menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #721  
Nieprzeczytane 27-07-2019, 11:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=lublinianka55]
Cytat:
Napisalam swoje zdanie, Ty napisales swoje i gut.
Kazdy ma do tego prawo i kazdy ma wybor w wyciaganiu wnioskow.
bo na tym ta zabawa polega. Nie lubię cytatów dnia

Cytat:
Czyli usmiech usmiechowi nierowny.
Masz rację! Nic mnie bardziej nie cieszy, niż usmiech KACZYŃSKIEGO bijący prawdą i szczerością
Cytat:
Ps. Jak patrze na ilosc cytatow przez Ciebie tu zamieszczonych, no to musiales sporo czasu poswiecic na odpowiedz dla mnie, no i znowu usmiech okrasil moje lico.
każdy cytat to inna kwestia i żal byłoby co by rzucić go sobie a muzom.
zauważ, że na ogół zwracam uwagę na inteligentnych rozmówców,
a nie na wywody maglary i gwiazdy remizy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #722  
Nieprzeczytane 27-07-2019, 20:27
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
...
zauważ, że na ogół zwracam uwagę na inteligentnych rozmówców,
a nie na wywody maglary i gwiazdy remizy.


Alez ja to juz dawno zauwazylam, dlatego poczulam sie mocno dowartosciowana i stad byl ten usmiech na moim licu.
Zreszta, ja na ogol postepuje podobnie.

Niestety, do maglary i gwiazdy remizy jakos nie dociera, ze ludzie inteligentni konsekwentnie taką ignoruja, bo nie jest ona dla nich partnerem do rozmowy, dalej sie wiec bedzie pchala ze swoimi prymitywnymi komentarzami, naiwnie liczac, ze sie kiedys dopcha.


A odnosnie polskiej polityki, to teraz dosc duzo sie dzieje, a z kazdym dniem chyba bedzie sie dzialo wiecej, wszak wybory coraz blizej.
Mysle, ze temperatura wypowiedzi naszych politykow bedzie wzrastac, a wraz z nią i wzajemna agresja.
Przyznam, ze nie czuje sie dobrze w takich klimatach.
Co mialam napisac, juz raczej napisalam i na jakis czas chyba odpuszcze sobie sledzenie tych wydarzen w mediach, jak rowniez komentowanie ich na Forum.
Ty siedzisz mocniej w tej calej polityce, inwencji tworczej tez Ci nie brakuje i nawet jesli sie z Toba w czyms nie zgadzam, to i tak zawsze chetnie czytam to, co tu "naskrobiesz", bo chyba w rownej mierze cenie zarowno inteligencje, jak i poczucie humoru, a te atrybuty znajdują swoje odzwierciedlenie wlasnie w celnych i dowcipnych, a nie napastliwych i prostackich wypowiedziach.



Pozdrawiam.

.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #723  
Nieprzeczytane 27-07-2019, 22:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=lublinianka55]
Cytat:
A odnosnie polskiej polityki, to teraz dosc duzo sie dzieje, a z kazdym dniem chyba bedzie sie dzialo wiecej, wszak wybory coraz blizej.
Taka już jest przedwyborcza natura i nie tylko u nas.
Spójrz na US /jak pienknie poniewierająTrumpem/ czy Anglię
Cytat:
Mysle, ze temperatura wypowiedzi naszych politykow bedzie wzrastac, a wraz z nią i wzajemna agresja.
słuchałem /czytalem też/ kiedyś opowieści o przedwojennych zabawach wyborczych i możesz mi wierzyć, że te dzisiejsze to zabawy niewinności pełne

Cytat:
Przyznam, ze nie czuje sie dobrze w takich klimatach.
Co mialam napisac, juz raczej napisalam i na jakis czas chyba odpuszcze sobie sledzenie tych wydarzen w mediach, jak rowniez komentowanie ich na Forum.
obawiam się, że nuda Cię dopadnie na amen.
Dlatego doradzam więcej dystansu.
Wtedy lepiej widać i nerwy spokojniejsze i na kinie da się zaoszczędzić.
No i popcornem nie zalatuje co też ma swój nieodparty wdzięk
Cytat:
Pozdrawiam.

