menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 29-08-2010, 14:16
poslanka22 poslanka22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: jasło, podkarpacie, polska
Posty: 1
Domyślnie

Dzień dobry,

Mam do sprzedania wielofunkcyjny szybkowar ciśnieniowy MultiMax + instrukcja obsługi MultiMax i specjalna książka kucharska.
To idealne urządzenie do gotowania dla ludzi ceniących czas. Posiada nowoczesny design, jest także niezawodny i bezpieczny w obsłudze. Nie ma znaczenia czy jesteście zwolennikami tradycyjnej kuchni, zdrowego gotowania, czy też szybkiego przyrządzania potraw - dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu MultiMax możecie wszystko to wykonać, a ponadto oszczędzicie czas i energię.
MultiMax wykonuje całą pracę samodzielnie, podgrzewając najpierw do odpowiedniej temperatury, a następnie utrzymując zarówno temperaturę jak i ciśnienie, odlicza czas gotowania. Łączy on w sobie funkcje gotowania tradycyjnego, duszenia, gotowania na parze i smażenia. MultiMax daje duże oszczędności czasu (70%) i prądu (60%). Nie pozwoli on na rozpoczęcie gotowania bez zawartości, nie przegrzeje się, nie przepali.
POSIADA AŻ 3 ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA, które gwarantują bardzo szybkie i całkowicie pewne gotowanie.
Sprzedam za cenę dużo niższą. Jest nowy, nie używany, fabrycznie zapakowany. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 512147727.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 22:39
Julia_56 Julia_56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
Posty: 5
Domyślnie

Moi drodzy cierpię na zgagę od ładnych paru lat. Nigdy nie próbowałam przygotowywać posiłków na parze, ale wiele dobrego o tym słyszałam. Nawet natknęłam się na konkurs w którym można wygrać parowar Philipsa http://www.polprazolacidcontrol.pl/konkurs/. Należy wysłać zdjęcie lub obrazek prezentujący Twoją własną wizję uciążliwej zgagi dołączając opis Już mam kilka pomysłów i na pewno coś wyślę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 06-11-2010, 23:30
editc editc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 2
Domyślnie sprzedam multi max - kombiwar, robot kuchenny

Witam serdecznie. Sprzedam WILOFUNKCYJNY CIŚNIENIOWY ROBOT KUCHENNY MULTI MAX. Jest nowy, nie używany, fabrycznie zapakowany, na gwarancji! Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 510965069. Kosztował 2450 zł, sprzedam za połowę ceny.
http://www.klub.senior.pl/attachment...d=12890790 04
Załączone Grafiki
File Type: jpg 1289277814.jpg (12.0 KB, 9 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 23-02-2011, 20:49
norma73 norma73 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 1
Domyślnie

Kochani!
O thermomixie można mówić dużo, ale nic nie zastąpi prezentacji! Z doświadczenia wiem, że niewielu jest w stanie sobie wyobrazić o co chodzi, jak ktoś nie widział pracującego urządzenia. Robię prezentacje w woj. wielkopolskim.
tm31@poczta.fm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 23-02-2011, 22:15
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał norma73
Kochani!
O thermomixie można mówić dużo, ale nic nie zastąpi prezentacji! Z doświadczenia wiem, że niewielu jest w stanie sobie wyobrazić o co chodzi, jak ktoś nie widział pracującego urządzenia. Robię prezentacje w woj. wielkopolskim.
tm31@poczta.fm


No właśnie ....podczas pobytu w sanatorium w 2009 r. byłam na prezentacji thermomixa....były dwie super "dziewczyny" którym to urzadzenie robiło istne cuda....
Zachęcona kupiłam to cudo....ale ja nie jestem taka sprytna jak one....a może jestem za bardzo leniwa ....i moje urządzenie samo nic nie chce robić....a ja nauczyłam się w nim przygotowywać jedynie ciasto na placki ziemniaczane ...jak za taką cene to troche za mało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 26-02-2011, 21:21
Jolusia's Avatar
Jolusia Jolusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 77
Domyślnie

Wyleczyłam się już ze wszystkich prezentacji.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 26-01-2012, 19:23
serwiseko serwiseko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

Thermomix jest ok ale od niedawna ma w Polsce konkurencję nowocześniejszy bo z ogrzewaniem indukcyjnym i jeszcze kilkoma róźnicami Kohersen wiecej serwiseko.pl albo telefon 691425665
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 25-03-2020, 11:35
Jadzia66 Jadzia66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Brwinów
Posty: 30
Domyślnie

Moja córka jakiś czas temu dowiedziała się o tym urządzeniu. Pokazała mi stronę http://pachnie-i-chrupie.pl/przedsta...c-prezentacje/ po czym umówiłyśmy spotkanie z przedstawicielem thermomix Kraków u nas w domu. Z tego co mi wiadomo to dojeżdżają też do innych miejscowości czy województw. Dania jakie teraz przygotowujemy są naprawdę bardzo smaczne, a dużo nie musimy robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 20-05-2020, 13:25
tadek3332 tadek3332 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem ten wątek jest bardzo ciekawy.Bardzo dużo z niego się dowiedziałem.
___________________________________________
Kraków lotnisko parking
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.