menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-09-2016, 19:12
adam19586 adam19586 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: warszawa
Posty: 1
Domyślnie Idealny prezent dla wnuczki


Zawsze lubiłem brać udział w różnorodnych loteriach. Ostatnio nawet udało mi się wygrać modne zabawki, które sprezentowałem wnukom. Najlepsze jest to, że nie potrzeba dużego wkładu! Naprawdę niezła sprawa Podam wam linki do tej loterii, mam nadzieję, że się wam poszczęści Pozdrawiam. http://testujmy.pl/masza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-11-2016, 11:24
filip.reczek filip.reczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Katowice
Posty: 11
Domyślnie

Nie jestem jakoś przekonany do takich loterii. A może po prostu nigdy nie miałem szczęścia żeby coś wygrać Wolę nie polegać na losie i kupić córkom i chrześnicom (jeszcze się nie dorobiłem wnuków coś porządnego, np. klocki Lego. Ostatnio widziałem, że w https://salonklockow.pl/ mają całkiem niezły wybór zestawów dla dziewczynek - Lego Friends, Lego Elves czy Lego Princess Disney. A zresztą, teraz jest tyle promocji i wyprzedaży przedświątecznych, że na każdym kroku można znaleźć coś dla wnuków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-11-2016, 13:17
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Jestem pod wrażeniem,że seniorzy mają tyle pieniędzy żeby kupować takie drogie prezenty dla swoich bliskich.

Mój wnuk skończył 3 lata,kupuję mu zabawki,puzzle,Quizy dla przedszkolaków,wszystko co ma rozwijać jego rozwój umysłowy.Ograniczam się do max 30-50 zeta,gdzie do paczki wrzucam jeszcze jakieś słodycze.

Wnuczka ma 8 miesięcy,więc zabawki odpowiednie dla jej wieku czyli 8+miesięcy,a czasami śliczną sukieneczkę lub śpioszki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-03-2017, 10:23
didibaby didibaby jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Częstochowa
Posty: 4
Domyślnie witajcie

Drogie babcie, drodzy dziadkowie, sama zostałam szczęśliwą babcią i mam wnusię trzymiesięczną. Mój pierwszy prezent dla niej to wózeczek. Teraz wybór jest bardzo duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-03-2017, 20:23
spinoo's Avatar
spinoo spinoo jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 146
Domyślnie

Cytat:
Napisał elfka
Jestem pod wrażeniem,że seniorzy mają tyle pieniędzy żeby kupować takie drogie prezenty dla swoich bliskich.

Ale seniorem nie stajesz się z dnia na dzień, no i trzeba na cos te pieniądze wydać ? Po drugie rodzice są od wychowania ja od rozpieszczania ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-04-2017, 09:57
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Ja się zastanawiam nad jeździkiem dla mojego wnuczka. Super są te "jeździko-hulajnogi": https://www.mamissima.pl/zabawki/jez...my_pchamy.html, bo rosną razem z dzieckiem. To co prawda trochę większy wydatek, no ale wnuczek będzie mógł też dłużej na tym pojeździć, niż na zwykłym jeździku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-05-2017, 09:49
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Mnie zawsze dziwiło, że dziewczynki obecnie chcą bawić się tylko plastikowymi lalkami. Ja postanowiłam z www.urwis.pl kupić mojej małej szmaciną zabawkę:

Ma swój urok, czyż nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 25-11-2017, 15:08
babajaga1 babajaga1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Chocianowiec
Posty: 29
Domyślnie

Ja dla swojego wnuczka zastanawiam się nad taką opcją https://lanomeble.pl/pl/c/Lozka-piet...owe-wysokie/70 Wiem że ma stare, wyeksploatowane łóżko po starszym bracie i dlatego zastanawiam się nad czymś nowym, jak dla mnie to bardzo ciekawy prezent, zwłaszcza że nie długo mikołaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 07-06-2018, 21:49
Strzycka Strzycka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Polska
Posty: 118
Domyślnie

Ja też jestem za praktycznymi prezentami, wnuki szybko wyrastają z zabawek, a łóżko czy coś innego do wyposażenia pokoju dłużej posłuży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-07-2018, 10:08
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

A jaki polecacie prezent dla niemowlaka? Zupełnie nie mam pomysłu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-07-2018, 14:38
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Odradzam na pewno kupowanie dziecku ubrań. No chyba, że rodzice sami Ci powiedzą, że byliby z czegoś takiego zadowoleni. Zwykle dzieciaczek ma ciuszków dużo. Dobrą opcją będzie sprezentowanie jakiejś zabawki. Proponowałabym iść tutaj w stronę zabawek sensorycznych:
https://sklep-tolek.pl/blog/2018/06/...lat-czy-warto/

Zabawki takie wspomagają rozwój malucha. Rozwijają jego zmysły. Stymuluja je. Zabawki powinny posiadać również odpowiednie atesty bezpieczeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 21:18
Maksi92 Maksi92 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Radom
Posty: 4
Domyślnie

Ja polecam jakieś ładne ubranko. To zawsze się przyda, tylko trzeba wybrać odrobinę większy rozmiar. Śmiało można zajrzeć na stronę https://abc-bobasa.pl/. Ja tam wszystko kupowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 05-12-2022, 21:20
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Wiecie co doskonale się może sprawdzić teraz o tej porze??? Filmiki i listy od świętego Mikołaja spersonalizowane, które znajdziecie chociażby u firmy Elfi (sprawdz na Elfi.pl) . Jak dla mnie to jest super opcja na to, aby naprawdę zaskoczyć dzieciaczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 23-01-2023, 12:29
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

A może puzzle? Uważam, że puzzle mają świetny wpływ na rozwój dziecka. Tutaj znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych puzzli: https://edugaleria.pl/wyszukiwarka/s...cka/puzzle/387. Koniecznie się rozejrzyjcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prezent dla wnuczki na 18 urodziny Baisa Jestem babcią, jestem dziadkiem 14 24-05-2023 12:04
prezent dla wnuczka / wnuczki aneta2881 Humor, zabawa 10 25-08-2020 17:09
Jak dobrać idealny biustonosz? - komentarze JAGODA57 Ogólny 8 05-08-2020 11:56
Stół idealny czyli jaki? Jak wybrać najważniejszy mebel - komentarze 77.65.89.xxx Ogólny 2 05-09-2016 11:11
Idealny lekarz dla Ciebie pettardda Kupię, sprzedam, zamienię 0 15-02-2016 22:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.