menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 14:43
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie do Małgosi

Małgosiu nie masz za co przepraszac ,nie wklejałas żadnych PPSuw nie na temat, ani zdjęć ,,nie zrobiłaś nic złośliwie. wspomniałaś tylko Białogard .Ja to zrozumiałam i nie miałam pretensji do Ciebie a nawet jak mogłaś widziec zrobiłam specjalnie na poczekaniu dla Ciebie PPSa o Białogardzie.Chciałam dobrze Miało być tak ładnie,zabawa dla wszystkich okazja do wklejania fotek wspomnien z wojaży, niestety nie udało się .Narobiłam tylko nieprzyjemnego fetoru ruszając..to co nie powinnam .Przepraszam wszystkich bardzo. Czy pociąg będzie jechał dalej nie wiem ,to nie zależy odemnie .Jeżeli tak to juz bezemnie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 15:01
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Do Tarninki

"Róbmy swoje" ktoś tak kiedyś powiedział.I ty obiecałaś wożić nas po świecie i zapewne już sporo w to wysiłku włożyłaś.J jak to tak wysiadać na początku trasy ,co to pociąg będzie bez maszynisty?.Ty prowadż swój pociąg do końca,a kto chce wsiadać ,niech wsiada,a jak tam podrzuci jaki bagarz to będzie weselej.Sądze że większość zgodzi się ze mną.Nie bądz taka ,nie daj się prosić.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 17:15
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Do Tarninki.Lucynka ma racje,róbmy swoje,prowadz swój pociag,a że czasami sie jakaś"glista" przyczepi,trudno w zyciu tak bywa.Natomiast jeżeli chodzi "bucolandię" daj spokój,skoro Kazio tak myśli to jego problem.Mnie nawet przez myśl nie przeszło,ze mowa jest o Tobie,o mnie czy o kimkolwiek innym,tylko o nim samym.Serdecznie pozdrawiam i czekam na dalsze podróze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 17:36
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Nie chcę tu nikogo bronić ani nikogo ganić,postów Kazia nie czytam,bo prawie nigdy nie zdąże,ale słowo bucolandia można rozumieć na dwa razy- albo jest obrażliwe- na to odpowiadam-po czym buc buca poznaje=bo sam buc.
Równie dobrze może mieć na myśli użalanie się potocznie nieraz nazywane "buceniem".Jedno i drugie mi się nie podoba,ale pal to licho,niech sobie myśli co chce.Nie podoba się niech leci w kosmos.

Tarninko,chrzań to wszystko,prowadż dalej pociąg,choćby dla paru pasarzerów.A wypowiedż Małgosi to chyba z przekory.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 23:44
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

a może to......nawet się boję głośno to powiedzieć
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 23:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jeny...północ się zbliża...Małgośka,nie strasz..pliiiis..

Jaśniej napisz,czego się boisz,bo coś za oknem mi łazi.A w moim lesie ciemno choć oko wykol...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 23:53
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

powiem ci scenicznym szeptem -może to Kazio.....przebrał się za alę ...a może to Maybeline.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 25-06-2007, 23:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ulalaaaaa....kurna,lotnik z balonami ???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 26-06-2007, 00:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie Kaziu nie usuniemy ,bo niby dlaczego -bawisz się z nami w kotka i myszkę ,zaintrygowałeś nas do niemożliwości , jak widzisz nie knujemy za Twoimi plecami -to czemu mamy nasze dywagacje usuwać .Ciesz się popularnością i zacznij wreszcie gadać jak człowiek!!!!! Zamiast pojawiać sie i znikać jak fantom z opery!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 26-06-2007, 00:33
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Niczego nie będe usuwać!Zacznij z nami rozmawiać jak mężczyzna i bedzie oki.Miłych i kolorowych snow.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 26-06-2007, 00:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ja też nie usunę.Przez Ciebie Kaziu właśnie się uzależniam od środków uspokajających,bo wiem ,że za chwilę biały kotek ,czyli Ty zniknie,jak dymek za Spitfire'm...

