menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-01-2020, 12:52
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie Miejsce na wypoczynek na kilka dni


Szukam pensjonatu, agroturystyki itp. gdzie mogłabym choć trochę odpocząć od codziennych problemów. Uciec na chwilę i naładować baterie.
Idealnym miejscem byłoby coś na styl jak w serialu "... nad rozlewiskiem".
Polecicie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-01-2020, 15:34
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 883
Domyślnie

Oj sama również w tym roku wybrałam sie do Borów Tucholskich. Kiedyś lubiłam zwiedzanie, miasta. W ostatnim czasie jednak mam taką nerwówkę w pracy że jak przychodzi czas wypoczynku, szukam miejsca, w którym mogę się zaszyć z dala od ludzi z ksiązką i spędzić go w otoczeniu natury.
Mogę polecić Ci ośrodek Przystanek Tleń
http://www.przystanektlen.pl/

Na stronie jest kontakt. Świetne miejsce na wakacje (równeiż z dziećmi). Polecam wybrać się tam szczególnie od wiosny do jesieni bo są tam organizowane spływy kajakowe, aczkolwiek miejsce ma wiele uroku o każdej porze roku.

Na wyróżnienie zasługuje jeszcze przepyszna kuchnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-02-2020, 15:00
krejzol krejzol jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 55
Domyślnie

A wiecie, że w cale nie trzeba gdzieś daleko wyjeżdżać by odpocząć. Bo ja bardzo odpoczęłam będąc na parę dni w Warszawie. Nocowaliśmy oczywiście w przepięknym hotelu i korzystaliśmy z życia. Pewnego razu poszliśmy do restauracji Garo Sushi gdzie po raz pierwszy odważyłam się posmakować sushi. Do tej pory nie miałam odwagi gdyż to danie jednak jest głównie z surowej ryby, ale tutaj jakoś lepiej smakowało. W restauracji tej można także zamówić inne równie smaczne potrawy kuchni japońskiej. A po jedzeniu obowiązkowo spacer po Focie Służew. Jak widać będąc w stolicy także można wypocząć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-02-2020, 22:30
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

Dolny Śląsk - tam znajdziesz masę takich agroturystyk jak z bajki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-04-2020, 09:07
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

W tym roku raczej odpadają podróże zagraniczne. Planowaliśmy się wybrac do Dublina do Irlandii na kilka dni, jednak nic z tego nie wyjdzie. Dobrze przynajmniej, ze nie kupiliśmy biletów bo z tego co wiem są opóźnienia ze strony linii z oddaniem funduszy za bilety.

Aktualnie niczego na serio nie planujemy ale nie wykluczamy, że nie wynajmiemy sobie czegoś w Polsce na kilka dni latem, jak wszystko sie już uspokoi. Przeglądałam sobie apartamenty w Zakopanem:
https://apartamentyluxzakopane.pl/apartamenty

Własne mieszkanie można wynająć sobie w dobrej cenie.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-05-2020, 12:01
sonosal's Avatar
sonosal sonosal jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Łódź
Posty: 29
Domyślnie

Przystanek Tle to świetne miejsce na pobyt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-05-2020, 17:44
besimiy besimiy jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: Lodz
Posty: 20
Domyślnie

Można mieć wspaniałe wakacje w Łebie. Jest to nadmorskie miasteczko w województwie pomorskim w północnej Polsce. Znajduje się on w pobliżu jeziora Lebsko i ujścia rzeki Łeby na wybrzeżu Morza Bałtyckiego.
Za pomocą serwisu internetowego układania tras samochodowych najlepsze trasy można zobaczyć przebieg między twoim miastem a Loebem oraz czas podróży za kierownicą samochodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wczasy w Karwi- doskonałe miejsce na wypoczynek wigra@wigra.com.pl Turystyczne 1 24-05-2019 23:15
Wczasy w Darłówku-idealne miejsce na wypoczynek wigra@wigra.com.pl Turystyczne 2 23-08-2017 11:42
Wczasy w Darłówku-idealne miejsce na wypoczynek wigra@wigra.com.pl Turystyczne 0 16-08-2017 11:30
Darłowko-idealne miejsce na wypoczynek wigra@wigra.com.pl Turystyczne 0 26-07-2017 13:07
Wczasy w Darłówku-idealne miejsce na wypoczynek wigra@wigra.com.pl Turystyczne 0 29-06-2017 14:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.