menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-10-2013, 23:03
forever forever jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Rabka-Zdrój
Posty: 10
Domyślnie kosmetyki


Skóra stanowi pierwszą linię obrony w naszej codziennej walce z zanieczyszczeniami i innymi środowiskowymi czynnikami drażniącymi, dlatego do jej ochrony i wzmocnienia musimy podchodzić ze szczególną troską. Aloes, którego najbardziej tradycyjne zastosowanie jako produktu naturalnego to kojenie skóry jest obroną idealną. Stworzyliśmy unikalne, różnorodne produkty o naturalnym działaniu, które dbają o odpowiednie nawilżenie skóry i dostarczają jej witaminy. Nasze produkty pielęgnacyjne mogą pomóc przeciwdziałać nieprzyjaznym efektom działania otaczającego nas środowiska, a ich marka poparta jest Pieczęcią Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 07:10
forever forever jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Rabka-Zdrój
Posty: 10
Domyślnie

Pielęgnacja Twarzy
Nasza cera to wizytówka naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego też wymaga dbałości zarówno od wewnątrz, jak i starannej pielęgnacji od zewnątrz. Biorąc pod uwagę fakt, że skóra jest w 100% naturalnym tworem, najlepiej działają na nią delikatne pochodzące wprost z Natury produkty. Takim właśnie preparatem jak czysty miąższ Aloe Vera, który poprzez delikatne nawilżanie, regenerację tkankową, łagodzenie podrażnień i skuteczną ochronę zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem środowiska zewnętrznego i czyni skórę naturalnie piękną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 07:12
forever forever jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Rabka-Zdrój
Posty: 10
Domyślnie

Zestaw Aloe Fleur de Jouvence (FdJ) - Aloesowy Kwiat Młodości
Pielęgnacja Twarzy|Eksluzywne kosmetyki do pielęgnacji cery
Zestaw Aloe Fleur de Jouvence (FdJ) - Aloesowy Kwiat Młodości
Forever Living Products spełnił marzenie ludzkości o zatrzymaniu wiecznej młodości i urody skóry. Stworzył ultranowoczesny, wprost rewolucyjny zestaw kompleksowej pielęgnacji cery- Aloe Fleur de Jouvence czyli Aloesowy Kwiat Młodości. Zestaw, który w odpowiedni sposób pielęgnuje: młodą skórę- tak aby jak najdłużej cieszyła sie blaskiem i sprężystością, a cerę dojrzałą rewitalizuje i odżywia, dzięki czemu powstzrymuje proces starzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 07:13
forever forever jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Rabka-Zdrój
Posty: 10
Domyślnie

Eksluzywne kosmetyki do pielęgnacji cery
Piękno na bazie naturalnych substancji roślinnych takich jak aloes i biała herbata to w głównej mierze Zestaw Aloe Fleur de Jouvence, czyli Aloesowy Kwiat Młodości oraz Sonya Skin Care Collection – Zestaw do pielęgnacji cery Sonya. To profesjonalne programy kompleksowej pielęgnacji cery, które wspaniale nawilżą, odżywią i….odmłodzą nawet najbardziej zniszczoną cerę i zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą klientelę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-10-2013, 16:34
pawelp29's Avatar
pawelp29 pawelp29 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Wrocław, Dolny Śląsk, Polska
Posty: 5
Domyślnie

najlepsze kosmetyki to kosmetyki naturalne... używałem dużej ilości kosmetyków i najbardziej jestem zadowolony z tych naturalnych, ostatnio używam kosmetyki przeciwzmarszczkowe i jestem z nich bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-05-2021, 22:54
kaleb.jacobs's Avatar
kaleb.jacobs kaleb.jacobs jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Zastanawiam się również nad tuszem do rzęs ww.ceneo.pl/Tusze_do_rzes/p:L_Oreal.htm. Przy wyborze tuszu warto kierować się nie tylko tym jakie tusz na przeznaczenie, lecz również jaką posiada szczoteczkę. Niektóre z nich mają mają szczoteczki z włosiem, które uznawane są za delikatniejsze i powodujące mniej podrażnień, a inne silikonowe, które uznawane są za bardziej higieniczne. Te włosia nadają się bardziej do pogrubiania rzęs, a gumowe do tego by separować rzęsy i nadawać im efekt perfekcyjnego rozdzielenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 04-05-2021, 10:30
ai$ha ai$ha jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

