menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2021, 17:01
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie Dobry warsztat


Gdy zepsuje się nam samochód i potrzebujemy go szybko naprawić, pierwszą rzeczą którą robimy jest wyszukanie w sieci miejsc, gdzie w naszej okolicy prowadzona jest naprawa samochodów. Polecam Wam https://przyjazne-auto.com.pl/sposob...t-samochodowy/ , na stronie dowiecie się w jaki sposób szukać sprawdzonych mechaników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-09-2021, 17:26
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Jakiś czas temu postanowiłem sprzedać swój samochód, dlatego skorzystałem z usług skup samochodów wodzislaw slaski , ponieważ polecił mi ich znajomy. Są to specjaliści w swojej branży, dlatego wszystko załatwicie bardzo sprawnie. Ktoś z Was również korzystał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-09-2021, 17:19
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja do warsztatu to nawet ze swoim autem nie jeżdżę bo mam w ubezpieczalni dodatkową usługę że sami zabierają na serwis moje auto jak coś się stanie. Tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ wykupiłam tą polisę, zobaczcie ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-11-2021, 20:07
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Akurat najlepszy warsztat jest w moim garażu i tak naprawdę to ja właśnie samodzielnie uwielbiam grzebać przy moim VW Garbusie. Całkiem niedawno w sklepie https://garbus.pl/pl/c/Deska-rozdzie...akcesoria/3808 zamówiłam nową deskę rozdzielczą i jestem szczęśliwa, że mój pojazd zaczyna nabierać właściwego kształtu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 25-01-2022, 15:51
PaniJadwiga PaniJadwiga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 15
Domyślnie

Znalezienie dobrego mechanika wcale nie jest takie proste. Z jednej strony mamy dużo możliwości, nawet na mniejszych rynkach. Natomiast wszystko rozbija się o kwestię jakości oferowanych usług. Niestety w wielu miejscach nie są one na najwyższym poziomie przez co tracimy czas i pieniądze na poprawki. Najlepszym tego przykładem są bardziej wyspecjalizowane usługi związane z klimatyzacją samochodową. Jedynie zaufałabym w tej kwestii znanym sieciom warsztatów Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/klimatyzacja A to za sprawą doświadczenia i profesjonalizmu jaki oferują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-02-2022, 11:42
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Potrzebujecie może wulkanizatora? Lokalnie spokojnie coś się znajdzie. U mnie to i nowe opony niestety musiałam kupić, no ale raz na jakiś czas trzeba i tyle. Przeglądałam różne modele i myślę, że tak Austone Athena SP801 Austone Athena SP801 powinny się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 12:44
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

W takim warsztacie z całą pewnością nie powinno nawet zabraknąć dobrych materiałów łączeniowych. W końcu nieraz trzeba coś skleić, naprawić jakąś usterkę itd. Jakby co Ataszek ma spory wybór w klejach - także tam możecie się rozglądnąć. Ja właśnie planuję u nich kupić klej do plastiku .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-11-2022, 20:32
Kumali Kumali jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Dlatego mogę polecić naprawy powypadkowe tir oferujące pełen zakres napraw samochodów ciężarowych, nowych i używanych opon oraz usługi holowania dla dużych i małych flot handlowych w północno-wschodnim Krakowie. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, od naprawy opon po pomoc drogową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 02-03-2023, 15:50
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Ostatnio miałam też taką sytuację, że musiałam wzywać pomoc drogową. W moim przypadku świetnie sprawdziła się pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Krosno i Podkarpacie: http://gex-hol.pl/ . Polecam serdecznie usługi tej firmy jeśli będziecie mieli jakiekolwiek problemy z autem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 22-04-2023, 08:11
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

A może ktoś z was poszukuje do swojego warsztatu, przykładowo kleje do metalu, czy też do plastiku, drewna i wszelkich ich rzeczy. U nich znajdziecie kleje o dowolnej specyfice i możliwościach, także warto się przyjrzeć ich ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rozwiązywanie konfliktów- warsztat dla osób w wieku emerytalnym Stowarzyszenie Syntonia Zaproszenia 0 23-06-2014 15:36
Bezp?atny warsztat o chorobie Alzheimera Zuzanna B Zaproszenia 0 16-10-2013 20:11
Warsztat dla kobiet 50+ beataoliwa Zaproszenia 0 25-05-2010 10:54
Warsztat - Misy i gongi tybetańskie spinka kujawsko-pomorskie 0 30-03-2009 20:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.