A ja nie wiem,czy to mi się wydawało,czy było naprawdę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 26-06-2007, 07:58
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie do Kazia

Kaziu mnie też dziwnie ale i przykro czytało sie Twoje ostatnie posty.Martwiłam się o Ciebie ,czułam ze coś się z Tobą dzieje , od serca oferowałam Ci naszą pomoc ,wsparcie ,gdybys potrzebował.A Ty nagle występujesz z takim zdjęciami , i bucami, lajkonikami i syrenkami a na koniec dajesz motylka ,który może i jest śmieszny,ale zależy kiedy ,Ty go dałeś aby powiedzieć ,gdzie masz nas wszystkich.Możesz , ale nie w ten sposob .Nikt tutaj nie zasługuje na ubliżanie .Uważałam że Twoje ostatnie posty były obrażliwe i ubliżające wszystkim forumowiczom.Zaufałam CI,zawiodłeś mnie i innych bo wiem że Cię lubili .W tej sytuacji doszłam do wniosku ze to mnie zwalnia z lojalności wobec Ciebie .Przykro mi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 26-06-2007, 22:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

I co ? Nic ?
Czyli kobietka poszukująca kumpla do wędrówki ,nie znalazła go na forum? Nogi wszystkich bolą,czy co ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 28-06-2007, 23:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie No ,mam Cię Kaziu i nie puszczę...

Cytat:
Napisał kazio
Ksiądz biskup Michał Kozal, święty męczennik,zmarły w obozie oświęcimskim na tyfus, wyrażał przekonanie, że prawdziwą wartość człowieka mierzy się jego stopniem pojednania z Bogiem. Człowieczeństwa nie można mierzyć miarą, nie można stopniować, trzeba być człowiekiem. Po tym co zrobiliście Jolicie, która szczerze się otworzyła przed nami, pokazała jaka jest naprawdę, uwierzcie mi - zatkało mnie. Jak można kobiecie, której prócz obowiązków nie zostało wiele przyjemności, a powinno być odwrotnie, jak można wyśmiewać i cytować jej szczerość. To przekracza granice mojego rozumowania. Faktem jest, Jolita potrafi również dokuczyć, boleśnie dotknąć, ale nie w taki sposób jaki Wy zrobiłyście. Najpierw zrobiłyście nagonkę na Basię, przesympatyczną dziewczynę, następnie wycofałyście się udając że nic się nie stało. Teraz kolej na Jolitę. Kto będzie obiektem następnej jazdy? Wasze wzajemne słodkie pierdzenie nawzajem do uszu przyprawia o mdłości. Wpadacie z skrajności w skrajność. Wasza sprawa, robicie co chcecie macie skończone 18 lat. Ale "dulszczyzna" w oryginalnym wydaniu na tym forum nie powinna mieć miejsca. Najlepiej sie skrzyknąć i do boju. Przyjaźń, koleżeństwo, lojalność to dla Was jak kreacje, kiedy uważacie za stosowne, to jesteście ludźmi, czasami podwinie się "kieca" i pokazujecie oblicza pełne obłudy i nienawiści. To co zrobiliście Jolicie to zupełny brak człowieczeństwa, brak jakichkolwiek norm etycznych, i Wy macie czelność mnie osądzać? Czy jestem taki czy owaki? Czy mi w życiu się udało czy nie? Spójrzcie na siebie, pokazałem Wam że wartości, którymi operujecie zobaczone w lustrze potrafią zaboleć. I dobrze tak się stało, nie żałuję wcale. Jest tu na forum wiele wspaniałych kobiet, podziwiam je i czytam ich posty z prawdziwą przyjemnością. Dziękuję Wam za te miłe chwile, naprawdę miło jest posiedzieć przy kompie. Nie będę się rozpisywał, zresztą i tak nie chce mi się pisać. Pozdrawiam imieninowo.


