menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-11-2019, 11:16
gabrielaela123 gabrielaela123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Kraków
Posty: 10
Domyślnie Ciekawe strony internetowe


Witam,
W wolnym czasie uwielbiam czytać różne ciekawe rzeczy, które są przydatne zarówno w życiu codziennym jak i takie, których po prostu miło jest się dowiedzieć. Poszerzanie wiedzy powszechnej jest chyba moją pasją!
Korzystam często z tej strony :
http://waw.info.pl/
A Wy? Lubicie czytać artykuły internetowe? Może Wy macie jakieś swoje ulubione, do których zawsze wracacie? Podzielcie się nimi ze mną
  #2  
Nieprzeczytane 20-02-2020, 13:17
krejzol krejzol jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 55
Domyślnie

Widzę, że nie jestem w tym sama i fajnie. Uważam, że w internecie można znaleźć wiele bardzo ciekawych artykułów które pomogą nam poszerzyć wiedzę. Ja właśnie w ten sposób dowiedziałam się o takich szkoleniach online w Chce Zostać dzięki którym można przekonać się jak to jest być producentem muzycznym wokalistą czy nawet dobrym piłkarzem. W dodatku każde z tych szkoleń jest prowadzone przez ludzi z branży także wiedzę jakąś posiadają
  #3  
Nieprzeczytane 13-03-2020, 20:08
Anatolijlop Anatolijlop jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Sieradz
Posty: 2
Domyślnie

Dużo czytam w Internecie. Przeczytałem już wiele interesujących artykułów. Z tego, co mi się podobało, mogę wyróżnić artykuł https://www.logaster.com/pl/blog/pepsi-logo/. To historia powstania znanej firmy Pepsi. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że ta firma istnieje od tak dawna. Ciekawe było, jak powstała ta firma.
  #4  
Nieprzeczytane 17-03-2020, 15:52
Mameniecs Mameniecs jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 2
Domyślnie

Znalazłem nową ciekawą stronę internetową poświęconą hazardowi. Lubię spędzać tu wolny czas, ponieważ jest fajny, łatwy, a najważniejsze jest brak depozytu. Wejdź tutaj http://drfun.pl/ i zarejestruj się i wypróbuj jedną z najgorętszych gier online.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
strony www Faldony Różności 3 15-03-2017 13:40
grapesz strony. grapesz Hobby, pasje 1 16-02-2011 11:44
Wielcy, od tej strony nieznani. senior A.P. Książka, literatura, poezja 6 01-05-2009 18:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.