menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-02-2020, 09:03
Rafał sitterlee Rafał sitterlee jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Kiełpino
Posty: 1
Domyślnie Rozwody


Witam mam pytanie odnośnie rozwodu, ponieważ żona przed ślubem, gdy okazało się że nie jest dziewicą zabrała mnie do psychologa i powiedziała że została zgwałcona. Psycholog mówił, że to nie jej wina, że nie powinienem jej zostawiać i gwarantuje że takie kobiety są wierne, bo boją się innych mężczyzn. Mogą być problemy z pożyciem ale z czasem miną, ale nie minęły nigdy. Po 10latach znalazła kochanka i odeszła. Czy rozwód z orzeczeniem jej winy skoro okłamywała mnie już przed ślubem jest uzasadniony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-02-2020, 12:33
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

To, co wydarzyło się przed ślubem, w tym momencie, nie ma znaczenia. Rozwód i tak może zostać orzeczony z jej winy, bo dopuściła się zdrady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-01-2022, 21:38
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Ogólnie rozwody się zdarzają i myślę, że nie jest to łatwe dla nikogo ale czasami po prostu konieczne. Jak dla mnie bardzo dobrze o tym jak złożyć pozew o rozwód napisano na stronie http://www.kobieta.net.pl/jak-zlozyc-pozew-o-rozwod/ i liczę na to, że raczej u siebie tej wiedzy nie wykorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-05-2022, 11:21
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Mam podobne zdanie. Sytuacje są różne i czasami rozwód się zdarza. Ale wsparcie dobrego mecenasa pomoże przejść przez ten etap szybciej i z mniejszą ilością stresu. W Trójmieście działa mecenas Mindykowski, który pomagał u mnie w rodzinie kilku osobom. I wiem, że zrobił to dobrze, gdyby ktoś szukał takiej pomocy to tutaj https://www.mindykowski.pl/ jego kancelaria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-01-2024, 13:47
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 757
Domyślnie R

Rozwód boli nawet gdy się wie że związek dalej nie ma sensu i tylko jest krzywdą dla mnie. Coś co było dotąd jakąś stałą opoką usunęło się, jakby ziemia się zapadła pod nogami. Nawet jak się marzyło o wolności to teraz jest przede mną nieznane i przerażające. Wszystko minie ale jeszcze tego nie
wiemy, nie czujemy. Czujemy pustkę i nieznane. Trzymaj się, dobre jeszcze będzie.
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.