menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-07-2015, 13:43
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie Jaki prezent na rocznicę


Zbliża się rocznica ślubu moja oraz zony. Chciałbym podarować jej w tym dniu coś szczególnego .Dodam,ze lepiej aby nie był to prezent materialy. W takim razie co mogę jej dać? Jakiś kurs?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-07-2015, 16:26
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Cytat:
Napisał profesorek
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz zony. Chciałbym podarować jej w tym dniu coś szczególnego .Dodam,ze lepiej aby nie był to prezent materialy. W takim razie co mogę jej dać? Jakiś kurs?


Jest wiele ciekawych opcji. Może lot balonem? Wprawdzie nie jest to takie tanie ale zapewnia niesamowite wrażenia i moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja. Jest możliwosć wykupienia takiego lotu w większości miast w Polsce:
http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem - zobacz sobie. Jakiś czas temu moje dzieci zaimprowizowały taki prezent mi oraz mężowi na rocznice. Wprawdzie na początku gula do gardła mi troche podeszła jak wzlatywalismy ale wrażenia niesamowite ! Widok miasta z góry. Było warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-01-2016, 19:28
janina111 janina111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Domyślnie

A może biżuteria? Przecież kobiety w każdym wieku uwielbiają takie dodatki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-06-2016, 12:10
krystyna.stryjak krystyna.stryjak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 14
Domyślnie

Myślę, że lot balonem to fajne rozwiązanie, ale wiesz trudno przewidzieć jak żona na to zareaguje, bo może się okazać, że bedzie się na przykład bała Jeżeli chodzi o latanie to możesz zabrać ją w sumie na jakis weekendowy wyjazd, czasami można znaleźć w internecie tanie loty, np. do Londynu (śpiesz się poki można bez paszportu;P), Rzymu czy Paryża
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 13:29
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

A może jakiś wspólny wypad? Albo romantyczna kolacja? Rocznice powinno się świętować bardzo uroczyście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 17-08-2016, 09:14
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Jest bardzo wiele opcji prezentowych
współny wypad we dwoje
kosmetyki
krawat dla mężczyzny
koszula
torebka
Ewentualnie zaprojektowanie czegoś od siebie.
I nie. Nagrobek nie jest dobrym pomysłem na rocznicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-09-2016, 15:38
Faldony Faldony jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 110
Domyślnie

Można skorzystać z możliwości odnowienia małżeństwa Zatrudnić fajny zespół weselny i cieszyć się dobrą zabawą w gronie rodziny i przyjaciół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-04-2017, 10:58
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Odnowienie małżeństwa to na pewno ciekawa opcja. Niemniej zwykle planuje się to na jakąś szczególną rocznicę....

Jestem zdania,ze tak jak wspomniała tutaj euraka dobrą opcja będzie zaprojektowanie czegoś od siebie.Druga osoba dzięki temu zobaczy ,ze bardzo staraliśmy się jej podarować coś nieszablonowego i oryginalnego.
https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 17-01-2018, 11:04
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Myśle,ze osoba która podała tutaj pomysł podarowania nagrobka po prostu sobie żartowała i nie myślała o tym poważnie

Ze swojej strony daję równiez pomysł na rocznicę ślubu
https://www.gazetomania.pl/prezent-n...-slubu.action/

Niedrogi ale zaskakujący. Można na stronie zaprojektować gazetę z artykułem i zdjęciem. Co jest dość zaskakujące:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 29-04-2019, 09:54
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

A moim zdaniem najlepszym prezentem będzie po prostu bukiet kwiatów.Kwiaty są uniwersalne oraz nadają się na każdą okazję. Poza tym mozna je podarować każdemu i nikt nie potraktuje się urażony. Sama osobiście bardzo lubię dostawać bukiety.

Daję kontakt do bardzo dobrej kwiaciarni w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl

Wiele razy zamawiałam tam bukiety na rózne okazje, na pewno będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 19-05-2019, 12:21
alina58 alina58 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: środa
Posty: 78
Domyślnie

Ja lubię dostawać prezenty które zostają na dłużej, do których mogę wracać i cieszyć się nimi wtedy gdy przyjdzie mi na to ochota Dlatego biżuteria wydaje mi się idealna na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 22-06-2019, 16:05
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Bardzo fajne te wasze pomysły . W szczególności spodobał mi się ten pomysł z gazetą- super. Tylko, że też wiecie jak różnie bywa z prezentami. To co nam się podoba - niekoniecznie tej drugiej osobie. Dlatego moim zdaniem najlepsze są prezentu uniwersalne, klasyczne takie jak bukiet kwiatów. A teraz wystarczy zerknąć sobie na stronę https://kwiatowadostawa.pl/kwiaciarnia/rzeszow i zamówić wiązankę z dostawą do domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jaki prezent dla babci na 76 urodziny? jola_hepi Jestem babcią, jestem dziadkiem 46 14-10-2020 14:45
Diorama upamiętniająca rocznicę stanu wojennego kultura-bemowo Zaproszenia 0 30-11-2009 16:08
Świętujemy rocznicę wyborów 4 czerwca - komentarze senior A.P. Ogólny 5 23-08-2009 14:05
To w Niemczech świętuje się 20 rocznicę pokojowego pokonania komunizmu ..... z centrum Polityka - wątki archiwalne 12 10-03-2009 09:21
Jaki prezent sprawić wybrance na walentynki? Markon Miłość, przyjaźń, związki, samotność 38 13-02-2009 23:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.