menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 07-07-2012, 09:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie re: Gutek!

Gutek! nie truj!
Aktywnie uczestniczyłes w utrzymywaniu zamordyzmu za PRL-u razem z braciszkiem. W bratnim sojuszu z CCCP.
Woroszyłowka -powiadasz- za "karę" go ominęła? Musiał się chłopina dzielnie wysługiwać władzy ludowej, żeby dostąpić "ominięcia" podobnie jak ty majora.
Za darmo wam obu wrona pagonów nie spaprała. Co po twoim uwielbieniu dla Jaruzela widać słychac i .....czuć.
Tyleś lat z braciszkiem lat walczył z łańcuchowymi psami imperializmu, a teraz łykasz amerykańskie frukta jak tuczona gęś karmę i nie zwraca się to cofką? Lusterko nie kłamie?
Pagony nie wonieją brzydkiem?
I pamiętaj, że nawet bezpartyjny [to ty zeznajesz] bolszewik, to też bolszewik.
Acha! W Poznaniu w ramach szkoły oficerskiej wojsk pancerno-samochodowych istniał oddział specjalny dla politruków..
I nie truj. Jak cie w stopniu majora wpuszczali do USA, to nie wmówisz nikomu rozsadnemu, żeś nie mial spotkania z krasnoludkiem ze służb specjalnych i żeś "bojowego" życiorysu nie przedstawił.
  #202  
Nieprzeczytane 09-07-2012, 13:59
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Co ty mozesz - ty lub inny o mnie wiedziec ?
Chyba tylko to co ci powiem lub napisze a TY z tego stworzysz oszczerstwa lub ironie udajac MEDRCA na uslugach !

Ani w sercu a tym bardziej w duszy mojej nie mieszkasz,wiec nie klam i nie drwij z ludzi - PROPAGANDZISTO !

Moja rada dla ciebie i innych podobnych :

ZYJ i DAJ ZYC INNYM !!!

Niech Bog ci wybaczy ,ja dawno juz to uczynilem.
  #203  
Nieprzeczytane 15-07-2012, 02:32
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

Na pewno by było mniej złego niż za dowolnego PO, takie jest moje zdanie
__________________
Serwis ToTemat.pl artykuły i filmy tematyczne.
  #204  
Nieprzeczytane 15-07-2012, 10:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomeh
Na pewno by było mniej złego niż za dowolnego PO, takie jest moje zdanie

Każdy moze mieć swoje zdanie.
Dzis za swoje zdanie nie zamykają i nie wyrzucają z roboty z wilczym biletem.
Powiem wiecej. Znam takiego jednego ormowca co też mówi, że mu PO i ten cały solidarnościowy cyrk krzywdę zrobił.
W mojej dawnej firmie dyrektorem był facet po zawodówce a teraz bossem jest inz. mgr z dużym stażem...nie powiem jakie ten bywszy mógłby miec zdanie dzisiaj. A przecie to nie wyjatek..

Tow. majorze Augustynie P! Pisze per tow. bo tak za mojej i waszej bytności w LWP zwracali sie do takich szych "koledzy", do takich mniejszych per obywatel było.
A co do reszty, to ja jedynie komentuje z użyciem tła z epoki to co nam sami zeznajecie z własnego życiorysu.
Ja nie jestem żaden IPN. Ja jedynie czytam co sami produkujecie i wyciągam wnioski. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że to może być dla was niezbyt miłe, ale w końcu sami własnoręcznie produkowaliście swój życiorys i sami go bez żadnej presji nam przedstawiacie.
Stąd te moje uwagi o związku waszych pagonów z wroną/kawką
  #205  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 12:45
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?
  #206  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 13:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?

Nie wyście mieli, a myśmy mieli. Myśmy go wybierali, a potem nie wybierali. I w sumie dobrze wyszło.
Okazał się lepszy niz ten po woroszyłowce i podobnych.
Ten po zawodówce nie kazał strzelać do ludzi. I drukować kartek na ocet
pssst Powiem wiecej! tego po zawodówce wasz kongres i senat na wspólnym posiedzeniu na stojąco brawami fetowali we Waszyngtonie. A nie jak waszego w Moskwie
  #207  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 14:11
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?

A wyszło szydło z worka, zwyczajnie.
Swoje uczucia do tego, który mu ułatwił skok na stołek,
właśnie pokazał.
Jest 100-kroć gorszy od Jaruzelskiego, bo 100-kroć głupszy.
A gdyby było mu dane, także kazałby urządzać ścieżki zdrowia,
co przecież przyznał niedawno.

btw, ja jestem głupsza od niego. Płakałam, gdy przegrał z Kwaśniewskim.
  #208  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 15:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

No cóż ,egzaltacja nie jest dobrym doradcą w polityce,a może zwłaszcza w polityce.
Płakałaś jak Lechu przegrał ,głosowałaś na Tuska ,a teraz jak to neofita, zwalczasz jednego i drugiego.
Kiedy to i w jakich okolicznościach nastąpiła ta iluminacja i spłynęło na Cię oświecenie ? Możesz zdradzić ten moment przełomu ? Straszniem Waćpani ciekawą !
Może i mnie olśni ,bom strasznie stała w mych poglądach politycznych i sympatiach z nich wynikających. Poglądy mi wykiełkowały ,gdzieś tak między 64 a 68 rokiem pańskim,a sympatie polityczne są stałe od przeszło dwudziestu lat. Nuuuuuda, nie to co u Ciebie. Raz Lechu jeden ,to znów Lechu drugi. Raz Donek luzak,to znów Jarek sztywniak. Na kogo teraz kolej........?
Jednym słowem - la donna e mobile.......
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #209  
Nieprzeczytane 16-07-2012, 18:07
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Droga Hypatio.
Hmm, w polityce egzaltacja.
A co ma wspólnego pisanie na forum z wykonywaniem zawodu polityka. Polityk musi mieć stałość poglądów, jak krowa.
Jego wyborca - niekoniecznie.
Ja się trzymam prawej strony, a ślub to brałam z Dozgonnym ( wprawdzie po 2 latach też się rozmyśliłam...tylko nie do końca) a jeszcze nie mówię 'the end'.

