menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Książka, literatura, poezja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Książka, literatura, poezja Literatura, dyskusje, własne próby pisarsko-poetyckie.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 18:23
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie Felietony – wspomnienia – komentarze


Każdy z Nas ma coś do przekazania od siebie - refleksje na temat tego, co było i aktualnych wydarzeń, perełki wspomnień z dawnych lat itp. Podzielmy się nimi, czy to w formie krótkiego komentarza, opowiadania, opisu do fotografii lub jeszcze innej formy przekazu. Ja w tym celu założyłem bloga, w który staram się, przypominać ciekawostki z przeszłości oraz komentować w formie felietonu aktualne wydarzenia. Zapraszam do udziału w zabawie. Karol

Oto dwa ostatnie felietony, które zamieściłem: Doda Elektroda vs Maryli Monroe oraz Twiggy i książe Karol - Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 18:38
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Karol -trafne i zabawne te Twoje felietony .Tylko ,ze Doda nie Marylin a Tusk nie Kennedy ...chociaż życie jest nieprzewidywalne .MM koneksje z rodem K.na zdrowie nie wyszły a Doda cóz -łebska dziewczyna tylko trochę przykro....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 18:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Hihihi, mnie się wreszcie wyjaśnił awatar Karola Gapiłam się w ten obrazek i myślałam sobie, czemu dwie? Już o bigamistyczne ciągoty posądzałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 20:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Karol ,fajne te felietony,tylko każdy ma taką Marylin na jaką zasługuje..

Doda jeżdżąca po Warszawie porsche i pokazująca przez szyby środkowy palec w geście fuck you ,jest tak samo podobna do Marylin Monroe jak lalka Barbie do Brigitte Bardot.

Doda jak i Frytka, ma za sobą niechlubną przeszłość, z którą każdy może się zapoznać na internecie i dlatego uważam,że ze strony TVN-u było to przegięcie.Donald to w końcu nie nasz sąsiad,tylko premier Rzeczpospolitej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 20:13
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Bravo, brawo Lila - ostra jazda, tak trzymaj. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 20:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Karol,ale nie po Tobie..Boże uchowaj. Fajnie i ciekawie piszesz..
Acha ,dzisiaj u Majewskiego jest właśnie Doda,razem z papieżem..hiihiiii..To jest z Adamczykiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 20:31
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Jeśli możesz,to umieść komentarz na blogu, a może doprowadzi to polemiki na ten temat. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 23:41
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Chlopy z TV mowią ,ze jak wchodzi Doda to zapominają co o niej mysla i oczu oderwać nie mogą....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-12-2007, 17:46
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie Dwa nowe tematy: "Andy Warhol" i "absurdy PRL-u"


Kolekcjoner osobliwosci - Andy Warhol (artykuł z Daily Telegraph) i absurdy PRL-u "Ułatwienia dla turystów"Zapraszam.

Ostatnio edytowane przez Karol : 15-12-2007 o 17:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-12-2007, 21:03
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie Z ostatniej chwili..

Odniosłem mały sukces, mój felieton "Doda Elektroda vs Marylin Monroe" zamieszczono na pierwszej stronie Onetu w http://blog.onet.pl/
Poniżej skan w/w strony

Zapraszam na bloga: http://50plus.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-12-2007, 22:37
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 083
Domyślnie

Karolu....gratulacje, to jest duży sukces....
Nasz D.T. trochę miał dziwną minę....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 16-12-2007, 14:21
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Dziękuje za gratulacje, pozdrawiam i zapraszam na bloga http://50plus.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 31-12-2007, 16:01
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie Nowy komentarz

W obronie Nelly Rokity
http://50plus.blog.onet.pl
Zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowy Roku 2008

Ostatnio edytowane przez Karol : 31-12-2007 o 16:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 31-12-2007, 20:07
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Jeden z naszych Klubowiczów stwierdził, bardzo słusznie, że "net to perełki przykryte kupą łajna." Twoje felietoniki uważam za takie perełki. Gratuluję wyróżnienia oraz indywidualizmu w odbiorze rzeczywistości. Nie rozumiem tylko Lili, która uważa, że nasza Doda jest gorsza od amerykańskiej gwiazdy, która również zanim osiągnęła sukces, miała różne grzeszki na sumieniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 31-12-2007, 20:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie Haniu

Cytat:
Napisał hannabarbara
Jeden z naszych Klubowiczów stwierdził, bardzo słusznie, że "net to perełki przykryte kupą łajna." Twoje felietoniki uważam za takie perełki. Gratuluję wyróżnienia oraz indywidualizmu w odbiorze rzeczywistości. Nie rozumiem tylko Lili, która uważa, że nasza Doda jest gorsza od amerykańskiej gwiazdy, która również zanim osiągnęła sukces, miała różne grzeszki na sumieniu.

Znacznie gorsza...nieporównywalna wręcz,choć nawet ją lubię ,bo ostatnio na pasach przepuściła babinę w moim wieku..

