menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Kuchnia, kulinaria
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-08-2020, 14:09
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie Dodatki i akcesoria kuchenne


Ciekawa jestem gdzie kupujecie dodatki i akcesoria kuchenne? Ja np. bardzo dużo przedmiotów do kuchni kupiłam na myin.pl, mają wiele produktów bardzo dobrej jakości i ciekawych wzorów, których nigdzie indziej nie widziałam.
Może ktoś poleci jeszcze jakieś sklepy? Mam na myśli internetowe, w kwestii dodatków moim zdaniem zdecydowanie wygrywają, zwłaszcza pod względem wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-08-2020, 15:27
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Nie potrafię tutaj wskazać jednego sklepu, bo acesoria kuchenne kompletowałam w wielu sklepach internetowych. Jak równiż niektóre kuplam stacjonarnie ( tak jak ty preferuję jednak internetowe z uwagi na większy wybor i możliwość znalezienia tego, czego potrzebuję w korzystniejszej cenie).

Ikea jest ok, ale jeśli chodzi o tekstylia. Akcesoria kuchenne lepiej kupować w hurtowniach gastronomicznych. Szczególnie, jeśli chcesz czegoś na długie lata. Jednym z bardziej przydatnych urządzeń jest termometr gastronomiczny:
https://www.gastropuls.pl/termometry-gastronomiczne

Zerknij sobie do Gastropuls. Takie termometry przydają się zarówno do gotowania, jak i do pieczenia.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 09-08-2020, 02:15
Menem Menem jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Szczecin
Posty: 4
Domyślnie

Moim ulbuionym sklepem z akcesoriami kuchennymi jest zdecydowanie ten sklep internetowy: https://zwilling.pl/
Niezależnie od marki wszystkie sprzęty jakie kupowałam tam są świetne. Marka Ballarini jest tania, ale na swój rpzedział cenowy jakościowo bardzo dobra i oczywiście niemiecka stal Zwilling, kilkuwarstwowe garnki ze stali nierdzewnej są bardzo wytrzymałe i dopracowane. Choć są tam też marki drogie jak Staub, czy Demeyere, a nawet japońskie noże kuchenne Miyabi. Mam jedynie naczynie ceramiczne Staub na które wydałam kilka stówek, ale mam wrażenie, że będę je użytkować do końca swego żywotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-10-2020, 18:18
presley.yost's Avatar
presley.yost presley.yost jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Tychy
Posty: 6
Domyślnie

Najczęściej szukam takich akcesoriów w sklepach online, jest tego naprawdę sporo w niskich cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-04-2021, 05:03
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Wszystko w sumie zależy co szukacie do swojej kuchni? No i czy chodzi o profesjonalne wyposażenie? Jak tak, to w gastromania.pl jesteście wstanie raczej wszystko dostać. Mnie właśnie zainteresowały marki henkelman jumbo 30 pakowarki próżniowe. Praktycznie i prywatnie warto byłoby mieć coś takiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-05-2021, 10:03
ai$ha ai$ha jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

Ja mam w sumie niewiele akcesoriów w kuchni. Obowiązkowo jest to blender, mikser i robot kuchenny (ale taki prosty, głównie do wyrabiania ciasta).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-12-2021, 11:12
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Jak najbardziej takie dodatki kuchenne są niezbędne i często wybieramy te ze stali nierdzewnej. Mi udało się niedawno natrafić na bardzo ciekawy wpis https://calde.pl/blog/jak-czyscic-stal-nierdzewna z którego dowiedziałam się jak w ogóle czyścić stal nierdzewną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-01-2022, 13:25
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Z chęcią zobaczę! Mam problem z domywaniem stali nierdzewnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-01-2022, 17:30
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Czy mozecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z akcesoriami do kuchni?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Części i akcesoria samochodowe pukowe Kupię, sprzedam, zamienię 5 07-04-2023 09:11
Jakie dodatki do eleganckiej sukienki? euraka Moda i styl 15 26-02-2023 16:57
Akcesoria na pierwszą komunię mefiu34 Lublin 1 09-05-2019 10:24
Dodatki do jadalni miloszczek Dom, wnętrza, ogród 2 07-01-2015 22:47
TOP10: najcześciej kupowane kosmetyki i akcesoria do makijażu z "górnej półki" - komentarze ternsja Ogólny 1 08-12-2012 16:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.