menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-11-2019, 10:43
gabrielaela123 gabrielaela123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Kraków
Posty: 10
Post Wiele chorób ma swój początek w jamie ustnej - komentarze


Komentarz do artykułu: Wiele chorób ma swój początek w jamie ustnej
--------------------
Bardzo przydatny artykuł. Wizyty kontrolne u stomatologów to bardzo ważny temat, którego nie należy ignorować. Ja mieszkam w Warszawie na Pradze. Tam znalazłam swojego specjalistę, który dba również o zdrowe ząbki moich dzieci. Klinika Demeter nie dość, że stomatologią świetnie się zajmuje to można zgłosić się do nich z pozostałymi problemami zdrowotnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-01-2020, 14:21
marcelii94 marcelii94 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Sieradz
Posty: 13
Domyślnie

Też bardzo mi się spodobał artykuł. Aż się zapisałem na wizytę kontrolną do stomatolog białołęka. Dr Michał podczas rozmowy telefonicznej mówił że cieszy się że zrozumiałem jak ważna jest higiena jamy ustnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-01-2021, 16:00
santa.lowe's Avatar
santa.lowe santa.lowe jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie

W sieci znalazłam dodatkowo bardzo ciekawy wątek o implantach https://medsfera.pl/artykul/kiedy-zd...-ktore-wybrac/. Implant to tytanowa śruba, która jest umieszczona w kości pacjenta (szczęka lub żuchwa) w zdecydowanej większości przypadków w miejscu, w którym kiedyś był ząb. Tak więc sam implant zębowy zastępuje korzeń zęba i jest w całości „schowany” w kości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-09-2022, 12:22
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Faktycznie, tak jest. Właśnie dlatego warto zawsze podchodzić do kwestii związanych ze swoim zdrowiem na poważnie i tym samym zwrócić uwagę na stan Waszej jamy ustnej. Na stronie https://www.sunstargum.com/pl-pl/kat...tml?cat=MTM%3D czytałem o zastosowaniu nici dentystycznych. Nie wyobrażam sobie sytuacji, by lekceważyć tak istotne elementy. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 00:51
Kasinaka Kasinaka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał gabrielaela123
Komentarz do artykułu: Wiele chorób ma swój początek w jamie ustnej
--------------------
Bardzo przydatny artykuł. Wizyty kontrolne u stomatologów to bardzo ważny temat, którego nie należy ignorować. Ja mieszkam w Warszawie na Pradze. Tam znalazłam swojego specjalistę, który dba również o zdrowe ząbki moich dzieci. Klinika Demeter nie dość, że stomatologią świetnie się zajmuje to można zgłosić się do nich z pozostałymi problemami zdrowotnymi.https://www.audytpsychologiczny.pl/
Artykuł ok ale to raczej wiadome. Uczyli tego w szkole
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-02-2023, 14:06
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

Wiele chorób wynika z braku odpowiedniej higieny jamy ustnej. Jest lepiej niż 20 lat temu, ale dalej wiele nam brakuje np. do Norwegów czy Finów, którzy dbają o swoje uzębienie. Warto szukać klinik stomatologicznych z dobrymi dentystami ale i z rozsądnymi cenami, bo leczenie jednego zęba może wynieść 200zł a w innym gabinecie taka sama robote będzie kosztować 550zł!
Polecam klinikę Piodent zlokalizowaną zarówno w Pruszkowie jak i w Wołominie pod Warszawą. To taki przykład, że można leczyć dobrze w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.