menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-10-2019, 16:09
Majkel12 Majkel12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 16
Domyślnie Catering dietetyczny


Dzień dobry,
chciałbym się zapytać, jak wygląda wasza dieta. Ja mam problem, żeby trzymać się określonej z góry diety. Zbyt dużo możliwości do podjadania Córka wykupiła mi catering dietetyczny Izabelin i jestem bardzo zadowolony. Smacznie i zdrowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-10-2019, 12:45
carolyne.larson's Avatar
carolyne.larson carolyne.larson jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Białystok
Posty: 4
Domyślnie

Dietę powinno ustalać się z kimś kto się na tym zna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-12-2019, 10:52
krejzol krejzol jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 55
Domyślnie

Wiadomo,że jeśli chodzi o dietę to najlepiej było by udać się do dietetyka, który to ustali odpowiednią dla nas dietę. Ale mimo to będąc na takiej diecie musimy liczyć się, z tym że dość sporo czasu będziemy spędzać w kuchni. Dlatego też w takim przypadku bardzo ciekawym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Ja osobiście korzystam z tego cateringu https://dietly.pl/catering-dietetyczny/bialystok i jestem z niego bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-10-2020, 10:48
zosia3233 zosia3233 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Polska
Posty: 4
Domyślnie

Hej
A moglibyście polecić mi jaką stronę, na której znajdę bmi kalkulator? Chciałabym sprawdzić, czy moja waga mieści się w normie, czy powinnam bardziej zadbać o swoją dietę. Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-11-2020, 11:28
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Moim zdaniem to świetna opcja. Przecież jeśli jest możliwość, by dostawać przygotowane posiłki, które są odpowiednio zbilansowane, to mnie to przekonuje w pełni. Na pewno warto sprawdzić ofertę z https://www.maczfit.pl/torun/ bo w tym roku dają 5% zniżki na całe zamówienie. Jeśli planujecie skorzystać z takich możliwości, to zdecydowanie warto zrobić to już teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-03-2021, 01:32
magda019 magda019 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie catering dietetyczny warszawa

Catering dietetyczny stał się bardzo popularny wśród moich znajomych. Postanowiłam wypróbować i się zakochałam.

catering dietetyczny warszawa od bombacatering.pl dostarcza mi bardzo dobre, zdrowe i stosunkowo tanie jedzenie. W końcu nie muszę tracić czasu i siły na gotowanie. Zamawiam i mam

Dobre odżywanie się oraz trzymanie formy jest bardzo ważne, musimy o to dbać! Catering dietetyczny mi w tym pomógł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 24-04-2021, 20:38
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrej diety pudełkowej, także takiej o obniżonej kaloryczności, rzućcie okiem tu https://optimalbox.pl/. W OptimalBox mają szeroki wybór diet. Każda może być dopasowana do odpowiedniej kaloryczności. Ich diety są zbilansowane, tak, aby pokryć zapotrzebowanie na wszystkie makro oraz mikroelementy. Bazują na świeżych składnikach. Dbają o różnorodność menu. Warto moim zdaniem sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 14-07-2021, 13:42
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Jeżeli szukacie sprawdzonego cateringu dietetycznego, to zdecydowanie mogę Wam polecić Good Box Fit - catering dietetyczny Częstochowa . Korzystam z ich usług od wielu miesięcy i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostarczanym jedzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-07-2021, 17:44
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

W zasadzie coś takiego jak porządny catering dietetyczny też by mi się przydało. To w zasadzie jest sposób na szybkie i odpowiednie jedzenie. Nie wiem, czy nie spróbuję tego ogólnie. Bo to może naprawdę się przyczynić do sporego spadku wagi u mnie. Co wy na to? Jakie macie zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-10-2021, 19:42
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

moja mam też tak mówi i ja też tym się kierowałam w wyborze cateringu. Zamawiam w Nice To Fit You https://ntfy.pl/mozna-mozna i jest to jeden z najlepszych cateringów i mają pełnowartościowe produkty. A one są mega smaczne no i wiem ze naprawdę inwestuję w siebie jedząc nie tylko niskokalorycznie ale też wartościowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 21-10-2021, 10:37
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Fajny pomysł, ale na krótszą metę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 07-01-2022, 19:05
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Kiedy faktycznie postanowiliśmy zadbać o nasz wygląda i chcemy przejść na dietę to myślę, że również warto jest wiedzieć jak kontrolować swoją wagę. Do tego na pewno potrzebna będzie niezawodna waga analogowa https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/wagi-analogowe/5455 z której warto korzystać regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 23-02-2022, 16:26
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Domyślnie

Ja od początku tego roku korzystam z cateringu dietetycznego stąd https://tanieszamanie.pl/ a przekonali mnie właśnie cenami. Faktycznie w porównaniu z innymi tego typu cateringami wypadają bardzo mocno na plus pod kątem cen. A posiłki wyglądają bardzo apetycznie i tak też smakują. Ja akurat nie lubię ryb i wybrałam dietę no fish, super, że są takie opcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 11-03-2022, 13:15
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Korzystam z cateringu dietetycznego od wielu miesięcy i przyznam Wam, że według mnie jest to jedno z lepszych rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Katering dietetyczny euraka Dieta 3 08-09-2016 13:23
Catering dietetyczny pettardda Kupię, sprzedam, zamienię 1 19-05-2016 17:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.