Też najlepszego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #724  
Nieprzeczytane 27-07-2019, 23:10
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Taka już jest przedwyborcza natura i nie tylko u nas.
Spójrz na US /jak pienknie poniewierająTrumpem/ czy Anglię

No ale ja wlasnie nie znajduje zadnej przyjemnosci w poniewieraniu innymi, jak rowniez w czytaniu o tym, ze inni to czynia.
Mnie sie wtedy robi bardzo smutno, a ja sie nie lubie smucic.


Cytat:
Napisał pluto37
słuchałem /czytalem też/ kiedyś opowieści o przedwojennych zabawach wyborczych i możesz mi wierzyć, że te dzisiejsze to zabawy niewinności pełne

Alez wierze Ci, co absolutnie nie czyni mnie bardziej zdystansowana i wyluzowana do tego typu zachowan.


Cytat:
Napisał pluto37
obawiam się, że nuda Cię dopadnie na amen.

O nie nie, moj drogi, tego sie nie doczekasz.
Nudza sie tylko te osoby, ktore same sa nudne, a ja akurat do takowych sie raczej nie zaliczam.
Ciagle jestem glodna zycia, czerpie z niego pelnymi garsciami, mam mnostwo innych zainteresowan, polityka jest tym, ktore akurat najmniej mnie absorbuje, wiec luzik.
Ja po prostu czuje, ze teraz musze sobie zrobic od tego wakacje, wiec sobie je zrobie.
Jestem na swoj sposob egoistka, nie boje sie do tego przyznac, zawsze pamietam, ze najwazniejsza osoba w moim zyciu jestem ja sama ( kiedys sie pasjonowalam psychologia, duzo na te tematy czytalam i wiem, ze tak sie powinno podchodzic do wlasnej osoby, by miec dobre relacje z sama soba, jak i z innymi, wiec jesli ktos ewentaulnie chce, moge z nim o tym podyskutowac, nie ma sprawy ).


I pewnie znowu to wkurzy te maglare i gwiazde z remizy, ale musze ponownie stwierdzic, ze rozmowa z Toba byla dla mnie przyjemnoscia.


.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #725  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 01:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała -Padnę chyba...
Szanowny kolega będzie wdzięczny za to porównanie....
Lilu ja też chyba padnę Najbardziej trafne twoje stwierdzenie tubka z wazeliną Dzisiaj przeczytałem bo muszę dotrwać do godz 24.00 i trzeba zabić jakoś czas.

Postanowiłem że napiszę dla czego przestałem pisać na wątku Sympatycy Roberta Biedronia pomimo czterech gwiazdek. Tak samo jak wcześniej z wątkiem Katarzyna Lubnauer - Petru czy Palikotem nowe otwarcie nowy wątek poglądy pozostają nie zmienne świeckie państwo ,liberalna gospodarka ,prawa dla mniejszości.Swoich poglądów nie ukrywam jak i działalności partyjnej.

Stworzeniu koalicji lewicowej za którą od pewnego czasu byłem zwolennikiem wymusza na działających non profit dokonania zmian w tym co robią na forum by nazwa wątku lepiej kojarzyła się wyborcom z nowym otwarciem. Wankabor wymyśla tytuł wątku Lewica Naszą Nadzieją !!! ,administracja zatwierdza i mamy i działamy w nowym otwarciu .

Trzeba jakoś zakończyć , informuję Wiosnę że na Senior Cafe moja stopka waclaw46 w tytule wątku Sympatycy ... to pozostałość po wcześniejszym pisaniu i prezentowaniu poglądów Wiosny .Niech robią co chcą ale informuję ich że Pluto36 to prawdopodobnie troll Platformy Obywatelskiej a jego fobie na temat ludzi zwolenników LGBT mogą sobie przeczytać co pisze w postach na temat Grodzkiej i Biedronia polityków obecnej koalicji w postach jego kilka " kwiatków do kożucha " zamieściłem .Uważam że za słowa należy brać odpowiedzialność a nie pleść co popadnie jask by się było płatnym od postu.

Lilu w poglądach na szanse Koalicji Lewicy osiągnięcia wyniku dwucyfrowego widzę wszystko zależy tylko od tego czy zaczną współpracować i stworzą program a emocje odłożą na bok .Inicjatywa dla graczy politycznych nie jest na rękę i będą się starali to rozbić wszelkimi sposobami.Wrócę przy okazji do metod jak się to robi ale już na nowym wątku.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 28-07-2019 o 01:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #726  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 01:37
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Lilu ja też chyba padnę Najbardziej trafne twoje stwierdzenie tubka z wazeliną


No to juz sie okresliles, a ja naprawde mialam dla Ciebie duzo szacunku.
Coz, cechą ludzko jest sie mylic, ale rowniez, by wyciagac wnioski z bledow.
Ja na pewno je wyciagne.


