menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 18:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
a co nas obchodzi PO? czy inna partia?
założyłeś wątek BIEDROŃ jak złożysz PO, PiS czy KUKIZ to będziemy się nimi zajmować.
U nas w Polsce obowiązuje jeszcze prawo i ustawa http://www.sejm.gov.pl/prawo/partiepol/kon12.htm .Przeczytaj sobie to będziesz wiedział o co chodzi i twoje posty będą merytoryczne a nie pobożne życzenia co się w główce przyśniło .Przypominam że Biedroń chce stworzyć partię , a nie jest żadnej partii liderem. Piszesz My się będziemy zajmować .??? Dobierz sobie bardziej zorientowanych w temacie " partia polityczna "
Cytat:
Byłoby transparentnie i jasno. a wręcz uczciwie.
To co tobie się przyśniło w nocy co by było transparentne jasne a wręcz uczciwe . Napisz nowe ustawy o partiach politycznych zbierz podpisy i jako projekt społeczny złóż w Lasce Marszałkowskiej Sejmu . PiS, PO , .Nowoczesna Kukiz15 rozpatrzy i podejmie stosowną decyzję.
Cytat:
To po co nam głowę niebytem zawracasz? na razie to mamy drobnego kombinatorka co zamiast robić do czego się zobowiązał to olewa robotę i dorabia za turystę i cudotwórcę. Czyli OSZUKUJE.
I PARTIA? a mówił że partii nie lubi? To KTOŚ tu kłamie
Napisz jaśniej mniej metafor i konkretne zarzuty.
Cytat:
MOGĘ!!!Jak się zdecyduję dam ci znać.
Spokojnie czekamy na twoją decyzję ,masz w prezencie tekst na baner : Partia Pluto37 transparentna i uczciwa.
Cytat:
To Biedroń sam się tu wpisał???
Co ty nie dowidzisz ? Ja ten wątek założyłem i napisałem ci w tekście poprzedniego postu popieram tych co coś chcą zrobić dla innych, a nie narzekać przez całe życie , nie da się ,nie da się ,.
Cytat:
Mnie Biedroń interesuje jako polityk co chce być premierem. A tu tandeta zalatuje i lewizna.
Oceny są subiektywne a twoje stwierdzenia nie poparte niczym.Ja też negatywnie ocenia ekipę PO Schetyna Kopacz i resztę towarzystwa wzajemnej adoracji wmieszanych w aferę podsłuchową a przede wszystkim winnych obecnej sytuacji spowodowania kryzysu politycznego w Polsce .Przypominam wystąpienie Palikota https://www.youtube.com/watch?v=KZEZJO0JkeYPalikot
Cytat:
Kiedy BIEDROŃ ma czas na urzędowanie w Słupsku kiedy przez 2 miesiące objeżdża 30 miast wzdłuż i w szerz kraju?
Ma urlop to go wykorzystuje a co robi w sobotę i w niedzielę z czasem to jego sprawa.Jak pracownik zachoruje i go nie ma przez dwa miesiące czy trzy to przedsiębiorstwo pada? To nie jednoosobowy kiosk Ruchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 19:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie


po doradcach go poznacie.


Cytat:
Jedną z najważniejszych postaci w nowym projekcie Roberta Biedronia jest dr hab. Maciej Gdula z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szerszej opinii publicznej jest on znany przede wszystkim z łamów "Krytyki Politycznej". Jednak naprawdę głośno zrobi się o nim zapewne dopiero teraz, po udzieleniu wywiadu "Gazecie Wyborczej".

– Można na przykład przemyśleć limit na podróże lotnicze – stwierdza człowiek Biedronia. – Żeby nie było tak, że każdy lata tyle, ile ma pieniędzy, tylko każdy ma ileś tam kilometrów do wylatania w roku – dodaje.

