menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 11:11
MariaKoss's Avatar
MariaKoss MariaKoss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 5
Domyślnie operacje plastyczne, zabiegi estetyczne


Witam Was serdecznie. Zastanawiam się, co myślicie o takim sposobie zatrzymywania piękna? Ja już swoje latka mam, nie wyglądam bardzo źle, ale jest parę rzeczy, które bym w sobie zmieniła. I mam zamiar to zrobić, a co! Odłożone mam pieniądze, nie boję się, więc czemu nie? Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 13:27
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Witaj Mario. Nie pytaj o opinie, jezeli masz ochote cos zrobic. Nie lubie sztuczosci zwlasza u mlodych dziewczyn. Juz niedlugo pojawia sie na naszych ulicach same sylikonowe damy a nawet cyborny.
Kocham naturalnosc i wdziek, ktorego nie zaseruje nam operacja plastyczna. Ale sa tez wyjatki, gdzie operacje plastyczne ratuja nasz wizerunek np. po jakis wypadkach. Moda przyszla z Ameryki, ale czy koniecznie musimy ja nasladowac.

Nalezy pokochac samego siebie i latwiej jest nam zakceptowac nasz wiek i procesy starzenia sie. Jezeli Twoim pragnieniem, marzeniem jest konieczn jakas zmina w swoim wygladzie zrob to, ale na wylaczna swoja odpowiedzialnosc.

Kazdy z nas moze miec odrebne zdanie na ten temat. Pamietaj jednak, ze szyja, dekold i rece zdradzja nsz wiek.....



__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 13:34
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Basiu masz rację, bo wystarczy spojrzeć na Bożenę Walter,skóra naciągnięta do granic wytrzymałości,twarz maska, ale szyja tragedia. Co prawda stara się ją zasłaniać stójkami, apaszkami,ale uwagę przyciąga właśnie szyja,bo nie pasuje go twarzy.Dziwię się, bo to jest wartościowa i mądra kobieta,ale widocznie taką ma potrzebę i dobrze się z tym czuje.
A glonojadów w TV coraz więcej i widzę,że Beata Sadowska powiększyła sobie piersi,no ale do przyzwoitych granic.
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 14:19
MariaKoss's Avatar
MariaKoss MariaKoss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 5
Domyślnie

Basiu, nie jestem już młodą dziewczyną - napisałam, że swoje lata już mam... To, co pokazałaś na zdjęciu, to nie jest drobna zmiana dla poprawy wyglądu, lecz głupota. Powiem Wam może o jaki zabieg mi chodzi - może choć trochę zmienicie podejście. Słyszałam bardzo dużo (i widziałam) o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej pod skórę twarzy, rąk, czy też dekoltu. Efekt jest taki, że skóra wygląda młodziej, jest nawilżona, nie taka sucha i zniszczona, jak w pewnym wieku zaczyna się robić Moim zdaniem jest to świetna metoda - w końcu to Twój własny tłuszcz Co do powiększania piersi, czy innych operacji, ja uważam, że nie ma w tym nic złego, POD WARUNKIEM, że się nie przesadzi... Wszystko jest dla ludzi, ale są granice. Nie zgodzicie się ze mną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 14:40
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaKoss
Basiu, nie jestem już młodą dziewczyną - napisałam, że swoje lata już mam... To, co pokazałaś na zdjęciu, to nie jest drobna zmiana dla poprawy wyglądu, lecz głupota. Powiem Wam może o jaki zabieg mi chodzi - może choć trochę zmienicie podejście. Słyszałam bardzo dużo (i widziałam) o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej pod skórę twarzy, rąk, czy też dekoltu. Efekt jest taki, że skóra wygląda młodziej, jest nawilżona, nie taka sucha i zniszczona, jak w pewnym wieku zaczyna się robić Moim zdaniem jest to świetna metoda - w końcu to Twój własny tłuszcz Co do powiększania piersi, czy innych operacji, ja uważam, że nie ma w tym nic złego, POD WARUNKIEM, że się nie przesadzi... Wszystko jest dla ludzi, ale są granice. Nie zgodzicie się ze mną?

Mario, fotke umiescilam zbyt przesadna -wiem o tym.
Znalazlam cos takiego w internecie:

http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslug...a-dekolt-biust

Powierzchniowe mikrowstrzyknięcia kwasu hialuronowego do skóry właściwej umożliwiają ponowne jej głębokie nawilżenie. Odżywiona i zregenerowana skóra właściwa odzyskuje blask, napięcie i elastyczność, a Ty odzyskujesz promienną cerę z czasów swojej młodości.


