menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 11:34
seniorita seniorita jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 13
Post Łysienie - wypadanie włosów - komentarze


Komentarz do artykułu: Łysienie - wypadanie włosów
--------------------
polecam poczytać o tym typie wypadania włosów na http://www.handsomemen.pl/Tag,Androgenowe%20wypadanie%20w%C5%82os%C3%B3w.htm l troche bardziej roższeżone informacje. powoduje je więcej czynników niż tutaj opisanych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 12:04
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

polecam codzienne masowanie głowy w celu lepszego ukrwienia a w związku z tym poprawienia komfortu wzrostu cebulkom włosowym.warto a do tego przyjemne....przy okazji możemy też ulżyc okazjonalnym bólom głowy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 12:09
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Malwinko, czy masować tylko opuszkami palców czy nakładamy jakąś oliwkę lub inny preparat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 12:22
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

masowanie samo w sobie pobudza krążenie i załatwia tę sprawę, a jeśli dodasz jakieś preparaty wzmacniające bezpośrednio włos , to dodatkowo wmasujesz coś jeszcze-twój wybór..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 13:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

A co ma zrobić osoba genetycznie łysiejąca? Z tego co pamiętam dziadek był łysy, ojciec to samo, ja jak wyżej i syn podobnie. Masować czachę mogę ale po co. Nie jest to żadna złośliwość tylko czyste fakty.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 13:56
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Tak Tadeuszu, masować, wcierać różne preparaty, a wtedy nawet skłonności genetyczne zostaną spowolnione.
Co innego wyłysieć w wieku 30 lat, a co innego po 60-ce.
Podobnie jest ze skłonnościami genetycznymi do tycia.
Jak zadbasz o siebie. Myślę o diecie, ruchu. To wówczas nawet przy skłonnościach genetycznych do tycia można mieć dobrą figure.
Znam takie osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 16:58
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Oczywiscie, tylko trzeba mieć tego swiadomosć,że mam skłonnosć genetycznie uwarunkowaną do.....i muszę postepować tak i tak to sie uchronię...

Tadziu a niezaleznie ...masowac czachę mozesz...lepiej sie myśli...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 17:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Bez urazy teraz to ja i syn możemy masować aż do wytarcia skóry do kości. Z myśleniem to jeszcze jest jako tako i głupawka myśli przynajmniej mam taka nadzieję.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 22:38
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Tadeuszu, skoro już włosów zostało Ci mało to musisz sobie i synowi wutłumaczyć, że jak facet jest łysy to żona ma więcej miejsca do całowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 23:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jadziu ja to sobie już dawno wytłumaczyłem w ten sposób to raz gdy jeszcze żyła żona a dwa to mówię, że na mądrej głowie włosy nie chcą rosnąć. hi hi hi
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 30-10-2008, 23:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jadziu ja to sobie już dawno wytłumaczyłem w ten sposób to raz gdy jeszcze żyła żona a dwa to mówię, że na mądrej głowie włosy nie chcą rosnąć. hi hi hi

Tadziu,a nie wiesz to,że facet bez włosów ( na głowie ) jest najbardziej seksowny ? Pamiętasz Yula Brynnera ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 31-10-2008, 00:04
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Eee...

Dostąpiłam tego zaszczytu tzn. łysienia plackowatego mając zaledwie 37 lat
Oczywiście nastąpiło to po operacji tarczycy.
Było - minęło. Źle wspominam ten okres.
Ale powiem dzisiaj tak.
Młody - golony na łyso - TAK
Dojrzały - NIE
To tylko moje upodobania, które...nie chcą się ziścić
Ostatnio poznałam przyszłego męża mojej młodej znajomej.
Ach, powiem Wam jak mi go przedstawiła.
- Poznaj mojego Łysolka

Wiecie, ile miłości było w tych słowach ?
To było cudowne
Na marginesie - bardzo sympatyczny, młody człowiek.
Pozdrawiam tych z bujna czupryną i tych bez...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 07-02-2009, 14:45
seniorita seniorita jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 13
Post

