menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-12-2015, 14:41
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie Prezent dla 3 letniego dziecka


Witam Czy ktoś może mi doradzic co można podarować 3 letniej wnuczce na jej urodziny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-12-2015, 21:24
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Dziewczynka jest jeszcze mała. Może dobrym pomysłem będzie jakaś poduszeczka? Zobacz sobie tutaj:
http://www.tulimi.pl/27-poduszki-tulisie
Jakis czas temu zamawiałam dla wnuczki w prezencie świątecznym poduszkę w kształcie słonika. Można tam kupić bezpieczne, szyte w Polsce zabawki ( trzeba zwracać na to uwagę bo te szyte w Chinach czy w innym kraju azjatyckim mogą zawierać szkodliwe substancje).
Świetna jest na przykład ta poduszeczka:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-01-2016, 19:26
janina111 janina111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej poszukać w sklepach internetowych. Ja zabawki najczęściej kupuję w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ Ławo znaleźć odpowiedni prezent dzięki wyszukiwarce. Wystarczy zaznaczyć płeć dziecka, wiek i budżet, jakim dysponujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-03-2016, 15:47
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

Może jakieś fajne, stylowe ubranie? Trzylatka już pewnie lubi się przebierać i ładnie wyglądać Jak chcesz coś naprawdę ładnego, co jest dodatkowo bardzo jakościowe i z najwyższej półki to polecam Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/11-...lato-2016-mini na pewno zrobisz wrażenie takim prezentem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-04-2016, 08:06
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Czasami najlepiej jest pójść w klasykę, czyli w klocki cobi na urwis.pl. Albo klocki Lego, to też w każdym przypadku się sprawdzi. Ewentualnie dla chłopców polecałabym pojazdy z SIKU (szczególnie maszyny budowlane, są wykonane z dużą dbałością o najmniejszy szczegół). A dla dziewczynek lalki "dzidziusie" czy akcesoria do zabawy w sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-05-2016, 12:36
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

A ja tam uważam, że zabawki to niekoniecznie dobry pomysł, bo potem rodzice strasznie narzekają, że nie maja nawet jak się obrócić, bo wszystko jest zawalone zabawkami. Lepiej sprawdzą sie ubranka, bo one zawsze się przydają Ja polecam taki sklep: http://mala-mi.com.pl/pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 11-05-2016, 14:32
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 084
Domyślnie

Kiedyś zapytałem mego siedmioletniego prawnusia
co kupić na urodziny jego rocznej siostrzyczce
odpowiedział bez wahania smartfona.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 23-05-2016, 12:42
Krzysztof1950 Krzysztof1950 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 9
Domyślnie

Ja miałem z wnukami podobnie. Jak zpytałem 12 letniego wnuka, co jego bratu 4 letniemu kupić, to mi powiedział, żebym do mediaexpert poszedł i mu kupił drona.
Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 09-06-2016, 14:42
MariannaK MariannaK jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Opole
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzysztof1950
Ja miałem z wnukami podobnie. Jak zpytałem 12 letniego wnuka, co jego bratu 4 letniemu kupić, to mi powiedział, żebym do mediaexpert poszedł i mu kupił drona.
Pozdrawiam
Krzysztof

Czego te dzieci dziś nie wymyślą.

Ja swojej wnuczce na 4 urodziny kupiłam drewnianą kuchenkę dla dzieci, taką do "gotowania" z serii Zielone Zabawki. Mała była bardzo zachwycona, do dziś jej się nie znudziła, przynajmniej wyrób jest porządny i nie "czuć" go zapachem z zabawek made in china.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 19-08-2016, 13:28
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Pomysłów na prezenty może być dużo:

wyjście razem na lody albo do zoo
książeczka do malowania
pierwsze farby
przytulanka
elektryczny pociąg

Przydatnym akcesorium może byc również nakładka na sedes dla dziecka:
http://www.okt-kids.pl/nakladki-sedesowe - szczególnie w okresie nauki siusiania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-02-2019, 16:06
Maul62 Maul62 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: opolskie
Posty: 1
Domyślnie