Główne korzyści Mesolisu to fakt, iż produkt ten jest uzyskany z naturalnie występującej substancji, doskonale biozgodnej i całkowicie biodegradowalnej, dlatego nie są wymagane wcześniejsze testy biozgodności. Wysoce oczyszczony kwas hialuronowy znacznie zmniejsza ryzyko objawów ubocznych.
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 14:48
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Opadanie skóry twarzy

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność i blask, zmniejszeniu ulega produkcja kolagenu i zawartość włókien elastycznych co w konsekwencji doprowadza do zmniejszenia elastyczności i "trzymania" linii skóry. Kontury twarzy ulegają zmianie.

Zmiany obserwowane na twarzy w kolejnych dekadach życia to:

30-lat: nadmiar skóry powiek górnych (opadanie powiek górnych)
40-lat: wyraźnie zaznaczone fałdy nosowo - wargowe (bruzdy od skrzydełka nosa do kącika ust)
50-lat: opadanie końca nosa; mniej wyraźnie zaznaczona linia żuchwy; widoczne poziome pasma opadniętego mięśnia szerokiego szyi; opadanie bocznych części policzków (tzw. chomiki)
Metody leczenia
Thermage
Sculptra
Lipoliza iniekcyjna
Implanty (stab. kwas hialuronowy)
Złote Nici
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 16:22
przekora's Avatar
przekora przekora jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Łódzkie
Posty: 104
Domyślnie

Bardzo podobały wpisy basilwicy, z którymi zgadzam się w 100%. Poza tym, dowiedziałam się czegoś nowego o zmianach na twarzy w kolejnych dekadach życia.
__________________
Przekora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-04-2011, 16:05
MariaKoss's Avatar
MariaKoss MariaKoss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 5
Domyślnie

Basiu, to bardzo ciekawe co napisałaś A co do wcześniejszego postu - to prawda, kw. hialuronowy też jest dobrą metodą, ale przecież tłuszcz też jest naturalny ale widzę jednak, że nie jesteś całkowicie przeciwna zapobieganiu niektórym objawom starzenia się skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-04-2011, 02:30
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaKoss
Basiu, to bardzo ciekawe co napisałaś A co do wcześniejszego postu - to prawda, kw. hialuronowy też jest dobrą metodą, ale przecież tłuszcz też jest naturalny ale widzę jednak, że nie jesteś całkowicie przeciwna zapobieganiu niektórym objawom starzenia się skóry

Witaj Mario. Jezeli jest cos z czym nie mozemy sie pogodzic, przyzwyczaic a mozna to zmienic to czemu nie. Kazdy z nas ma mozliwosc cos zrobic dla siebie. Ja zaakceptowalam siebie tka jka jestem i nic nie potrzebuje zmieniac. Jezeli, jakas poprawa urody poprawi Ci humor, to dlaczego masz sobie odmawiac?




__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 15:38
LesnaChata_pl LesnaChata_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: POLSKA
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaKoss
Witam Was serdecznie. Zastanawiam się, co myślicie o takim sposobie zatrzymywania piękna? Ja już swoje latka mam, nie wyglądam bardzo źle, ale jest parę rzeczy, które bym w sobie zmieniła. I mam zamiar to zrobić, a co! Odłożone mam pieniądze, nie boję się, więc czemu nie? Co o tym sądzicie?


Czasami lekki lifting może poprawić samopoczucie, podnieść własną samoocenę, w pewnym wieku można sobie na to pozwolić. Jak mówią wcześniejsze głosy, nie można się zatracić, o co nietrudno, wystarczy spojrzeć na tak klasyczny przykład jak król popu Michael Jackson
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 09:59
Vitamarket_pl's Avatar
Vitamarket_pl Vitamarket_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

Niezależnie od wieku piękno ma swoje źródło we wnętrzu człowieka. Żeby czuć się piękna wystarczy troska o swoje ciało, codzienna pielęgnacja, aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta, połączenie tych elementów sprawi, że poczujemy się piękniejsze i bardziej zadbane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 11:48
E-zikoapteka_pl E-zikoapteka_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 20
Domyślnie