Odpowiedź może następnym razem...bo jestem w szoku,że tak pięknie piszesz,choć jadowicie.Szkoda,że tak rzadko...

Ale wiesz co Kaziu ?
Ty wiesz,że dzwonią,ale nie wiesz w którym kościele.Ja się ustosunkuję do jednej,jedynej sprawy..

Owszem,masz rację.Była nagonka na Basię,ale na Destiny o imieniu Basia,wtedy gdy moderatorka o której piszesz,założyła specjalny wątek,na którym wyżej wymieniona miała za coś tam przepraszać..
Bzdety...nic więcej.A Basie dwie poczuły się urażone.Całkiem słusznie,zresztą.

I tak dalej można wyjaśniać,ale po co ?
Nie rozdzieraj szat,Kaziu,bo nie ma o co.Piszesz fajnie i ciekawie,więc pisz...

...a pierdzenie słodkie zostaw bardziej wprawnym w tej materii...Jak uważnie zaczniesz czytać,to znajdziesz adresata..

Ostatnio edytowane przez Lila : 28-06-2007 o 23:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 28-06-2007, 23:39
zofia41's Avatar
zofia41 zofia41 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Pytanie jestem nowa na forum, co się dzieje?!

Witajcie Państwo, zarejestrowalam się dzisiaj w klubie i szczerze mówiąc jestem przestraszona. Myślałam, że jest to miejsce dla wszystkich a po przeczytaniu postów w tym wątku nie jestem tego pewna. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 28-06-2007, 23:45
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Tu sie nie ma czego bać,po prostu od czasu do czasu trzeba poczytać co niektórzy"nagle" mają do powiedzenia.Nie jest tak zle.A prawda?no coż?boli ,w oczy kole ,lae trzeba dokładnie czytać wszystko,a nie wybiórczo.Jesteśmy ludżmi tylko, albo .Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 29-06-2007, 00:39
zofia41's Avatar
zofia41 zofia41 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Uśmiech

Cytat:
Napisał Anielka
Tu sie nie ma czego bać,po prostu od czasu do czasu trzeba poczytać co niektórzy"nagle" mają do powiedzenia.Nie jest tak zle.A prawda?no coż?boli ,w oczy kole ,lae trzeba dokładnie czytać wszystko,a nie wybiórczo.Jesteśmy ludżmi tylko, albo .Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki, to postaram się "nie bać". Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 29-06-2007, 10:16
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Kaziu podpisuję się pod Twoim postem #34.Podziwiam Twoją trafność oceny sytuacji i to że jesteś wrażliwym mężczyzną. To co spotkało Jolę odczuwam identycznie jak Ty. Bezmyślność i bezduszność dobrze chociaż ,że już w niewielkim stopniu, ale jeszcze jest obecna. Mam nadzieje, że
podobna sytuacja już nie będzie miała miejsca.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 29-06-2007, 10:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Miła [b]Urszulko[/B...ponieważ się tak podpisujesz,więc jesteś bardziej oświecona ode mnie...może wiadomościami prywatnymi??

Co spotkało Jolę???...ja sie pytam ? Może wreszcie dowiem się dlaczego odeszła Małgorzata,i jeszcze parę osób ,które milczą teraz..

Bo ja,jak tu przybyłam byłam pełna dobrych chęci do pisania,ale po ''szpilkowaniu'',co nawet Kazio zauważył,stopniowo mi one odchodzą.
A może o to chodzi ?
I destrukcję klubu ? To napisać jasno - spieprzaj Lilka ,za dużo gadasz...i mówisz,masz...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 29-06-2007, 10:41
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Byłabym niezmiernie zobowiązana gdyby temat dotyczący mojej osoby w r e s z c i e zakończył się - niezależnie od intencji biorących udział w dialogu. Zyczliwym dziękuję, "czepialskich" nie tykam się już od dawna i proszę o rewanż.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.