menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Kuchnia, kulinaria
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-04-2019, 13:45
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie Meble kuchenne skąd


No właśnie. Skąd macie kuchnie, jak wam służą, co możecie z ręką na sercu polecić a co odradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-04-2019, 08:24
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

To gdzie zamówisz meble kuchenne będzie zależało w głównej mierze od tego ile masz pieniędzy. Bo kuchnię ze sprzętami można zrobić za 10 tysięcy, ale można również wydać na nią 100 tysięcy, jeśli zależy Ci na najwyższym standardzie wykończenia.

Moim zdaniem jeśli ma to być kuchnia, w której gotujesz codziennie oraz którą robisz na dłuższy czas, warto zainwestować w wysoką jakość wykonania. Tak abyś potem za kilka lat nie musiał wymieniać poszczególnych elementów.

Ze swojej strony polecam fronty kuchenne od tej firmy:
http://fronty-skandynawskie.pl

Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji frontów kuchennych najwyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-04-2019, 12:05
CelestynaZ CelestynaZ jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Opole
Posty: 1
Domyślnie

Wymarzone meble kuchenne zamówiłem u pewnej firmy specjalizującej się w projektowaniu mebli na wymiar. Z tego co wiem, to wynajęci przeze mnie specjaliści urządzą każdą przestrzeń. Mój kolega zamawiał u nich meble biurowe na wymiar dla swoich pracowników. Marian również był zadowolony z ich usług, cieszę się więc z tego, że mogłam polecić mu naprawdę dobrych fachowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-04-2019, 12:51
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Dużo osób stawia na meble na wymiar jezeli chodzi o kuchnie, a także i łazienkę. Myślę że to będzie najlepsza opcja. Zobaczcie sobie też propozycje od https://maleomi.pl/ W tym miejscu znajdziecie mniejsze akcesoria i urządzenia AGD stosowane w kuchni. Wiadomo że takich rzeczy jak garnki i patelnie nie ma szans o dobrze wyposażonej kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 02-05-2019, 15:21
Basia_1955 Basia_1955 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 92
Domyślnie

Skąd meble to nie wiem, ale podpowiem skąd akcesoria
Ja mam bardzo wiele rzeczy z https://www.pomocedlaseniora.pl/13-pomoce-do-kuchni, oprócz takich typowych produktów dla osób z niepełnosprawnościami są też takie, z których po prostu bardzo wygodnie się korzysta. Mąż akurat jest po udarze, wiec wiele rzeczy mu pomaga normalnie funkcjonować, ale ja jako zdrowa też korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-05-2019, 20:11
jolantaa jolantaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 10
Domyślnie

Ja bralam z Bodzia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 09-01-2021, 16:28
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Nie zapomnijcie też, że nie tylko meble odgrywają tutaj bardzo ważną rolę... Również potrzebne jest takie wyposażenie, jak koszyk do chleba itp. Trzeba sobie urządzić kuchnię , aby była funkcjonalna i praktyczna. Tak, aby spełniała swoją rolę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-11-2021, 14:42
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Jak szukacie mebli kuchennych to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/189-...udowa-w-kuchni macie fajną ofertę na nie. Moja mama je tam zamawiała, takie z wysoką zabudową, jakość jest dobra, cena też była przystępna. No i widziałam że mają też przeceny co jakiś czas tam na swojej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 25-01-2022, 12:28
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze wyposażenie dla gastronomii i kuchni. W ich ofercie znajdziecie Formy do wypieków sklep internetowy oraz wiele innych produktów w świetnej cenie. Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 07-03-2022, 12:22
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

A macie kuchnię z Obi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 08-03-2022, 10:53
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Jeśli kuchnia wyjątkowo nieustawna to na wymiar. A jeśli nie to lepsza opcją będą meble gotowe. Także takie z sieciówek będą ok. Można również poszukać w sieci. Tu z kolei są dostępne różne nawet mniej typowe rozwiązania jak np. takie https://martimeble.pl/17-narozniki-kuchenne narożniki kuchenne. Wszystko więc zależy od warunków oraz budżetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-03-2022, 14:59
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

A co myślicie o remoncie kuchni na własną rękę? Ostatnio znalazłam artykuł na ten temat https://www.ibro.pl/dom/jak-odnowic-...elkim-kosztem/ i wydaje mi się, że jest to dobra opcja dla osób, które szukają w miarę tanich rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Meble kuchenne wycena dorian Dom, wnętrza, ogród 4 27-05-2021 18:06
Rozstępy: skąd się biorą i jak je zwalczać - komentarze grażyna-nowak Ogólny 4 11-10-2019 11:38
Skąd wziął się wszechświat Klim Różności 10 01-05-2017 15:01
Porady i przesądy kuchenne Dorota45 Kuchnia, kulinaria 42 09-07-2012 20:29
Skąd czerpać informacje o akcjach profilaktycznych? lalakosi Profilaktyka i zdrowy styl życia 0 28-12-2010 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.