menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-11-2007, 19:22
krzychu krzychu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Post 50 –latkowie na rynku pracy - komentarze


Komentarz do artykułu: 50 –latkowie na rynku pracy
--------------------
Taka jest prawda jak w tym artykule.Jestem po 50 i mam problemy z pracą muszę pracować w ochronie na dziwnym zatrudnieniu po 250 godzin miesięcznie za które dostaje 100 złotych, bo żaden pracodawca mnie nie chce.Pracodawcy mają alergie na starsze osoby mówią że w tym wieku powinno się odpoczywać chyba że ktoś ma rentę to tak, bo ominą składkę zusowską a do tego dostają dofinansowanie z pferon.Renciści powinni dorabiać do renty bo są niskie, a także inwalidzi ale firmy które zatrudniają inwalidów powinny być kontrolowane
bo inwalidzi pracują ponad zdrowie tylko dlatego żeby przeżyć.Na przykład osoba bardzo mocno kulejąca która parę razy się przewróciła widziałem to pracuje jako sprzątaczka na markecie mająca 2 grupę inwalidzką pytałem się dlaczego tak ciężko pracuje musi opłacić czynsz jedzenie do dziecka a nigdzie nie chcą ja przyjąć do lekkiej pracy dla inwalidów taki nasz kraj tylko każdy udaje ze jest dobrze Ja też mimo że nie jestem inwalidom to bym też dużo napisał o łamaniu kodeksu pracy w ochronie ale tak nikt nie pomoże tylko najwyżej stracę ostatnią prace
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-11-2007, 19:24
krzychu krzychu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Post

Poprawka nie zauważyłem że jest błąd 1000 złoty przepraszam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-11-2007, 19:24
krzychu krzychu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Post

Cytat:
Napisał krzychu
Taka jest prawda jak w tym artykule.Jestem po 50 i mam problemy z pracą muszę pracować w ochronie na dziwnym zatrudnieniu po 250 godzin miesięcznie za które dostaje 1000 złotych, bo żaden pracodawca mnie nie chce.Pracodawcy mają alergie na starsze osoby mówią że w tym wieku powinno się odpoczywać chyba że ktoś ma rentę to tak, bo ominą składkę zusowską a do tego dostają dofinansowanie z pferon.Renciści powinni dorabiać do renty bo są niskie, a także inwalidzi ale firmy które zatrudniają inwalidów powinny być kontrolowane
bo inwalidzi pracują ponad zdrowie tylko dlatego żeby przeżyć.Na przykład osoba bardzo mocno kulejąca która parę razy się przewróciła widziałem to pracuje jako sprzątaczka na markecie mająca 2 grupę inwalidzką pytałem się dlaczego tak ciężko pracuje musi opłacić czynsz jedzenie do dziecka a nigdzie nie chcą ja przyjąć do lekkiej pracy dla inwalidów taki nasz kraj tylko każdy udaje ze jest dobrze Ja też mimo że nie jestem inwalidom to bym też dużo napisał o łamaniu kodeksu pracy w ochronie ale tak nikt nie pomoże tylko najwyżej stracę ostatnią prace
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-12-2007, 12:37
diana60 diana60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2
Post

Może zamiast zastanawiać się nad barierami.. zaapelują władze do pracodawców, aby dawali szansę osobom po 50-tce. Mam przerwę jako nauczcieka NZ i od paru lat mam odmowy, bo mam przerwę.Wolą przyjąć zaraz po studiach i nie ważne czy był to wybór młodej osoby, bo nauczanie to pasja, a może aby zrobić dyplom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-12-2007, 12:31
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Nie chcą nas 50 latków.

Pracodawcy niechętnie zatrudniają 50 latków. A właśnie teraz, gdy dzieci są już wychowane i są na swoim, można by spokojnie popracować, lub chociażby na pół etatu dorobić do jałmużny zwanej emeryturą, jaką otrzymujemy po przepracowaniu trzydziestu i więcej lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-12-2007, 22:02
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Znam ten ból z autopsji...

Tyle, że u mnie jeszcze jest straszak pod tytułem "pierwsza grupa inwalidzka". Niby spełniam wszystkie warunki, ale... Ciekawe, kiedy to się zmieni i czy jeszcze doczekam???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 14:02
Elżbietka55's Avatar
Elżbietka55 Elżbietka55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 26
Domyślnie

Zgadzam się, nie chcą nas przekonałam się sama.Od stycznia odpowiadam na oferty pracy i jak do tej pory cisza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zysk z dojrzałości – 50 latkowie na rynku pracy - komentarze +50tka Ogólny 40 10-09-2014 12:10
70- latkowie powiedzieli sobie "tak" - komentarze Ircia Ogólny 11 16-08-2009 21:19
Zmiana zasad na rynku z lekami refundowanymi? - komentarze Zenek Ogólny 2 13-02-2008 23:01
Osoby w wieku 50+ na rynku pracy - komentarze titonsa Ogólny 3 07-02-2008 19:14
Dyskryminacja na rynku pracy - komentarze Basia. Ogólny 7 13-05-2007 15:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.