menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-07-2016, 08:15
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie Prezent dla wnuczki na 18 urodziny


Witam wszystkich. Co można podarowac wnuczce na jej 18 urodziny ? Zupełnie nie mam pomysłu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-07-2016, 11:43
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Witaj. Moja wnusia równiez jakiś czas temu świętowała swoje 18 urodziny. Dałam jej świecę Yankee Candle. Jest bardzo wiele róznych zapachów.Przepiękny jest zapach róży:


Świece nie są drogie a jest to elegancki i dość luksusowy drobiazg. Możesz jeszcze zerknać sobie na tą stronę:
http://www.goodies.pl/389-prezenty-na-18

Na tej stronie jest spory wybór prezentów jakie można podarować z okazji 18 urodzin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-08-2016, 17:05
JanPolak's Avatar
JanPolak JanPolak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 4
Domyślnie

Chyba najuniwersalniejszym prezentem są pieniądze. Sama wyda na co chce lub zaoszczędzi. A jak bardzo chcesz prezent, to wybierz coś co jej się przyda. Czym się interesuje? Pewnie modą albo kosmetykami. Dziewczyny lubią się malować, więc może coś do robienia makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 02-09-2016, 10:26
Faldony Faldony jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 110
Domyślnie

Ja kupuję często słodycze albo sweterki czy w zimie szalik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 11-09-2016, 17:18
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Ja zapłaciłam mojej wnuczce i po roku wnukowi prawo jazdy.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-05-2017, 16:32
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

O 18, to pewnie wolałaby pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 14:27
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Moja wnusia poprosiła mnie na 18 o klocki lego, chce składać dokumenty na studia inżynierskie i chciałaby ćwiczyć kreatywność tak mi powiedziała. Moja córka znalazła takie klocki na stronie urwis.pl no i co mam zrobić. Chciałabym, żeby dziecko się uczyło i miało dużo możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-07-2018, 14:48
Strzycka Strzycka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Polska
Posty: 118
Domyślnie

Moja wnuczka jest w szkole podstawowej. Niedługo będzie obchodziła 9 urodziny. Rozważam właśnie czy warto kupić 9 latce smartwatch, możecie się śmiać, ale dopiero po przeczytaniu tego artykułu http://www.umalgosi.pl/zegarki-typu-...nstwo-dziecka/ dowiedziałam się jakie funkcje ma taki gadżet. Jestem w sumie mile zaskoczona, ponieważ nie wiedziałam, że choć dziecko będzie go nosiło, to i dla rodzica jest praktyczny, ze względu na możliwość kontrolowania tego, gdzie dziecko przebywa itp. Ciekawa jestem czy to się faktycznie sprawdza, czy sprytne dziecko np. nie wyłączy tych aplikacji służących kontroli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-11-2018, 09:02
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Wiesz mnie się wydaje, że warto jej kupić coś modnego. Coś co jest teraz na czasie. Może niekoniecznie ubrania, ale przykładowo kosmetyki i różne akcesoria. Może nawet sztuczne rzęsy natural 110 Black Ardell Lashes https://malahit.pl/product-category/...ztuczne-rzesy/ . Teraz kosztują tylko 18, 32 zł , bo jest promocja - 20%. Także możesz kupić coś tego rodzaju i do tego też jakiś dobry tusz do rzęs. Myślę, że taka młoda kobieta ucieszy się z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 16-11-2018, 15:55
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Może zaskoczycie ją i zamówicie śmieszną jej karykaturę? Myślę, że to będzie fajny pomysł na prezent Na stronce http://malarstwo-rysunek.pl możecie zamówić taką pracę, wystarczy wam tylko jej zdjęcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-11-2019, 14:02
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Osiemnastka to już konkretne urodziny. Tu nie można się ograniczać do drobnych upominków, tylko trzeba takim prezentem zaznaczyć, że wnusio wstępuje w dorosłość i żegna się z dzieciństwem. Wiele osób ma z tym problem, ale z pomocą internetu i takich źródeł jak to, kliknij, przestaje to być już nastręczać tyle trudności. Dziś łatwiej szukać inspiracji i porad niż kiedyś, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 28-09-2021, 14:52
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Bardzo fajne prezenty można zakupić na stronie https://gadget-master.pl/pol_m_Akces...-wina-210.html to internetowa hurtownia gadżetów, upominków i ciekawych akcesoriów. Mają świetnej jakości produkty i naprawdę atrakcyjne ceny. Polecam się z tym zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-09-2021, 16:15
Mahit Mahit jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Wrocław
Posty: 5
Domyślnie

W kwestii prezentów mogę polecic sklep MURRANO. Osobiście na walentynki kupiłam dla swojego faceta fajna karafkę z grawerem - www.murrano.pl/okazja/kalendarzowe/prezent-na-walentynki/ Jak szukacie prezentów na różne inne okazje to sklep MURRANO jest idealna odpowiedzią na problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 02-03-2023, 12:50
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Ciekawą opcją tutaj może być na przykład bardzo dobra hulajnogi elektrycznej i takie propozycje ma zdecydowanie producent Manta u którego będziecie mogli znaleźć aktualnie różne propozycje. W tym również hulajnoga elektryczna 20"/16'' Manta MES2003J BIG CITY RIDER w przypadku której prędkość maksymalna: 30km/h, do tego zasięg: 40km i bardzo dobrej jakości hamulec tarczowy. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 24-05-2023, 12:04
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

W sumie to pomysłów jest sporo. Wydaje mi się, że dobre czekoladki i może dobre wino. Do tego jednak trzeba pamiętać, że matura za pasem więc może jakieś kursy online jak na przykład tutaj https://studia.studentnews.pl/s/24/5...y-z-chemii.htm Tak, żeby nie musiała tracić czasu na dojazdy tylko uczyć się spokojnie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tort na ślub wnuczki adka Kuchnia, kulinaria 12 16-02-2022 18:59
Jaki prezent dla babci na 76 urodziny? jola_hepi Jestem babcią, jestem dziadkiem 46 14-10-2020 14:45
prezent dla wnuczka / wnuczki aneta2881 Humor, zabawa 10 25-08-2020 17:09
Jaki prezent dla meża na urodziny Izabela54 Rodzina bliższa i dalsza 15 23-01-2020 11:21
Nietypowy prezent na setne urodziny – ślub - komentarze 83.26.140.xxx Ogólny 0 28-03-2011 12:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.