym rozwojem jednostek przedsiębiorczych (lokomotywami), bo oni są źródłem utrzymania takich jak ja, których czas już zbliża się ku świetlanej przyszłości...
Kazimierzu
Mam nadzieję, że znasz legendę o powstaniu szachów. Cesarz zadowolony z tak wspanialej gry zapytał ile ma zapłacić wynalazcy. Ten odpowiedział "tyle ile zmieści się na szachownicy
" 1 ziarenko ryżu na pierwszym polu, 2 ziarenka na drugim 4 na trzecim, 8 na czwartym itd podwajając ilość ziaren na następnym polu. Chyba nie muszę tłumaczyć podobieństwa z oszukańczą propozycją "panterki47". Może się zaklinać na co tylko zechce ale taka jest prawda. Te 3000 owszem ma szanse na kilka złotych, dalsi dostaną figę z makiem. Brak ludności w Polsce bardzo bliski a i na świecie też nie ma takiej ilości.
Panterka powtarza wielokrotnie oszukańczą "metodę pracy?" naiwnych nie trzeba szukać sami się rodzą.

Cytat:
W dowód wdzięczności obiecał Sissis, że go wynagrodzi wszystkim, czegokolwiek ten zapragnie. Sissa poprosił o zapłatę pozornie bardzo skromną, chciał bowiem otrzymać tyle ziarenek pszenicy, ile przypadnie, gdy poprzez wszystkie 64 pola szachownicy będzie się podwajało jedno ziarnko, złożone na jej pierwszym polu. Zdziwił się władca z pozornie skromnego życzenia, a wpadł w zdumienie najwyższe stwierdzając, ze życzenia spełnić nie może. Obliczenie wykazuje, że dla uzyskania takiej ilości pszenicy, należałoby całą naszą ziemię zasiać osiem razy i osiem razy zebrać żniwo.

http://www.astercity.net/~vistula/czymsaszachy.htm
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:28
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Tadziu !

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kazimierzu
Mam nadzieję, że znasz legendę o powstaniu szachów. Cesarz zadowolony z tak wspanialej gry zapytał ile ma zapłacić wynalazcy. Ten odpowiedział "tyle ile zmieści się na szachownicy
" 1 ziarenko ryżu na pierwszym polu, 2 ziarenka na drugim 4 na trzecim, 8 na czwartym itd podwajając ilość ziaren na następnym polu. Chyba nie muszę tłumaczyć podobieństwa z oszukańczą propozycją "panterki47". Może się zaklinać na co tylko zechce ale taka jest prawda. Te 3000 owszem ma szanse na kilka złotych, dalsi dostaną figę z makiem. Brak ludności w Polsce bardzo bliski a i na świecie też nie ma takiej ilości.
Panterka powtarza wielokrotnie oszukańczą "metodę pracy?" naiwnych nie trzeba szukać sami się rodzą.



http://www.astercity.net/~vistula/czymsaszachy.htm
Nie chcę wchodzić w szczegóły, jak się robi byznes po "50+", ale podoba mi się to, że są tacy ludzie,którzy nie zadawalają się skromną emeryturą, tylko sami starają się ją powiększyć.
Ty też, z tego co wiem z Twoich postów,prowadzisz własny jakiś byznes i podziwiam takich ludzi.
Metody stosowanej na byznes przez Panterkę nie znam, ale chyba jest skuteczna, jeśli innych zachęca do tego.
Brak młodych niech zastąpią młodzi emeryci i renciści zdolni jescze dob zakładania własnych byznesów.
Moim zdaniem, na byznes nigdy nie jest zapóżno,jeśli tylko zdrowie nam dopisuje i są chęci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:32
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Super

Cytat:
Napisał Kazimierz
Nie chcę wchodzić w szczegóły, jak się robi byznes po "50+", ale podoba mi się to, że są tacy ludzie,którzy nie zadawalają się skromną emeryturą, tylko sami starają się ją powiększyć.
Ty też, z tego co wiem z Twoich postów,prowadzisz własny jakiś byznes i podziwiam takich ludzi.
Metody stosowanej na byznes przez Panterkę nie znam, ale chyba jest skuteczna, jeśli innych zachęca do tego.
Brak młodych niech zastąpią młodzi emeryci i renciści zdolni jescze dob zakładania własnych byznesów.
Moim zdaniem, na byznes nigdy nie jest zapóżno,jeśli tylko zdrowie nam dopisuje i są chęci.