Marylin była delikatna i nieśmiała właściwie...Poza tym ,nie używała słowa ku...a,jako znaku interpunkcyjnego.
Może dlatego iż w języku angielskim go nie ma ?
A także ,mimo że sama niszczyła się lekami,nigdy nie napluła na reżysera a także nie rzucała się do bicia.
Britney Spears,na której się wzoruje Doda..hmm,może tu jest odpowiedź.Ale nigdy Marylin ,od dziecka rozpaczliwie poszukująca miłości,nie może być porównywana z wulgarną,agresywną dziewuchą..Niestety..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 18:36
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Jeden z naszych Klubowiczów stwierdził, bardzo słusznie, że "net to perełki przykryte kupą łajna." Twoje felietoniki uważam za takie perełki. Gratuluję wyróżnienia oraz indywidualizmu w odbiorze rzeczywistości. Nie rozumiem tylko Lili, która uważa, że nasza Doda jest gorsza od amerykańskiej gwiazdy, która również zanim osiągnęła sukces, miała różne grzeszki na sumieniu.

Dzięki za miłe słowa. Wszystkiego najpepszego w Nowym Roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 18:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Karolu

Cytat:
Napisał Karol
W obronie Nelly Rokity
http://50plus.blog.onet.pl
Zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowy Roku 2008
chociaż nie jestem fanka Nelly Rokity zgadzam się z Tobą, Twój blog bardzo mi się podoba. Tak trzymaj!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:09
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Uff! Wreszcie jakiś wątek, gdzie sobie można pogadać. Tak lubię dyskusje, o polityce, ale dziś się nie da. Panowie zadają ciosy poniżej pasa i każdy jest tak święcie przekonany o swoich racjach, że niezwykle spokojny człowiek, boi się usta otworzyć. Ale wracając do obu pięknych pań, to uważam ( pogląd ukształtowany pod wpływem pamiętników), ze Marilyn była osobą o neurostenicznej osobowości a na jej urodzie i talencie zarabiali inni. Ona sama, szukała dla siebie nie wiadomo czego. Nic nie było w stanie wyrwać jej z powracającej nieustannie depresji.Krótka, pobieżna obserwacja zachowań Dody (złe pseudo) może również pozwalać na porównywanie jej z laleczką, sztucznością i próżnością.Przez kilka ostatnich miesięcy starannie jej się przygladałam. W Tańcach na lodzie, u Sz.Majewskiego i kilku innych programach. Uznałam,że ma osobowość. Jest inteligentna, a z dziennikarzami radzi sobie doskonale. Lepiej niż niektóre panie z pierwszych stron gazet. A jak juz czuje się zapędzona w "kozi róg" to ma swój lek na wszystko, charakterystyczny, lekko głupawy śmiech. Zuch dziewczyna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:24
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie A skoro Basia wspomniała felieton o Nelli R.

To i na ten temat mam ochotę co nieco napisać. Karolu! To pieknie, że stanąłeś w obronie kobiety. To bardzo rycerskie. Ale skoro zamarzyło jej się zostać polską Hillary Clinton, to niestety musi ponosić konsekwencje tej decyzji. Jej wypowiedzi są typu "jest za, a nawet przeciw".Będąc żoną Jana Marii, dobrze wiedziała co ją czeka. Wyszła przed szereg. A niestety zabrakło do tego predyspozycji. Jakie były powody takiej decyzji, nie wiem.Szkoda kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Eeeee tam zuch...Poczekaj na reklamę lodów Koral.Cała Polska będzie mieć rykowisko.Doda,to jej imię domowe.Przyznam się,że lubiłam ją bardzo,dopóki nie pogryzła pani,która jej nie wpuściła do restauracji na zamknięte przyjęcie ( ugoda sporo ją kosztowała,bo pani była prawnikiem )..

A także obrzuciła stekiem wyzwisk,typu ...stara p...da,kontrolerki na Okęciu,która nie chciała zrozumieć,że dla Dody trzeba opóźnić samolot.
Marylin brała środki nasenne i antydepresyjne,Doda -jak przyznała na swoim blogu- nieco ćpa,stąd ta agresja.No cóż,zafascynowała ją Britney.Oby nie poszła w jej kierunku do końca..

Ps.Haniu ,rozmowy o Nelly czy Dodzie,to z całym szacuneczkiem,ale nie są o polityce..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Modelki po 50 –tce - komentarze Jagoda Ogólny 17 28-08-2013 06:57
Ruch - bezcenny dla zdrowia - komentarze dziadek Ogólny 43 17-04-2011 13:00
Emeryt – ważny konsument - komentarze senior A.P. Ogólny 4 15-05-2008 21:34
Nadciśnienie – postęp w leczeniu? - komentarze krystynacz46 Ogólny 0 08-04-2008 10:49
Korupcja – przestępstwo czy konieczność? - komentarze Zastawny Ogólny 8 19-01-2008 16:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.