menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-05-2020, 08:30
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie Lokalizator dla pieska


Zastanawiam się nad jakimś lokalizatorem dla pieska. Zależy mi na jakimś w miarę tanim oraz dobrze działającego sposobu na lokalizację psa, który potrafi się zatracić w zabawie. Najlepiej taki, który jest bezpłatny w użytkowani: a wiec bez żadnych kart sim, transmisji danych i innych elementach podnoszących koszta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-05-2020, 13:29
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Ciekawą opcją jest smycz na kołowrotku, wtedy daje to pewnego rodzaju elastyczność.
Ale rzeczywiście jeżeli pies biega bez smyczy, to lokalizator jest też jest fajną opcją. Nie inwestowałbym jakiś dużych sum. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można np zakupić lokalizatory Notione Go, które są skojarzone ze smartfonem. Są małe, więc można przyczepić do obroży, w zasadzie bezobsługowe, bo bateria wytrzymuje dosyć długo. Specyfikacja tego rozwiązania dostępna jest np pod niniejszym linkiem: https://notione.com/sklep/lokalizator-psa-kota
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-04-2021, 18:51
Regina65 Regina65 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 64
Domyślnie

Witajcie. Na prawdę myślicie, że te tańsze też się dobrze sprawdzą? Mój syn wyjeżdża na dwa lata za granicę i chce u mnie zostawić na ten czas swojego psa. To Leonberger https://johndog.pl/blog/rasy/leonberger/ Ten pies musi mieć ciągłe towarzystwo, więc u mnie będzie mu najlepiej. Pies jest ułożony, ale boję się, że może mi się gdzieś wyrwać. Dlatego pomyślałam o tym lokalizatorze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 02-07-2022, 12:58
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

O fajnie... Dobrze wiedzieć... Jak chodzi o mnie to teraz planuję skupić się na lepszej karmie dla psa, bo coś mój pupil nie bardzo chce jeść to co mu podaję. Znalazłam teraz gryzak dla psa, karmy w puszkach w sklepie UNISZKI i zastanawiam się czy tam czasami nie dokonać zakupu??? Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.