To Twoje życie i Twoje wybory. Jeżeli masz odwagę i pieniążki to do dzieła. Tylko radzę poszukać dobrego i sprawdzonego specjalisty, aby nie było niemiłej niespodzianki po zabiegu, że efekt nie będzie taki jak oczekiwałaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 12:13
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Wybór zawsze należy do każdego osobiście jeżeli chodzi o poprawę wyglądu,,, ja osobiście nigdy nie pozwoliłabym na żadną ingerencję obcych substancji,, w swoim organiźmie tylko dla urody , widziałam kobiety, które po kilku botoksach wyglądaja jakby miały guzy na twarzy,,, bo przecież po jakimś czasie ten jad kiełbasiany się przemieszcza,...a jakie bedą jego skutki po kilku latach?
Mam przyjaciółkę dermatologa, która dodatkowo zajmuje sie medycyną estetyczną,,, kończyła tą specjalizację w USA, gdzie ma matkę też lekarza, .. ona osobiscie sobie nie pozwoliłaby na żadne zabiegi,,, a mnie np, nigdy nic takiego nie zaproponowała, chociaż nigdy na ten temat nie rozmawiałyśmy,
dla mnie tak jak Basialwica uważa, wygląd to moja akceptacja,,,kazda zmarszczka mówi o moim życiu,,, a uroda to wnętrze i sposób bycia człowieka,
Te silikonowe, naciągnięte twarze- to przeciez maski,,, zauważcie, ze maja ograniczoną mimikę, która tak wiele mówi o uczuciach w przekazywanych słowach.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 30-03-2016, 13:10
IwonaG IwonaG jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Ale przecież nie trzeba od razu decydować się nie wiadomo na jak drastyczne operacje aby odmłodzić swój wygląd. Wg mnie korekta wyglądu to odmłodzenie nie tylko ciała ale i poprawa zdrowia psychicznego samopoczucia. Warto jednak pamiętać, że o zabiegach trzeba pomyśleć odpowiednio wcześniej bo czym później tym zazwyczaj ryzyko ewentualnych powikłań większe. Polecam bardzo fajny artykuł do poczytania: W jakim wieku najlepiej zacząć stosować zabiegi anti – aging?, nie namawiam do zabiegów i nie polecam klinik, ale za to zachęcam do poszerzania swojej wiedzy w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 05-04-2016, 09:25
JuliannaTrzeciak JuliannaTrzeciak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Białystok
Posty: 2
Domyślnie Plastyka podniebienia

Ja jestem po operacyjnej korekcie podniebienia miękkiego, zwanego plastyką podniebienia i języczka http://ewa-olszewska.pl/oferta/plast...-z-jezyczkiem/
Tę operację przeszłam, po nieudanym zabiegu kosmetycznym, który miał doprowadzić do pozbycia się worka w okolicach szyi. Zabieg nie był skomplikowany, wręcz przeciwnie, mój laryngolog poprawił i tak nie rożne podniebienie.
Zmierzam jednak do tego, iż z operacjami czy zabiegami kosmetycznymi trzeba bardzo ostrożnie, aby nie było później podstaw do rożnego rodzaju korekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 11-06-2016, 20:32
jadwiganowak51 jadwiganowak51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Ja chirurga plastycznego się boję, jak ognia unikam zabiegów chirurgicznych, ale lekarza medycyny estetycznej owszem, odwiedzam. Ostatnio odkryłam nici liftingujące i jestem zachwycona. http://www.ekutno.pl/wiadomosci,2860...iftinguja-cymi, Efekt jak po chirurgicznym liftingu, bez użycia skalpela...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 10:43
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Tylko niektórych zabiegów nie da się wykonać bez pomocy chirurga. Tak jest w przypadku korekcji uszu u drolender.pl. Myślę, że o wiele ważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniej kliniki - trzeba wybrać taką, gdzie wykonują kompleksowe badania przed zabiegiem. I gdzie stosowany jest nowoczesny sprzęt medyczny.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 08-11-2016, 11:24
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Nie jestem absolutnie przeciwna tego typu zabiegom... Jeśli mamy się czuć dzięki temu lepiej to czemu mamy się na takie zabiegi nie zdecydować?
Ze swojej strony polecam zastanowić się nad zabiegiem makijaż permanentnego:
http://www.laserdelux.pl/blog/tematy...az-permanentny

poczytajcie sobie o nim . Dzięki niemu można zrobić idealne kreski na powiekach oraz zabarwić usta. Jest to wygodne i nie trzeba marnować tyle czasu na malowanie się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 22-02-2017, 12:05
rudadagusia rudadagusia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 33
Domyślnie

A ja właśnie nie wiem, chyba raczej nie jestem zwolenniczką takich zabiegów. Wydaje mi się, że teraz są tak dobre kosmetyki, że można sobie odjąć trochę lat w bardziej naturalny sposób. Na przykład jakimś dobrym kremem. Ja polecam serum redukujące oznaki starzenia Estee Lauder Advanced Night Repair, bo naprawdę działa świetnie. Ja już po jakimś czasie widziałam, że skóra jest bardziej jędrna i bardziej elastyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 14-03-2017, 12:53
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych czy medycyny estetycznej, chyba że nasza wada wybitnie utrudnia nam życie, ale tak poza tym? Po co to komu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zabiegi Kosmetyczne Za Darmo Regina78 śląskie 1 19-12-2021 13:04
Zabiegi na trwałe likwidujące chrapanie - komentarze jadwiga50 Ogólny 0 28-09-2010 20:54
zabiegi na stawy - dr fizjoterapii Poznań sufin Choroby, badania, terapie 0 16-11-2009 11:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.