.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #727  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 10:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=waclaw46]
uj!waciu!waciu! ty to jesteś! szatan nie kogut
Cytat:
Postanowiłem że napiszę dla czego przestałem pisać na wątku Sympatycy Roberta Biedronia pomimo czterech gwiazdek.
nie musisz tu nie konfesjonał, ale jak cię sparło to nikt nie broni.
Cytat:
Tak samo jak wcześniej z wątkiem Katarzyna Lubnauer - Petru czy Palikotem nowe otwarcie nowy wątek poglądy pozostają nie zmienne świeckie państwo ,liberalna gospodarka ,prawa dla mniejszości.Swoich poglądów nie ukrywam jak i działalności partyjnej.
toż MY....SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA o tym właśnie
czyli o twoich poglądach. I o tym wielopartyjnym sexie
ktory uprawiasz od lat niewinnych. I o tem że partnerów zmieniasz jak eskimos rękawiczki.... albo inna mariamagdelana. .
Cytat:
Trzeba jakoś zakończyć , informuję Wiosnę że na Senior Cafe moja stopka waclaw46 w tytule wątku Sympatycy ...

waciu droga nasza we wierze uchachana! przypominamy że już ... kończyłaś. z pięć razy I ciągle silna wola zwycięża. Przyznaj, że żyć bez nas nie możesz bo z kim tak ci będzie źle?




Cytat:
.Niech robią co chcą ale informuję ich że Pluto36 to prawdopodobnie troll Platformy Obywatelskiej a jego fobie na temat ludzi zwolenników LGBT mogą sobie przeczytać co pisze w postach na temat Grodzkiej i Biedronia polityków obecnej koalicji w postach jego kilka " kwiatków do kożucha " zamieściłem
waciu! a fe! czy ty aby inwektywą nie chlustasz?
My nie twierdzimy że dorabiasz za watykańskiego i episkopalnego trolla działającego pod przykrywką na zlecenie.
Cytat:
.Uważam że za słowa należy brać odpowiedzialność a nie pleść co popadnie jask by się było płatnym od postu.
to waciu droga nasza uchachana. Podaj - z pełną odpowiedzialnością za słowo - ile ci wielebni płacą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #728  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 14:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 599
Domyślnie

Zakończyłem tu pisanie i czytanie .Baw się pluto dobrze a jak wykorzystasz tubkę wazeliny to wracaj na Teraz Polska , z nieba na ziemię , do pionu ustawi ciebie Lila .Uciekasz na inne forum bo masz wreszcie słuchacza swoich odkrywczych myśli godnych utrwalenia na wieczność. Pozdrawiam i zdrowia życzę i zmiany homofobicznych poglądów ,wróbelku Elemelku i dalej gruchaj . Cuś należało napisać na ostateczne rozstanie z tym wątkiem forum .

Nie czekam na odpowiedz ,mnie to nie interesuje już i wszelkich wypocin skołatanego przez czas intelektu , teraz sympatyka gejów .Klawiatura jest cierpliwa , zbierz swoje posty i wydaj książkę , zaistniejesz w literaturze.Pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #729  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 15:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 536
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Zakończyłem tu pisanie i czytanie
znowu??? obiecanki-cacanki a .... też
Cytat:
.Baw się pluto dobrze.
,
Przecie się bawię. Bez cię "byłoby smutno i źle"jak w deszcz jesienny i pod wiatr
Cytat:
do pionu ustawi ciebie Lila .
O! waciu ty'ż nasza uchachana
co to jest LILA? jakaś nalepka na flaszce płynu do dezynfekcji cyco? Jak LUDWIK albo inne cuś?
Cytat:
poglądów ,wróbelku Elemelku i dalej gruchaj .

waciu droga! nie uczyli w szkole, że wróbelek nie grucha?
Cytat:
Cuś
Cytat:
należało napisać na ostateczne rozstanie z tym wątkiem forum .
znowu?
Ty
to jesteś! SZATAN nie KOGUT...
Ale i tak cię kochamy i kochać mocno będziemy do czasu aż ty nas też pokochasz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.