menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 25-02-2010, 10:04
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Moja koleżanka w wieku niepełnych lat 50 przeszła taką operację, częsciowo problem samoistnego wypływania moczu ustapił, ale teraz /ma 58 lat/ wciąż cierpi na bardzo częstą koniecznosc oprózniania pęchęrza, w nocy wstaje kilkanascie razy, niedawno byłam z nią na weekendzie i spałyśmy w jednym pokoju, nigdy nie moze się przez to wyspać, a jakiekolwiek podróze np, autobusem są wykluczone, powiedziała, ze drugi raz na operację sie nie zdecyduje, bo ogólnie to raczej gorzej się czuje po tym zabiegu,Leczy się ale wielkich skutków nie widać,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 25-02-2010, 10:30
wiseleczka86 wiseleczka86 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Łowicz
Posty: 2
Post

Witam.Rozmawiałam z mamą na ten temat i muszę powiedzieć,że dzięki komentarzom udało mi się namówić ją na wizytę u ginekologa w tej sprawie. Za tydzień idzie do lekarza,więc może uda się ją namówić na zabieg,choć sadzę,że będzie to bardzo ciężkie....(mama panicznie boi się szpitali i różnego typu operacji)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-02-2010, 11:27
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Podpaski...no cóż to nie jest rozwiązanie problemu. Posłużę się przykładem mojej teściowej która od wielu lat miała to samo. W końcu zdecydowała się na operację.Niestety pierwszy zabieg nic nie dał , dopiero po drugim cel został osiągnięty. Teściowa ma 73 lata i żadnych problemów z nietrzymaniem moczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 20-04-2010, 18:15
~gość: Fiona's Avatar
~gość: Fiona
 
Posty: n/a
Domyślnie re

A możesz napisać g,dzie ten cudotwórca przyjmuje ,w jakim mieście i na czym polega ta kuracja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 20-04-2010, 19:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał okruszek999
A możesz napisać g,dzie ten cudotwórca przyjmuje ,w jakim mieście i na czym polega ta kuracja
No chyba "cudotwórca"?? bo leczy astmę, alergię, migrenę, nietrzymanie moczu. Szeroki zakres leczenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 20-04-2010, 21:07
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Przyczyny nietrzymania moczu są dobrze znane. Coś mi tu fantazją pachnie. Jeden lekarz specjalista i tyle chorób jest w stanie wyleczyć. Od migreny do impotencji. Choć ból głowy z życiem seksualnym mi się kojarzy, ale ta przykrość mija bez leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 20-04-2010, 22:41
zxc zxc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Post

Ktoś mądrze kiedyś powiedział cytuję: "Jeżeli czegoś nie rozumiesz, nie oceniaj, nie wszystko jest na poziomie Twojej świadomości"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 21-04-2010, 08:53
~gość: Fiona's Avatar
~gość: Fiona
 
Posty: n/a
Domyślnie

Adin ...dwa...tri ...czetire...należy się ...zł.i to wszystko.Czy aby to ty sam nie jesteś tym lekarzem códotwórcą?,wiesz ...już spotkałam w swoim życiu ginekologa -suwnicowego,itd....Nie przekonujesz mnie ,a wiesz mi wiem co mówię...Pozdrawiam serdecznie......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 21-04-2010, 10:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał okruszek999
Adin ...dwa...tri ...czetire...należy się ...zł.i to wszystko.Czy aby to ty sam nie jesteś tym lekarzem códotwórcą?,wiesz ...już spotkałam w swoim życiu ginekologa -suwnicowego,itd....Nie przekonujesz mnie ,a wiesz mi wiem co mówię...Pozdrawiam serdecznie......
Przyłączam się do tego myślenia. Admin tez bo poprzednie posty uznane zostały za spamy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 21-04-2010, 22:24
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