Zdaniem Macieja Gduli, koniecznie jest bowiem zbudowanie poczucia, że "wszyscy mamy to samo, wszyscy mamy ograniczenia". – Musimy poszukiwać doświadczenia równości. Ktoś może dostawać 20 kafli za jajecznicę, ale sobie nie poleci – kontynuuje doradca Roberta Biedronia.

Jestem nie do zatrzymania, jestem cholernie skuteczny. To ogromna odwaga stanąć naprzeciw gigantów, którzy chcą nas wykosić, ale my się nie damy – stwierdził Robert Biedroń

https://natemat.pl/249905,program-pa...droze-lotnicze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 21:35
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Platformę Obywatelską poznacie po tym co Pluto37 pisze na tym portalu.Jak bym się miał tym kierować to nigdy bym nie głosował jako członek partii Nowoczesna za koalicją z Platformą przeciw PiS w wyborach samorządowych w Krakowie.

Za duże poparcie zyskuje Biedroń i trzeba jakoś to utemperować
, by za bardzo nie urósł .Mamy Agnieszkę Gozdyrę i celebrytę Romana Giertycha i atak na współpracownika Macieja Gdulę .Z czegoś trzeba żyć i też na zamówienie pisać.Papier cierpliwy można wylać morze liter i nie wiemy kiedy te pomysły Gdula upublicznił i o co w tym wszystkim chodziło.

Jak większość z was czekam na program który przedstawi Robert Biedroń a ma być to na przełomie stycznia i lutego i wtedy napiszę co o tym wszystkim myślę.Czy wy wszyscy myślicie że R.Biedroń to głupek który nie potrafi pomyśleć że coś jest mało realne i wręcz głupie mające go ośmieszyć na coś takiego się zgodzi ??Program to nie jedna osoba ale produkt zespołowej pracy którą lider/liderzy muszą zaakceptować.Ja mam tylko jedne obawy by program nie był za bardzo socjalny bo nas nie stać na dalsze eksperymenty. Eksperci oczekują powrotu kryzysu i wtedy możemy sobie z nieefektywnym socjalem , nie dać sobie rady.Inwestycje leżą nic się nie dzieje ,w dłuższym okresie odbije się to nam czkawką w gospodarce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 22:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

[quote=waclaw46][.
Cytat:
Jak bym się miał tym kierować to nigdy bym nie głosował jako członek partii Nowoczesna za koalicją z Platformą przeciw PiS w wyborach samorządowych w Krakowie.
JEZUSMARIA!!! że tak powiem
jako co???????? CZŁONEK partii NOWOCZESNA????
kurde!!! Jak to mówił jeden Franz?
czasy się zmieniają a pan zawsze ....CZŁONEK

PZPR, SLD, SD, PALIKOT, BIEDROŃ i .....NOWOCZESNA bidna LUBNAUER uj bidna

Cytat:
nie wiemy kiedy te pomysły Gdula upublicznił i o co w tym wszystkim chodziło.
wystarczy przejrzeć co napisano.
Cytat:
.Czy wy wszyscy myślicie że R.Biedroń to głupek który nie potrafi pomyśleć że coś jest mało realne i wręcz głupie mające go ośmieszyć na coś takiego się zgodzi ??
to jest właściwe podejście do zjawiska Biedroń.
W końcu mówi, że będzie premier, a nie że KRÓL.

Tylko że my wszyscy go od głupków nie wyzywamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 23:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-JEZUSMARIA!!! że tak powiemjako co???????? CZŁONEK partii NOWOCZESNA????kurde!!! Jak to mówił jeden Franz?czasy się zmieniają a pan zawsze ..CZŁONEK
Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.
Cytat:
wystarczy przejrzeć co napisano.
Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.Ty wszystko przyjmujesz jako prawdę bo nie potrafisz samodzielnie myśleć.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .
Cytat:
to jest właściwe podejście do zjawiska Biedroń.
W końcu mówi, że będzie premier, a nie że KRÓL.
Tylko że my wszyscy go od głupków nie wyzywamy.
Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami?? Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .Bo posty twoje o tym świadczą. Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą. Ty jesteś od wrzucenia głosu i na nic więcej nie będziesz miał wpływu , bo nie jesteś od myślenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 10:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Czy to uważasz że mądre ,Jesteś forumowym niedouczonym głupkiem pisząc takie brednie. Dla mnie nie nowość.