Stałe sympatie polityczne?
Gdy Mazowiecki został premierem, otworzyłam szampana na plaży w Jugosławii. Niepotrzebnie, bo okazał się niezgułą, nie przeprowadzając dekomunizacji.
Wałęsa zaczął nieźle, dostając ogromny kredyt zaufania. Ba, niewiele zrobił w czasie swojej kadencji, a drugą przegrał.
Dopiero później było wiadomo o roli kapitana SB - kapciowego Wachowskiego.
Nic dziwnego, że w następnych wyborach ośmieszył się jednocyfrowym wynikiem. Mam także na koncie głosowanie na AWS - totalna porażka.
Tusk nawet mi się podobał. I to był błąd, to głosowanie na polityka ładniejszego. Pokazał, gdzie ma Polskę, żądajac jako przegrany kluczowych ministerstw, a potem obrażając się śmiertelnie.
Więc przerzuciłam się na Prawo i Sprawiedliwość, choć przedtem specjalnie nie robiło mi różnicy PiS czy PO.
No....a Smoleńsk przewartościował wszystko.
Dokładnie nie będę się rozpisywać,
bo napisałam tu tylko przez estymę, jaką pałam do Ciebie Hypatio,
jako iż uważam, że wątek o prezydenturze Kaczyńskiego nie ma najmniejszego sensu.
Czy zaspokoiłam Cię moja miła, w stopniu dostatecznym, to znaczy Twą ciekawość?
  #210  
Nieprzeczytane 17-07-2012, 11:48
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Walesa choc po zawodowce ale dla siebie "zawsze dobrze gral" !
Ostatnio nie tylko odwiedzil chorego "swego kierowce" Wachowskiego ale i chorego gen.W.Jaruzelskiego czyli nowe "cwaniactwo Walesy".
Czyzby "czul swoj koniec" ???

Zostawie jednak pisanie o tym czlowieku,przyszla historia i historycy NIEZALEZNI wszystkich prezydentow ocenia ,ocenia i to, jaki zgotowali narodom los .
Przejde, zgodnie z tematem, do wygrywania przez J.Kaczynskiego wyborow (oczywiscie,ze przyszlych wyborow),nie tylko na prezydenta ale i wyborow partyjnych.

Jaroslaw Kaczynski ,jak i jego nie zyjacy juz brat Lech do polityki nie mieli talentu (to moja ocena),juz bardziej w dziecinstwie wypalil im talent aktorski,zreszta ktos ich do tego przygotowal.

W partiach politycznych TRWA WALKA,wszystko partyjniakom zaczyna sie sypac ,ludzie stracili wiare w partie i musi cos powstac PONADPARTYJNEGO .

Czy w Poslce w przyszlych wyborach jeszcze ktos sie na propagande wyborcza nabierze ,watpie jak i takze w to ,ze dalej bedzie mozna KLAMAC POLAKOW.

Ludzie i cale narody doszli do perfekcji we wszelkich klamstwach i co bardzo bolesne - ludzie wola zyc w klamstwie !

Gdzie sie zapodziala PRAWDA ???
  #211  
Nieprzeczytane 17-07-2012, 12:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Gdzie sie zapodziala PRAWDA ???
Nie wiem, już parę lat w kioskach nie widziałem ale jest Fakt, Super Ekspres....
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #212  
Nieprzeczytane 17-07-2012, 12:32
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Dopisz jeszcze z jakiej to korporacji medialnej i kto na tym zarabia .
Moskiewska "Prawda" jest w przygotowaniu,ukaze sie gdy W.Putin "dokonczy treningu".
  #213  
Nieprzeczytane 17-07-2012, 14:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cyganka prawdę Ci powie, najlepiej za 50 Pln.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #214  
Nieprzeczytane 20-07-2012, 12:43
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Bywa,ze Cyganie ,jak kto woli Romowie mowia prawde patrzac ludziom prosto w oczy.
Nie mowi prawdy ten ,ktory przy mowieniu mrozy oczy.
Utarlo sie powiedzenie,jest tez spiewane: "czy te oczy moga klamac ...".
Czesto klamcy spuszczaja wzrok,nie patrza prosto w oczy,pomagaja sobie ("przy wykladaniu prawdy") ruchami rak (gestykulacja).
Ludzie slabi gloszac "prawde" podnosza glos az do krzyku.
Na forach dyskusyjnych sa nie do pokonania,no chyba,ze pomoze w tym moderator i "odzywke skasuje".
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Napieralski prezydentem RP Mekintosz Polityka - wątki archiwalne 81 28-02-2011 23:07
Jakim prawem poczta ponagla? konris Zarządzanie finansami 55 09-07-2010 21:45
Samolot z prezydentem na pokładzie rozbił się! Alunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 235 29-04-2010 16:19
Tusk nie chce być prezydentem - komentarze Mirosław Ogólny 51 31-01-2010 17:30
W jakim my swiecie zyjemy ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 52 22-05-2008 08:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.