To ja już mogę być biedna w swoim myśleniu. Gdybyś oprócz pustych pochwał lekarza bardziej rzeczowo przedstawiła argumenty za tym typem leczenia to można dyskutować, ale tak nie bardzo wiadomo o czym. Przecież nie będę ci tu dawała przykładów mojej i innych inteligencji. Naprawdę możesz mi wierzyć, że nie tylko ludzie leczący się u twojego lekarza mają mózg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 21-04-2010, 22:38
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał zxc
Nie jestem lekarzem a osobą wyleczoną przez tego specjalistę. Wydawało mi się że skoro wyleczył mnie z choroby leczonej przez lekarzy latami bez skutku, to ja nie mogę zachować tego tylko dla siebie, są przecież inni pragnący być zdrowymi.

cenna informacja dla mnie.
dzięki zxc

czy ta osoba jest z zawodu lekarzem?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 21-04-2010, 23:38
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

zxc
Ja od lat korzystam z leczenia medycyny niekonwencjonalnej i dzięki Bogu nie latam po lekarzach z tytułami lekarskimi, Tą metodą wyleczono moją wnuczkę z podobno nieuleczalnej astmy, a i przy chorobie nowotworowej drugiej wnuczki korzystała z poleconego przez panią prof, onkologii bioenergoterapeuty, co w bardzo widoczny sposob przywracał jej siły i wnuczka sama prosila nieraz, żeby iśc do niego bo wyraźnie czuła poprawę, Masz rację chorób nie leczy sie tylko prochami, bo człowiek to ciało i dusza i tak trzeba to rozważać, bo najczęsciej choroba ciała jest następstwem chorej duszy, no, ale to jest szersza i bardzo wielopłaszczyznowa nauka,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 00:33
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Cytat:
Napisał zxc
Jest dr hab Medycyny Naturalnej. Ma szeroki zakres leczenia, stosuje różne metody dobierając je do pacjenta,
posługuje się między innymi irydologią, diagnozą kirlianowską, elektropunkturą, akupresurą, masażem leczniczym, psychoanalizą osobowości, homeopatią z izotopią. Stosuje leczenie najnowszymi urządzeniami laserowo-magnetycznymi, przywracającymi trwały stan równowagi organizmu (homeostazy).

Czy ten pan o którym piszesz nie jest J.Poplawski który ma sprawy w sądzie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 08:53
~gość: Fiona's Avatar
~gość: Fiona
 
Posty: n/a
Domyślnie re

Do zxc- obrażając mnie czy też następną osobę o brak wiedzy ,nie wiesz kim jestem i czy taką wiedzę posiadam. A jeżeli piszę ,że wiem o czym mówię to tak jest ,ale polemika z tobą nie ma sensu ,bo najeżasz się na wszystkich,którzy mieli swoje zdanie .A jeśli już pan-pani doktor jest taka dobra w tym co robi to czemu potrzebuje twojej reklamy.Nie znamy ani nazwiska ,ani miejsca w którym pracuje ,żebyśmy sami ocenili umiejętności danego lekarza.Intencja twoja być może była dobra ,pomagać należy jak najbardziej,ale każdy człowiek to inna jednostka,nie ma jednego leku na wszystkie dolegliwości.Gdyby tak było ,to firmy farmaceutyczne nie miałyby pracy. Polemika nie ma większego sensu zwłaszcza ,że nie wiem do kogo piszę ( zdjęcie by się przydało ) jakoś nie przekonuje mnie rozmowa z literkami .Zyczę dużo zdrowia, i więcej optymizmu.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 11:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał zxc
Nie jestem lekarzem a osobą wyleczoną przez tego specjalistę. Wydawało mi się że skoro wyleczył mnie z choroby leczonej przez lekarzy latami bez skutku, to ja nie mogę zachować tego tylko dla siebie, są przecież inni pragnący być zdrowymi. Wiedzą należy się dzielić, ale teraz widzę że nie warto ludziom pomagać- bo i tak tego nie docenią będąc złośliwymi. Nie zasługujecie na to aby się wyleczyć, więc nadal się leczcie i szukajcie sposobu na swoje problemy. Bo wy nie chcecie być zdrowi, ale mnie to nie obchodzi. Nie rozumiem takiego głupiego myślenia, szukania dziury w całym, udawania mądrych a niemających pojęcia o tym co krytykujecie-- świadczy to tylko o braku inteligencji, bo nie można oceniać czegoś czego się nie zna. A Ty okruszek999 nie masz pojęcia o czym mówisz i nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać, jak widać najtrudniej pojąć rzeczy oczywiste i dlatego też takie osoby wiele tracą w życiu na własne życzenie. A Ty bronczyk nie wiesz że medycyna Komplementarna potrafi czasami więcej zdziałać niż Akademicka? Tylko dobry lekarz lub terapeuta posiadający ogrom wiedzy z zakresu medycyny dzisiejszej i Medycyny Naturalnej potrafi odpowiednio pomóc osobie wymagającej leczenia. Niestety nie wszyscy potrafią to pojąć i dlatego są tak biedni w swoim rozumowaniu.