Ja mogę być co sobie wykopulujesz.
Tylko ...uważam że normalny dorosły człowiek nie powinien ganiać po partiach jak zawodowa panienka za klientem w godzinach szczytu.
Cytat:
Mnie interesuje gdzie to napisano i w czym.Może być zwykły fejk a ty się w tym specjalizujesz.
ile razy ateiście specjalnej w troski trzeba tłumaczyć że jak w tekście jest, że w GAZECIE WYBORCZEJ to znaczy, że nie były to świerszczyki dla zdegenerowanej populacji ateistów
Cytat:
.Ty Pluto jak Prezydent Duda , który wszystko podpisuje jak leci ty Pluto37 wklejasz i umieszczasz w sieci , bez zastanowienia co ci pod rękę podleci .
być może, ale to nie ja jestem CZŁONKIEM u pani LUBNAUER w partii
I nie ja ślinię się na widok BIEDRONIA.
Cytat:
Czy ja o Schetynie i Kopacz z partii Platforma Obywatelska która jest obecnie z Nowoczesna w Koalicji Obywatelskiej piszę że są głupkami??
Pytałeś czy BIEDROŃ jest GŁUPEK? To dostałeś odpowiedź.
No i nie o Kopacz i PO założyłeś wątek. Już zapomniałeś?
Cytat:
Nie To określenie dotyczy tylko ciebie .
Jeśli taki intelektualista jak ty to mówi, to ....muszę to odnotować. Mam jedynie problem z określeniem do jakiej grupy zaliczyć konsumenta co z członkiem gania za każdą partią co mu się nawinie
Cytat:
Masz głosować na Koalicję Obywatelską i rób to co mądrzejsi którzy są członkami partii Platforma Obywatelska Nowoczesna ci każą.

a mogę na BIEDRONIA?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 15:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Członek – część grupy, osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy.

- członek, kończyna – w biologii część ciała wyodrębniona od tułowia
- członek męski – określenie penisa
- sztuczny członek – akcesorium imitujące część ciała, najczęściej prącie
- członek – podmiot prawa należący do organizacji
- członek – osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji
- członek rodziny – osoba należąca do rodziny

Pluto37 pisząc o tobie ze jesteś
forumowy głupek . Swoje stwierdzenie poprę tylko jednym przykładem z wczorajszych twoich postów. Wieloznaczność słowa członek chcesz na siłę swój swój zawężony tok rozumowania skierować na jedno znaczenie członek męski – określenie penisa , które tkwi w twoim umyśle. Chcesz by inni to też tak odczytali a marzysz by do tego mieli skojarzenia z wulgarną wersją tego słowa. Pisząc zdania ,wytłuszczając , silisz się jak możesz by błysnąć na forum , tak samo jak błyszczysz wśród znajomych w "maglu" lub pod "budką z piwem". Ja Polak z dziada pradziada potrafię być mocny w gębie niech sąsiad z prawa i lewa wie potrafię ubliżać , bo z chamem każdy się liczy.

Zapominasz że jesteś członkiem swojej rodziny , społeczności kościoła rzymskokatolickiego .cha cha cha .Mam zawsze w zanadrzu do wykorzystania słowo parafianin
rzeczownik, rodzaj męskoosobowy-
(1.1) kośc. członek wspólnoty parafialnej
(1.2) przest. przen. mężczyzna ze wsi, bez ogłady, wykształcenia, zacofany
Na razie nie wyraziłem akcesu do żadnego kościoła bo jestem nie wierzący , to mnie to nie dotyczy, prędzej ciebie.Erystyczne chwyty znam i potrafię zniżyć się do poziomu atakującego i kogoś obrazić.