A robicie jakieś kosmetyki samodzielnie? Ja tak mam z balsamem i kremem pod oczy oraz do ust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 27-05-2021, 16:23
tremblay.orin's Avatar
tremblay.orin tremblay.orin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Sama już nie wiem w jaki sposób chronić swoją cerę przed wypryskami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-05-2021, 19:02
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Nie tylko pielęgnacja ma znaczenie, ale także i to, jakie mamy ogólnie środki, żeby o siebie zadbać. I nie mówię tu o czymś oczywistym. Czy farbki do brwi na przykład stosujecie? Mi się to wydaje oczywistym, że warto po coś takiego sięgać. Na pewno to rozumiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 23-06-2021, 14:43
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Jak najbardziej o skórę należy dbać każdego dnia. Zresztą powiem wam, że teraz jest tyle różnych kosmetyków, że ciągle można testować coś nowego. Sama jak zaglądam do https://www.ezebra.pl/ drogerii w internecie, to widzę różne nowości. Moim prywatnym odkryciem jest krem do twarzy na dzień kojąco-witalizujacy. Muszę wam w tym miejscu wspomnieć, że jego głównym składnikiem jest ekstrakt z kwiatu hibiskusa. Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji o nim słyszeć to polecam sprawdzić w wolnej chwili ten krem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 02-07-2021, 18:52
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Na dobrą sprawę same kosmetyki są niezwykle ważne i tak naprawdę to od nas tylko zależy jakich tak naprawdę będziemy używali. Całkiem niedawno ja także natrafiłam na ranking https://aola.pl/najlepsze-kremy-tonujace/ i teraz zdaję sobie sprawę jakie kremy tonujące są po prostu najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 01-11-2021, 12:29
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Jeśli nie macie żadnym konkretnych zaleceń od dermatologa, to na pewno warto byłoby przede wszystkim postawić na kosmetyki naturalne. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być chociażby wykorzystanie aloesu. Warto sprawdzić takie produkty i samemu przekonać się, jak moglibyście je wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 03-11-2021, 10:24
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Ja myślę że zainteresuje was oferta jaka jest na stronie https://areum.pl/ to tutaj macie mnóstwo świętych koreańskich kosmetyków. To właśnie w tym sklepie internetowym ja zamawiałam już wiele razy dlatego go wam polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 19-11-2021, 17:15
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

W jakim sklepie najczęściej kupujecie kosmetyki i dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 25-11-2021, 11:42
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

Ja szczerze mówiąc dość często zmieniać marki kosmetyków, ale co jakiś czas wracam do kosmetyków z Tołpy, uważam, że są bardzo dobre, lubię też niektóre produkty Ziai.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 18-01-2022, 11:33
Zenka Zenka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 13
Domyślnie naturalność

Jestem zdania,że najlepiej naszą skórę otulać kosmetykami naturalnymi,sprawdzonymi przez inne kobiety,albo mężczyzn.Nie zapominajmy,że w ostatnim czasie wielu mężczyzn chcąc wyglądać młodziej,zdrowiej,sięga po kosmetyki nawilżające,regenerujące i odżywiające.Sklepem,w którym mogą dostać tego typu specyfiki jest Yasmeen https://yasmeen.pl/meska-strefa/kann...czy-15-ml.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 08-02-2022, 10:52
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

A jakie wy polecacie kosmetyki ? Bo ja własnie czytałam dużo infromacji na temat sucha skóra i niestety może byś to spowodowane źle dobranym kremem. Ja osobiście jestem na etapie testowania tych odpowiednich dla mnie i jak na razie te z witaminą A są najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 27-10-2022, 15:39
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Słyszeliście może o marce Bania Agafii ? Ostatnio coraz częściej ktoś mi ją poleca. Jestem ciekawa czy ktoś z was stosuje i jest zadowolony? Dajcie znać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 18-11-2022, 21:29
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Moim zdaniem warto stosować kosmetyki o dobrym, naturalnym składzie. Nie ma sensu stosować jakiś dziwnych kosmetyków o podejrzanym, chemicznym składzie. Teraz dostęp do dobrych jakościowo kosmetyków, naturalnych i wegańskich jest zdecydowanie łatwiejszy niż dawniej. Herbapol Polana oferuje spory wybór dobrych kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
kosmetyki naturalne Maria59 Kosmetyki 18 07-05-2021 14:35
Najlepsze, sprawdzone kosmetyki loczek Kosmetyki 69 20-12-2020 15:03
Niezbędne kosmetyki - komentarze jip Ogólny 3 12-03-2009 13:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.