Widzę, że nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia jak obrażanie innych. Typowe dla takich naganiaczy. Napiszę jaśniej. Wiele lat temu osoba bardzo bliska zachorowała na śmiertelną chorobę. Zbyt późna diagnoza. Konwencjonalne leczenie przyniosło bez wątpienia przedłużenie życia o kilka miesięcy. Walczyła o życie i chciała żyć i chodziliśmy po tych cudownych uzdrowicielach. Każdy twierdził, ze jest najlepszy i wyleczy, uzdrowi pacjentkę. Jedna wizyta ,druga, trzecia itd... kasa, kasa, kasa, Dzień przed kolejna zamówioną wizytą odeszła z tego świata. (człowiek ratując życie najbliższej
osoby chwyta się brzytwy) Sam też byłem u takiego cudotwórcy który obiecywał wyleczyć z nikotynizmu i alkoholizmu. Podkreślam WYLECZYĆ. Znowu kasa bez efektu.
Cudotwórcy właśnie na takich ludziach żerują. Tak właśnie ŻERUJĄ.
ps. pewnie gdybym obecnie ktoś super bliski zachorował, być może i u takich ludzików szukałbym pomocy, aby nie mieć wyrzutów sumienia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 12:19
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

To Jest Autoreklama...........
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 19:28
zxc zxc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Post

Po pierwsze to nie jest autoreklama, po drugie chodziło mi o naprawdę dobrego specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 19:43
zxc zxc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Post

I kto tu kogo obraża tadeusz50 dla Twojej informacji nie jestem żadnym naganiaczem. Widać że masz problemy ze zrozumieniem mojego postu. Nikogo do niczego nie namawiam, jeszcze raz przeczytaj i zastanów się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 20:08
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Może uznasz, że już przekazałaś informację. Ja wyobraź sobie nie mam kłopotów z nietrzymaniem moczu dzięki medycynie jak nazywasz konwencjonalnej. Robiłam ćwiczenia zalecone przez lekarza i teraz jest wszystko dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 20:11
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał zxc
I kto tu kogo obraża tadeusz50 dla Twojej informacji nie jestem żadnym naganiaczem. Widać że masz problemy ze zrozumieniem mojego postu. Nikogo do niczego nie namawiam, jeszcze raz przeczytaj i zastanów się.
to czemu zwinąłeś ogon pod siebie i usunąłeś swoje posty. zacytowałem całość i to nie zniknęło. Mam podkreślić pokolorować byś zrozumiał co napisałeś/aś. Ja przynajmniej mam odwagę pokazać swoje oblicze i ujawnić część danych. Po następnej uwadze będę kolorował i powiększał tekst.
albo autoreklama albo naciagacz "doktorku'
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.