Powtarzam , zapamiętajcie , Biedroń rozpoczął działalność ma trzy punkty przed sobą do realizacji , które systematycznie na razie realizuje.
1 .- W lutym kongres programowy nowego ugrupowania
2 .- Program budowany z Polkami i Polakami na spotkaniach w kilkudziesięciu miastach.
3 .- Pierwsze filary programowe Równość,Solidarność,Zasada Państwa Prawa i sprawne zarządzanie Państwem


Nie ma partii stąd tworzone przez Biedronia ugrupowanie nie uczestniczy w Wyborach samorządowych 2018 odbędą się 21 października i 4 listopada.
Przywykłeś do dyskusji jak dziecko w piaskownicy kto co powiedział /nie powiedział i ciągniesz te dyskusje w nieskończoność .Należy kiedyś skupić się i porozmawiać o konkretach .

Będę dalej informował co z tym projektem się dzieje a dla tych czytający ten wątek , informacja : nie zamierzam się wdawał w ciągłe dyskusje z Pluto37 o "duperelach" .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 17:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Członek – część grupy, osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy.
Cytat:

- członek, kończyna – w biologii część ciała wyodrębniona od tułowia
- członek męski – określenie penisa
- sztuczny członek – akcesorium imitujące część ciała, najczęściej prącie
- członek – podmiot prawa należący do organizacji
- członek – osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji
- członek rodziny – osoba należąca do rodziny
uspokój się. odpocznij. Jakiś lek weź i possij.
my wiemy co to członek. a szczególnie z takim stażem.
Chociaż w twoim przypadku chyba sztuczny jest właściwy,
bo osobnik z takim członkowskim stażem wielopartyjnym
nie jest chyba eksponatem naturalnym już bardziej imitacją.
Tak jak BIEDROŃ POLITYKA

Cytat:
: nie zamierzam się wdawał w ciągłe dyskusje z Pluto37 o "duperelach" .
już mówiłem, że jak skończysz duperele żeś członek NOWOCZESNEJ to odpoczniesz.
.... no i z kim się będziesz wdawał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 18:47
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Pluto37 napisał-uspokój się. odpocznij. Jakiś lek weź i possij.my wiemy co to członek. a szczególnie z takim stażem.
Chociaż w twoim przypadku chyba sztuczny jest właściwy,
bo osobnik z takim członkowskim stażem wielopartyjnym
nie jest chyba eksponatem naturalnym już bardziej imitacją.
Tak jak BIEDROŃ POLITYKA
Czy Pluto37 jest forumowym głupkiem sami możecie się przekonać macie jego nastopny post do kolekcji.

Czekamy na następny post co jego móżdżek jeszcze wymyśli w temacie politycznym Sympatycy Roberta Biedronia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 20:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

a ja tylko zapytałem nieśmiało
Czemu NOWOCZESNY członek stał się członkiem BIEDRONIA???
Bo to jakaś dziwna jest i nietypowa przemiana.

Chociaż mówią że pokorne ciele dwa cycki ssie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 23:53
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Jak czytam wszystkowiedzących komentatorów senioralnej naszej sceny politycznej komentujących podrzucone im fejk newsy by mieli paliwo na codzienną porcję fekaliów by od czasu do czasu rzucić w wentylator. Projekt który realizuje Biedroń ma być oddolny a nie tak jak jesteśmy przyzwyczajeni :lider nazwa partii program .
Marcin Anaszewicz nazywany najbliższym współpracownikiem Roberta Biedronia // prawnik, dr nauk społecznych, na razie jest naczelnym strategiem projektu z partią polityczną gdzie centrum jest człowiek a nie struktury i instytucje //

....Czym polityczny projekt Roberta Biedronia będzie się różnić od innych partii? Co może dziś zaproponować wyborcy? Czy Biedroń nie popełni błędów Palikota i Petru? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedział Marcin Anaszewicz, strateg Roberta Biedronia. W rozmowie z czasopismem "Liberte!" Anaszewicz przedstawił plan budowania nowej partii, która, jego zdaniem, może zmienić sposób uprawiania polityki w Polsce.

