menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-02-2015, 09:49
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie Jaki kupić rower treningowy


Postanowiłam nieco poprawić swoją kondycję i zastanawiam sie nad kupnem rowerka treningowego. Jaki model możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-02-2015, 12:05
Mermera Mermera jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Chełm
Posty: 156
Domyślnie

Napisz ile możesz za taki rowerek zapłacić .Wtedy łatwiej będzie CI coś konkretnego doradzić. Rowerki są różne. Warto byłoby wybrać się do jakiegoś większego sklepu sportowego jak Declathlon.Mają tam zwykle duży wybór i powinni CO podpowiedzieć co wybrać.
Ewentualnie w sieci masz sporo rankingów. Mozesz tam sobie poczytać jaki rower zdobył najlepsze oceny. Na przykład tutaj:
http://lepsze.co/ranking/rowery-treningowe
Myśle,ze do 500 zł spokojnie kupisz coś dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-02-2015, 22:48
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Trzeba przede wszystkim postarać się o to, by był wykonany z wytrzymałych materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-02-2015, 23:11
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

Jeśli ma się problemy z kręgosłupem to najlepszy jest rower treningowy poziomy,na którym ćwiczymy półleżąc,wtedy nie
obciążamy kręgosłupa
__________________
IWA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-03-2015, 20:19
Marianna1954 Marianna1954 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Poznan
Posty: 99
Domyślnie

Moja córka kupiła mi przez internet rower treningowy o taki - http://www.marbo-sport.pl/product-po...M0488-HMS.html . Bardzo jestem zadowolona bo juz na normalny rower się nie nadaję a taki jest bezpieczny i stabilny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-06-2015, 12:36
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Cytat:
Napisał iwasiwa
Jeśli ma się problemy z kręgosłupem to najlepszy jest rower treningowy poziomy,na którym ćwiczymy półleżąc,wtedy nie
obciążamy kręgosłupa

Ooo, nie wiedziałam, że jest taki. Kupiłam sobie niedawno rower używany i zastanawiałam się jeszcze nad rowerkiem do domu - też używanym, ponieważ nie sądzę, żeby nowy był mi potrzebny. Coś polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-08-2015, 03:01
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 700
Domyślnie

Teraz można kupić niedrogo takie rowery stacjonarne do ćwiczeń.
Niekoniecznie te bardzo drogie są lepsze, a jeżeli chodzi o ułożenie sylwetki podczas treningu to zależy w której części kierownicy uchwycimy ją. Jeśli uchwycimy nisko kierownicę to przechylimy też sylwetkę do przodu. Kierownica jest tak skonstruowana , że możemy w dowolnych pozycjach ćwiczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 12:32
monisterla monisterla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2
Domyślnie re:

cześć, potrzebuję wskazówki od was jaki jest najkorzystniejszy rower dla dziecka szkolącego się jeździć. Otrzymałem kupon do zrealizowania i chcę wybrać najodpowiedniejszy rower dziecięcy z katalogu dostępnych na stronie. Wolałbym by prosto ze sklepu rower dla dziecka nie rozwalił się po 3 miesiącach. Uważam że macie jakieś doświadczenie co więcej powinienem zakupić wybierając rower dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 21-10-2020, 14:31
kento kento jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: częstochowa
Posty: 101
Domyślnie

Rowerek treningowy z górnej półki. Patrzcie - https://www.hop-sport.pl/rowery-treningowe/ Tzn. tam macie wybór. Spore zróżnicowanie cenowe, ale te droższe rozwiązania mają więcej funkcji i są zdecydowanie większe możliwości dopasowania do swoich potrzeb. Mają więcej opcji regulacji, a to akurat ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-01-2021, 20:04
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Na dobrą sprawę ja bardzo cenię sobie jednak bardziej jazdę na prawdziwym rowerze. Dlatego również z całego serca polecam każdemu blog rowerowy https://pieknyrower.pl/ jeśli ktoś ma zamiar dowiadywać się ciekawych rzeczy na temat samych rowerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 28-05-2021, 20:36
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

A w sumie to potrzebujesz zwykłego roweru? Nie możesz sobie wziąć tradycyjnie, roweru takiego jak tu https://www.isport.pl/ ogólnie oferują? Wyjdzie ci to na zdrowie, bo zawsze na świeżym powietrzu. Ja wam powiem, że też chciałabym coś zrobić, coś zmienić, zacząć się ruszać ale nie mam na to czasu. Dlatego też mogę sobie ogólnie tylko pomarzyć o wolnym. A tak bym się gdzieś przejechała, poszarżowała...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 27-09-2021, 11:29
kento kento jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: częstochowa
Posty: 101
Domyślnie

Wystarczy nawet jeden z tych najtańszych - https://www.hop-sport.pl/rowery-treningowe/ Moim zdaniem absolutnie nie ma powodu do tego, aby z tego rezygnować. Mi się w tej aktywności podoba to, że mogę jednocześnie oglądać TV i pedałować. Na wszystko brakuj mi czasu ;-) Wiadomo, jak jest ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 01-08-2022, 20:10
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

A nie lepiej pojeździć na zewnątrz? To nieco bardziej atrakcyjne, a efekt ten sam. Są na rynku rowery turystyczne, które nie są drogie, a idealnie sprawdzają się podczas takich wypadów. Popatrz https://www.greenbike.pl/rowery-turystyczne-c-62.html - może akurat coś wpadnie ci w oko. Taka jazda w terenie jest dużo lepsza moim zdaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jaki laptop kupić Fami eSenior 69 28-08-2023 12:32
Rower część II Kundzia Profilaktyka i zdrowy styl życia 1541 23-11-2014 19:33
Jaki uchwyt na rower do samochodu? profesorek Podróże, turystyka 2 20-10-2014 18:25
Jaki rower na komunię actyvny Ogólny 5 14-05-2013 23:13
Rower arczia Profilaktyka i zdrowy styl życia 570 18-11-2009 18:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.