Dosyć często lekarze polecają leki mające w swoim składzie minoksidil – lek z tym składnikiem jest dobry zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w początkowej fazie łysienia - hamuje tzw. miniaturyzację mieszków włosowych, prowadzącą do ich zabliźnienia. Na włosy czeka się jednak dość długo, ponieważ odrost jest po trzech lub nawet czterech miesiącach, a lek trzeba wcierać systematycznie dwa razy dziennie. Odzyskanie fryzury nie jest jednak całkowicie możliwe i zaraz po zaprzestaniu stosowania włosy ponownie wypadają. http://www.handsomemen.pl/Tag,Dht.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 17:21
seniorita seniorita jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 13
Post

w łysieniu genetycznym najczęstszą przyczyną jest dziedziczna zmian w sposobie metabolizowania testosteronu przez mieszki włosowe danej osoby http://www.handsomemen.pl/Tag,%C5%81ysienie%20genetyczne.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 24-08-2012, 14:17
~gość: 78.9.150.xxx's Avatar
~gość: 78.9.150.xxx
 
Posty: n/a
Post

na łysienie jedynym skutecznym rozwiązaniem jest terapia laserowa dostępna pod postacią urządzenia ViviComb. Naprawdę warto o nim poczytać i dowiedzieć się szczegółowych informacji. Hamuje łysienie, przyspiesza wzrost mieszków włosówych i wzmacnia włosy. Ma bardzo dobre recenzje więc nie powinno być wątpliwości czy jest rzeczywiście skuteczny. Polecam, warto sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 13:05
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Post

mialam taki problem, ale ostanio kolezanka kupila i mnie nap=mowila na szampon i odzywke 7 olejow z afryki http://www.estien.pl/szampony-naturalne-c-1_33.html
stosuje caly miesiac i znikl mi łupiez po 3 zastosowaniach, teraz po 12 myciach mam gestsze wlosy i miekkie dodatkowo wsmarowalam sobie zrobiona miksture 2 razy w miesiacu z oleju arganowego i zenszenia, po godzinie zmylam i polozylam jak zawsze po myciu odzywke 7 olejow, jest bardzo z tego zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 21-03-2013, 21:35
elwira_57 elwira_57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał 78.9.150.xxx
na łysienie jedynym skutecznym rozwiązaniem jest terapia laserowa dostępna pod postacią urządzenia ViviComb. Naprawdę warto o nim poczytać i dowiedzieć się szczegółowych informacji. Hamuje łysienie, przyspiesza wzrost mieszków włosówych i wzmacnia włosy. Ma bardzo dobre recenzje więc nie powinno być wątpliwości czy jest rzeczywiście skuteczny. Polecam, warto sprawdzić

Mówisz o czymś takim: http://www.vitalab.pl/358,vivicomb.html? Przyznam, że brzmi ciekawie i warto byłoby spróbować. W internecie trochę o tym poczytałam i opinie ma całkiem całkiem. Tylko dlaczego to musi być takie drogie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 29-10-2013, 11:37
Wanda90 Wanda90 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 1
Post

Witam, polecam poczytać na owlosionywojownik.pl jest wiele porad na temat wypadania włosów, doborze odpowiedniego szamponu itd. bardzo wiele dowiedziałam się o łysienia w moim przypadku dopiero grzebień laserowy pomógł, pamiętam jak wahałam się nad kupnem ale kupiłam i jestem zadowolona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-12-2013, 20:16
~gość: 109.231.37.xxx's Avatar
~gość: 109.231.37.xxx
 
Posty: n/a
Post

warto poznać przyczyny łysienia, bo jeśli ich nie poznamy to nasze leczenie nie będzie odpowiednio dobrane. ja zacząłem od wizyty u dermatologa, a później zastosowałem kurację z procerin.pl, obecnie jest coraz lepiej i mam nadzieję już niedługo zakończyć terapię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 09:12
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Ja niestety ostatnio zauważyłam u siebie zwiększone wypadanie włosów. Nie wiem w sumie z jakiego powodu ponieważ dbałam o włosy i raczej nie zmieniłam diety. No cóż Pewnie wiek.
Od miesiąca stosuję nowy suplement diety, który poleciła mi moja koleżanka CeCe Hair Complex (dokopałam się również do składu : http://www.stopwypadaniu.pl/pl/bogaty-sklad - tutaj można się z nim zapoznać ) . Stosuję go razem z nowym szamponem i odżywką CeCe do wypadających włosów i jestem zadowolona. Nie tylko z powodu tego, że włosy znacznie mniej się sypią co również z tego, że ich kondycja znacznie się poprawia. Widać, że są mocniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.