Dorian dobrze pisze, wyjście gdzieś wspólnie np do zoo to świetny prezent, można spędzić czas z wnukami, a zarazem pokazać im zwierzątka i nauczyć czegoś. Dodatkowo warto kupić przytulankę, bo choć wyjście to świetny pomysł, przytulanka posłuży na dłużej i będzie kojarzona z tymi miłym wydarzeniem. Ja proponuję taką laleczkę Metoo. Ta w kształcie pandy albo koali będzie idealna na prezent dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-02-2019, 13:07
ojcowskarada ojcowskarada jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
OK

Ja bym postawił na jeździk mercedes a, czy jakikolwiek inny. Są to teraz modne zabawki i pozwalają dziecku spędzać godziny na powietrzu. Poza tym są solidnie wykonane i nawet dziewczynka będzie zadowolona jak dostanie samochód w czerwonym kolorze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 04-04-2019, 11:36
stadex stadex jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Żarówka

Ostatnio przerabiałam z mężem ten sam temat. Nasza Julcia kończyła 3 urodziny i szybko trzeba było znaleźć dla niej idealny prezent. Po rozmowie z córką doszłam do wniosku, że drewniany domek dla lalek z mebelkami będzie idealny. I rzeczywiście Julcia bardzo się z niego cieszyła. Niemal całe dnie spędza na zabawie lalkami, dlatego taki domek to świetne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 11-04-2019, 09:25
Janee50 Janee50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał stadex
Ostatnio przerabiałam z mężem ten sam temat. Nasza Julcia kończyła 3 urodziny i szybko trzeba było znaleźć dla niej idealny prezent. Po rozmowie z córką doszłam do wniosku, że drewniany domek dla lalek z mebelkami będzie idealny. I rzeczywiście Julcia bardzo się z niego cieszyła. Niemal całe dnie spędza na zabawie lalkami, dlatego taki domek to świetne rozwiązanie.

To nasza wnuczka zupełnie odwrotnie woli bawić się samochodzikami, ma już ich kilka, więc tym razem zdecydowaliśmy się wybrać jakieś zabawki interaktywne dla dziewczynek, a dokładnie pieska, którym może się zajmować, być może w przyszłości kupimy jej prawdziwego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 15:13
kajtek102 kajtek102 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 43
Domyślnie

Dziecko mojej znajomej dostało od swojej babci dość nietypowy prezent. Sam byłem zaskoczony. Wręczyła mu przytulanki handmade wzorowane na postaciach świętych. Ostatnio nawet znalazłem stronę, na której je zakupiła: https://www.ruah.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 16-06-2020, 18:39
Zabawkowa Zabawkowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

A co powiecie na wielofunkcyjny wózek dla lalek? w wieku 3 lat takie zabawki dla dziewczynki będą odpowiednie do tego można dokupić jakąś lalkę Barbie, albo inne akcesoria do zabawy to z pewnością będzie strzał w 10!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 19-07-2020, 22:00
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Jeśli chodzi o prezenty to ja bym na pewno sprawdziła ofertę https://modino.pl/trefl gdzie właśnie zabawki tego producenta są bardzo dobre. Tym bardziej, że większość z nich to przede wszystkim puzzle oraz inne gry więc maluchy je uwielbiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 15-11-2021, 11:19
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

A może jakaś książeczka? Teraz jest taki ich wybór!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 16-12-2021, 15:56
Madka Madka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Polska
Posty: 6
Domyślnie

Poszukajcie sobie dobrze w internecie, najlepiej w sklepach typowo z zabawkami Wybór zabawki może i prosty, ale gdy jest tego tak dużo to ciężko jest się zdecydować. Dla takiego dziecka najlepsze będą interaktywne zabawki oczywiście. Może tu Flaming zabawka fajnie się sprawdzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 04-03-2022, 09:28
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

W sumie racja... Muszę poszukać jakichś zabawek do ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Boże Narodzenie 2016: świąteczne prezenty dla dziecka / wnuka - komentarze 88.156.227.xxx Ogólny 8 19-12-2016 23:50
Dla mamy i dziecka mamaiza Oddam, potrzebuję 0 06-09-2010 13:48
Dzień Dziecka Utraconego - komentarze Basia. Ogólny 4 05-10-2009 23:06
Dzień Dziecka tadeusz50 Rodzina bliższa i dalsza 24 01-06-2009 19:09
Wpływ wydarzeń wojennych na rozwój dziecka Edytka87 Różności - wątki archiwalne 0 02-05-2009 17:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.