menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > małopolskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 09:32
swinkawietnamska swinkawietnamska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Namysłów
Posty: 6
Domyślnie dzień dobry Małopolanie


Witam,
Mieszkanką małopolski jestem zaledwie od 1,5 miesiąca. Stawiam swoje pierwsze kroki w Limanowej. Mam gdzie mieszkać, mam co jeść, czyli nie jest źle ;-)
Mimo to poszukuję pracy, jako... no właśnie, opiekun osoby niesamodzielnej.
Wiem, mnóstwo tutaj takich ogłoszeń "dożywotnio, z gwarancją, byle by notarialnie".
Nie tym jestem zainteresowana. Szukam po prostu pracy. Ukończyłam w lutym szkołę o kierunku "opiekun medyczny".
Przeglądam ogłoszenia i załamuję ręce, owszem jest praca dla opiekunów... ale w Niemczech, Anglii, Francji, Belgii... A ja, pomimo znajomości języka angielskiego, nie chcę wyjeżdżać.

Posiadam niemal 5cio letnie doświadczenie - te "profesjonalne", nabyte w szkole podczas praktyk w szpitalu i DPSie, oraz te mniej profesjonalne, kierowane sercem, rozumem i empatią, nabyte podczas prywatnych wyjazdów za granicę, w charakterze opiekuna właśnie.
Tylko wolałabym już nie wyjeżdżać. Chcę mieszkać w swoim kraju i pracować w swoim zawodzie. Taki mój prywatny koncert życzeń :-)

Nie sądzę, by moje wymagania finansowe były wygórowane.
Uczciwie proponuję widełki w granicach 8-10 zł za godzinę. Zakres obowiązków oczywiście do omówienia. Standardowa opieka to wszelkie czynności higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze.

Po lekturze niektórych ogłoszeń i odpowiedzi na nie, owszem, spodziewam się gromów z jasnego nieba lecących w moją stronę, ale... proszę zastanówcie się, jeśli nie Wy, to może ktoś znajomy, z Limanowej bądź jej okolic potrzebuje kogoś, kto wymaga takiej pomocy. Może nawet w Krakowie, ale to wiąże się z "dalekim" dojazdem i oczywiście większymi kosztami.

Znam realia, wiem jak wyglądają emerytury w naszym kraju, wiem, że opieka jest potrzebna wielu ludziom, ale nie każdego na nią stać. Dlatego proponuję widełki, ale jestem też otwarta na inne propozycje.

Jeśli ktoś - coś... to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Kasia

Ostatnio edytowane przez swinkawietnamska : 21-03-2012 o 18:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-10-2013, 06:44
forever forever jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Rabka-Zdrój
Posty: 10
Domyślnie

Hej Kasia, udało sie w sprawie pracy,masz juz swoja prace? pozdrawiam Kasia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
szukam pracy ndm Seniorzy i praca 24 22-05-2023 16:28
Szukam Pracy basia51-51 Praca, wolontariat 4 13-07-2012 18:10
Dzień dobry mama2 Różności - wątki archiwalne 1 10-12-2009 06:57
Dzień Dobry Sola Praca, wolontariat 5 24-08-2009 14:30
Dzień Dobry Sola Różne 0 02-07-2009 18:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.