menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 09-09-2012, 20:29
Ewunia45's Avatar
Ewunia45 Ewunia45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 1 363
Domyślnie

Witam wieczorem. Pozwólcie, że włączę się do dyskusji. Pracuję w szkole 30 lat i mogę na temat pracy nauczyciela coś powiadzieć. Pracę rozpoczynam o 7.30, kończę około 14.30 czyli z okienkami 7 godzin. W domu przygotowanie do pracy jeszcze ze 3. Do tego co miesiąc rada pedagogiczna 2-3 godziny, w soboty lub niedziele imprezy środowiskowe. Mało? A wywiadówki, popołudniowe imprezy z udziałem dzieci i ich rodziców? Ciągle trzeba się kształcić, co dwa tygodnie trzydniowe zjazdy, mało tego, trzeba za naukę zapłacić ok.3 tysiące. Zapraszam, każdy może spróbować czy to takie łatwe, lekkie i przyjemne. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 12-09-2012, 11:28
Anulka_09's Avatar
Anulka_09 Anulka_09 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: rzeszów
Posty: 32
Domyślnie

Zgadzam się z tobą mam w rodzinie nauczycieli i wie że to nie jest praca od do i wymaga pełnego zaangażowania. Faktem jest ze wakacje i ferie są wolne ale kwestie finansowe dają sporo do życzenia, a uczniowie także potrafią dać czadu! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.