Kaziu
napewno Tadzio prowadzi własny biznes z postów
bo ma małą emeryturę nie zaznaczyłeś -hi-hi!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kazimierzu
Czy upał i słońce zaszkodziły Twojej głowie? Gdzie i kiedy coś wspomniałem o prowadzeniu przeze mnie biznesu.!!!
Pewnie pozajączkowało się coś w główce.
Jak napisałem powyżej naiwnych nie sieją sami się rodzą
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 13:45
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kazimierzu
Czy upał i słońce zaszkodziły Twojej głowie? Gdzie i kiedy coś wspomniałem o prowadzeniu przeze mnie biznesu.!!!
Pewnie pozajączkowało się coś w główce.
Jak napisałem powyżej naiwnych nie sieją sami się rodzą
Jeśli tak , Tad, to sorry. Masz rację, to widocznie te upały.
Nie nazwywałbym tych, którzy sprawę swych emerytur biorą we własne ręce,naiwniakami. Innym pozostaje narzekanie na rządy. I to jest beznadziejne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 15:30
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
OK

Cytat:
Napisał Kazimierz
Czas najwyższy, Panterko, powiedziałbym. Przybliż nam swój byznes .Jestem za szybszym rozwojem jednostek przedsiębiorczych (lokomotywami), bo oni są źródłem utrzymania takich jak ja, których czas już zbliża się ku świetlanej przyszłości...
Przybliżyć bardzo proszę -jest taka możliwość wejść na prezentacje,wysłuchać ocenić czy to jest biznes na moje możliwości.Jestem dość ostrożna więc nie polecam czegoś co nie sprawdziłam Internet daje nam wiele możliwości wybierajcie najlepsze dla siebie ja jestem TU wiem na czym to polega.
Prezentacje są w poniedziałki,środy, piątki zawsze o godz.21
każdy może wysłuchać a co dale zależy od słuchającego
link :https://my.dimdim.com/systemudp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 16:45
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

"Kocham" wszelkie prezentacje w klubach, hotelach, restauracjach, na wycieczkach gdzie działają specjalnie wyszkoleni ludzie i wmawiający naiwniakom jakie to są doskonałe towary. np garnki nierdzewne, patelnie teflonowe, filtry do wody itd, itp. (można wpisać dowolny towar na rynku). Człek często ogłupiały pod naporem słów podpisuje umowę kupna nawet na raty całkiem zbędnego towaru. Po powrocie do domu przytomnieje i próbuje wycofać się z niestosownej transakcji. Towar nie tej jakości cena z sufitu wzięta, w pobliskim sklepie rzecz o wiele tańsza. recz z prezentacjami, precz z oszustami, precz z manipulatorami. Do paki z nimi
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 17:38
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Kaziu
na pewno Tadzio prowadzi własny biznes z postów
bo ma małą emeryturę nie zaznaczyłeś -hi-hi!!

Jeżeli to przynosi satysfakcję czemu nie,ja szukam rozwiązań.
Które ułatwią moje życie.
"Nigdy nie przyjmuj rad od OBAW ,Nigdy nie radż się STRACHU,,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 18:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Panterka47
Jeżeli to przynosi satysfakcję czemu nie,ja szukam rozwiązań.
Które ułatwią moje życie.

"Nigdy nie przyjmuj rad od OBAW ,Nigdy nie radż się STRACHU,,

Pewnie, że tak ułatwiają życie na oszukańczej działalności. Brzydzę się takim rodzajem ludzi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
e-biznes seniorów. green Seniorzy i praca 6 19-09-2022 14:08
Nerwice i Histerie pięćdziesiąt plus - komentarze hannabarbara Ogólny 62 14-01-2012 16:47
Agenci Podróży - 55 plus bez granic - komentarze es55ca Ogólny 16 30-05-2008 08:27
8 MARCA !!! (wyrób własny) arczia Różności - wątki archiwalne 30 09-03-2008 19:37
Czas na miłość - komentarze destiny Ogólny 39 29-10-2007 01:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.