Nie znamy programu partii, jej najważniejszych członków, ani nawet nazwy. Marcin Anaszewicz uważa jednak, że właśnie te czynniki mogą zadecydować o końcowym sukcesie prezydenta Słupska, gdyż, w jego ocenie, Polacy czekają na partię prawdziwie prospołeczną, której program będzie prawdziwym głosem obywateli. - W Polsce zazwyczaj działo się to tak, że programy polityczne były przywożone w teczce albo zlecane firmom konsultingowym. Nam marzy się projekt stworzony z ludźmi, stawiający w centrum ich sprawy i problemy - powiedział strateg Roberta Biedronia.

- Zdaniem Marcina Anaszewicza, partie opozycyjne od dawna nie potrafią wsłuchać się w oczekiwania obywateli. Partia Roberta Biedronia zamierza zbudować swój program po przeprowadzeniu szerokich konsultacji społecznych w całej Polsce
- Doradca prezydenta Słupska uważa, że powodem rozbicia zarówno .Ruchu Palikota, jak i .Nowoczesnej, była zbyt duża rozbieżność światopoglądowa członków tych partii. Zapowiada, że projekt Biedronia będzie skupiał działaczy o podobnym spojrzeniu na świat
- Anaszewicz deklaruje, że pomimo wycofania się z wyborów samorządowych, Robert Biedroń może udzielić poparcia kandydatom, którzy wpisują się w obywatelską wizję nowej partii. Wyklucza także sojusz z SLD i partią Razem.....

Tak to na dzień dzisiejszy wygląda spotkania z ludźmi bezpośrednie rozmowy mogą wpłynąć na zmianę ale na razie przed Biedroniem dwa miesiące wytężonej pracy i multum spotkań. Zobaczymy czy jest to czas na nowe otwarcie i przetasowanie sceny politycznej wszyscy zobaczymy bo w tym projekcie czy chcemy czy nie będziemy uczestniczyć w ostateczności przy urnie w wyborach do Sejmu i Senatu.Tak jak pisałem wypowiem się na temat nowej inicjatywy Biedronia jak poznam program.Na razie z swoim ugrupowaniem .Nowoczesna uczestniczy w Wyborach samorządowych 2018 odbędą się 21 października i 4 listopada w koalicji z PO . Jest to też dla mnie sprawdzenie wiarygodności PO po nie miłych wspomnieniach z czasów Palikota. Polityka to wzajemne ustępstwa potrzebne dla realizacji celu/celów i nie ma miejsca na dąsy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 25-09-2018, 10:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Jak czytam wszystkowiedzących komentatorów senioralnej naszej sceny politycznej komentujących podrzucone im fejk newsy by mieli paliwo na codzienną porcję fekaliów by od czasu do czasu rzucić w wentylator.
wygląda na to, żeś Zosiek-Samosiek bo nikt tak artystycznie tego dzieła ćwiczy. Nie masz prysznica?

[b][b]
Cytat:
Nie znamy programu partii, jej najważniejszych członków, ani nawet nazwy.

WSZYSTKO już było ......rzekł Ben Akiba.
Poprzednik nazywał się KONONOWICZ.
jest taka bajka o grajku co pokazał fujarkę a stado bezmózgów szło zanim bezwolnie.

