menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2018, 18:44
gertrude gertrude jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 2
Pytanie Pomysł na prezent dla kobiety w ciąży?


Pytanie jak w temacie, co wypada kupić, lub co kupiliście na prezent ciężarnej?

Zasadniczo widzę, że są dwie kategorie tj. prezenty typowo dla przyszłej mamy oraz takie, które dedykowane są maluszkowi, który przyjdzie na świat. Niektórzy kupują też coś co przyda się i rodzicom i dziecku, czyli np. wyposażenie/dodatki do pokoiku. Na https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/pre...y-w-ciazy.html są niezłe inspiracje, jednak szukam więcej pomysłów

Jakby tutaj najlepiej okazać swoją troskę świetnym upominkiem? Czy macie jakieś sprawdzone patenty? A może najlepiej będzie po prostu spytać, co jest potrzebne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-09-2018, 10:21
Marianna1954 Marianna1954 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Poznan
Posty: 97
Domyślnie

hmm kobiecie przy nadziei najlepiej kupić coś dla maluszka Panie w ciazy bardzo ciesza się z kazdego drobiazgu związanego z oczekiwanym dzieckiem. Bardzo ładne akcesoria dziecięce robione ręcznie znajdziesz na stronie https://malafabryczka.pl/ . Jesli koleżanka spodziewa się dziecka na jesień czy na zimę to mozesz kupic np piękny kocyk czy milutki spiworek do wózka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-09-2018, 16:57
Strzycka Strzycka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Polska
Posty: 118
Domyślnie

Ja też bym kupiła coś dla dziecka, chyba że okazją są np. imieniny przyszłej mamy, wtedy jakiś osobisty drobiazg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-10-2018, 12:59
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

No może już warto powoli kompletować wyprawkę dla dziecka Na pewno każdej mamie przyda się wygodny wózek, fotelik samochodowy albo już od razu ubranka dla niemowlecia. Co do takich rzeczy możecie poszukać w sklepach stacjonarncy, też może zobacz tutaj ofertę sklepu internetowego Nodik na tego typu akcesoria. Mają tam też sporo produktów dla świeżo upieczonych mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 10:36
pukla pukla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Zakliczyn
Posty: 47
Domyślnie

Ja bym wykupiła kurs / lekcje w szkole rodzenia. Oczywiście jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie jest zagrożona to aktywność fizyczna jest jak najbardziej wskazana. Warto się udać do szkoły rodzenia i zorientować się jakie ćwiczenia są zalecane. Na pewno miednica i mięśnie ją okalające wymagają szczególnego zadbania o nie. Tutaj więcej szczegółów: https://www.zdrowyportal.org/10649/t...rzyszlej-mamy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-10-2020, 21:15
Maksi92 Maksi92 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Radom
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej jakiś ciuch bo to się zawsze przyda. Polecam koszulę ciążową. https://abc-bobasa.pl/koszula-do-karmienia-24. Tylko koniecznie coś wygodnego i z naturalnych włókien.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-05-2021, 19:10
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Z jednej strony wózek byłby na pewno dobrą opcją, ale czasem mama ma coś upatrzonego i mam wrażenie, że nie tędy droga. Jednak foteliki samochodowe to jest coś, czego nie mają mamy, dlatego właśnie to bym wybrała. No, same powiedzcie, że zwykle się przydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-03-2022, 22:30
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

fotelikfotelikfotelik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-03-2022, 15:11
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Oj niestety ja jeszcze nie wręczałam takich prezentów, ale jestem zdania, że jak dobrze poszukamy to na pewno znajdziemy fajne podpowiedzi. Jestem także przekonana, że warto przeczytać wpis https://zamowprezent.pl/dzien-nauczyciela-prezenty gdyż fajnie wiedzieć jaki prezent na dzień nauczyciela sprawdzi się najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-04-2022, 13:34
Artiko Artiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: wawa
Posty: 17
Domyślnie

Czy można podarować wspólny prezent dla rodziców w formie karykatury? Prezent jest dla teściów, więc nie jestem pewna jak zostanie odebrany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 02-06-2022, 15:26
paulinab paulinab jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 86
Domyślnie

Hm... Myślę, że każda kobieta w ciąży byłaby zadowolona z prezentu jakim jest niania elektroniczna video Obecnie w to urządzenie inwestuje znaczna część świeżo upieczonych rodziców, także taki prezent jeszcze przed narodzinami dziecka byłby tylko miłym zaskoczeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomysł na prezent dla znajomej Baisa Rodzina bliższa i dalsza 7 15-05-2020 11:24
Pomysł na wyjątkowy prezent - komentarze Pomocna21 Ogólny 2 13-12-2017 11:42
Zestawy kosmetyczne - pomysł na świąteczny prezent - komentarze 81.219.254.xxx Ogólny 4 28-12-2011 00:12
Decoupage - pomysł na prezent samba Kupię, sprzedam, zamienię 0 07-12-2010 19:37
Nastolatka w ciąży tadeusz50 Społeczeństwo - wątki archiwalne 107 26-09-2009 05:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.