Cytat:
- Doradca prezydenta Słupska uważa, że powodem rozbicia zarówno .Ruchu Palikota, jak i .Nowoczesnej, była zbyt duża rozbieżność światopoglądowa członków tych partii. Zapowiada, że projekt Biedronia będzie skupiał działaczy o podobnym spojrzeniu na świat
czyli ... ni pies ni wydra ... albo zez rozbieżny
Inaczej mówiąc od PZPR, SD, SLD, Palikot, Grodzka, Lubnauer

I kiedy rano nie chce ci się podnieść .upska.........
pamiętaj, że istnieje PERŁA SŁUPSKA

Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 25-09-2018, 12:04
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Wczorajsza gala festiwalu filmowego w Gdyni była transmitowana w TVP Kultura. Dla przypomnienia - to kanał telewizji publicznej.

Wypowiedź Wojtka Smarzowskiego, który odbierał nagrodę publiczności za film "Kler", została wycięta. Wszyscy wiemy, że w mediach publicznych nie dzieje się najlepiej, ale otwarta cenzura to już nowy poziom degeneracji..

Robert Biedroń 23 września

Nie ma demokracji bez wolnej kultury. Dlatego zawsze, w każdej sytuacji, będę bronił prawa do swobody ekspresji artystycznej. Niezależnie od tego, co osobiście o danym dziele sztuki uważam, lub co uważa o nim skrajna prawica.

Robert Biedroń
https://robertbiedron.pl/

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 25-09-2018 o 13:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 25-09-2018, 13:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Można mieć wrażenie, że wyłącznie na autostradach i stadionach skupił się Donald Tusk zamiast na wyrównywaniu szans i dobrym rządzeniu, i w ten sposób otworzył szeroko drzwi dla populistów. W centrum filozofii Roberta Biedronia jest człowiek, a nie struktury i instytucje ; Marcin Anaszewicz

29 września odbędzie się I Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy. Przyjadą m.in. prof. Magdalena Środa i prof. Małgorzata Fuszara. Udział jest bezpłatny, rejestracja już wystartowała.

Już za kilka dni, w Genewie, w imieniu #RPO @Adbodnar wezmę udział w posiedzeniu Komitetu #ONZ, który oceni wdrażanie przez PL postanowień Konwencji o prawach OzN. A lista spraw do załatwienia jest długa... Sylwia Spurek

Policzmy się!
Wspólnie zmienimy Polskę
Jest nas 767 496 Ty też możesz być w tym gronie chcących zmienić naszą rzeczywistość https://robertbiedron.pl/,a nie ciągle narzekać i obrzucać się błotem .
Nie stój z boku bądź aktywny.Przyjdź na spotkanie powiedz co byś chciał zmienić i czym nowa partia powinna się zająć ,program tworzymy My , Obywatele III RP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 26-09-2018, 16:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Zapraszam mieszkańców Ostrołęki, Ełku i wszystkich innych miast, w których cenzorzy polityczni zakazują pokazu filmu 'Kler' do Słupska. Nasze kino miejskie Rejs jest wolne od cenzury i ten film będzie wyświetlany" – napisał na Twitterze Robert Biedroń.

Co za ciemnogród ,a następny film dokumentalny o pedofili w Polskim Kościele Katolickim Sekielskiego w marcu 2019 roku .Myślę że w Krakowie wygra Majchrowski to film dokumentalny Tomasza Sekielskiego krakowianie będą mogli oglądnąć .Dzisiaj odebrali znajomi bilety na premierę 28 września , to 29 na temat tego filmu napiszę..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 30-09-2018, 13:22
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Nic nie stał pod kinem by blokować wejście do kina a 200 m od Kina Archidiecezja na Franciszkańskiej .Duża większość widzów to seniorzy "gieriatria" .Czy to dla nas ten film nakręcono ? "Kler" nie ma ataku na wiarę , jak wielu ortodoksów na ten temat się wypowiadało.

Można partię budować na nazwiskach, pieniądzach, etatach, stanowiskach, rozdawnictwie przywilejów. To typowy sposób na budowanie partii w Polsce. A my chcemy zbudować ten ruch całkowicie odwrotnie: oddolnie. Bazując na ideałach, zapale i chęci do działania ludzi......
"Nie ma powrotu do tego, co było przed 2015 r. Jest wybór między państwem na wzór białoruski albo państwem na wzór Danii. I my chcemy być Danią"...Robert Biedroń

Polecam stronę na Facebooku https://www.facebook.com/bierzynskiPL/ to ten który współpracuje z Biedroniem i jest specjalistą od marketingu politycznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 30-09-2018, 16:41
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Na razie wątek związany z inicjatywą polityczną Biedronia który chce zrobić wyłom w zabetonowanej scenie politycznej i chce dać możliwość ludziom wybór pomiędzy "dżumą a cholerą" /PO-PiS/.
Nie można się dziwić że te dwie siły prawicowe nie za bardzo darzą Biedronia sympatią , pomimo że nie wiemy co on chce dla ludzi Powinniśmy wiedzieć że bardziej opiekuńczy system to wyższe podatki a mniej opiekuńczy to niższe.

Uważam że scena polityczna powinna być przejrzysta i partie polityczne powinny odzwierciedlać bardziej nasze poglądy na systemy polityczne których jesteśmy zwolennikami bardziej lub mniej opiekuńczymi. O tym na forach powinniśmy rozmawiać a na wstępie takiej rozmowy nie powinniśmy obrzucać się epitetami.

Przyszłość Europy nam się nie widzi świetlane kiedy populizm w kręgach liberalnych stał się tematem numer jeden i liberalni publicyści nie zastanawiają się nad tym że neoliberalizm też doprowadził do zmiany nastrojów ludzi wyznających idei głoszonej przez Thatcher :Państwo niczego nie daje , bo niczego nie ma,Jeśli Rząd twierdzi ,że daje komuś ,to znaczy że zabiera Tobie.Rząd nie ma własnych pieniędzy. To jest prawda i o tym pamiętamy zabierając głos w sprawach socjalnych.Pamiętajmy że społeczeństwo jest zróżnicowane i mamy wśród nich także głupków do których racjonalna argumentacja nie trafia .

Okazuje się jednak że prywatne to nie panaceum na rozpasaną przez polityków rozrzutność w firmach co korzystają z środków budżetowych .To przykład domy opieki społecznej : https://www.arte.tv/pl/videos/084556...ki-bankrutuja/ Należy się nad tym zastanowić by się nie obudzić w ręką w nocniku.Błędów nie powinno się powielać .
Problem powstał bo ludzie dłużej żyją przez dostępność do nowoczesnej farmakologi i nie na czas zareagowania na przeżycie i skorygowanie stawek ubezpieczeniowych przez firmy zajmujące się emeryturami i rentami by te stawki skorygować.

Jak można sobie z tym problemem radzić ??? Jeżeli nie chcemy za dużo za te usługi płacić bo to koszt dla pracujących można to zrobić jak to się obecnie robi :https://promedica24.com.pl/lp-opieku...SAAEgLsi_D_BwE .
Takie ogłoszenia będziemy musieli dawać w prasie Afrykańskiej albo będziecie zapieprzać... sami albo godzić się będziemy na wyższe podatki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 30-09-2018, 18:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[ A my chcemy zbudować ten ruch całkowicie odwrotnie: oddolnie. Bazując na ideałach, zapale i chęci do działania ludzi......]

jak ....LENIN i aktywiści komuniści co bazując na ideałach wznosili mury na polach wsi MOGIŁA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 04-10-2018, 15:59
sylwika sylwika jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 12
Domyślnie

nowa partia, może być świetna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 12:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 538
Domyślnie

Cytat:
Napisał sylwika
nowa partia, może być świetna
Pewnie że może.
a nawet jeszcze bardziej.

Szczególnie jeśli wódz chce być premierem i odmienić oblicze tej ziemi jak Lenin, albo inny KACZYNSKI.

Sądząc po pierwszym wyznawcy Biedronia i masowym nawiedzeniu wątku jest taka możliwość, bo jak mawiał klasyk "grunt to prund i ideowe kadry"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.