menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-03-2021, 15:01
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie Pakowanie produtków w sklepie online


Gdzie zamawiacie kartony do pakowania produktów w sklepie online?
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-03-2021, 09:06
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Do pakowania używamy tylko i wyłącznie kartonów i wypełniaczy z odzysku. Zero waste. Produkujemy wystarczająco śmieci żeby jeszcze dokładać do tego opakowania na 1-2 dni transportu.
Jeśli jest konieczność dokupienia kartonów wybieramy tę drukarnię: https://www.fingerprint.pl/opakowani...adrukiem-lodz/ Drukarnia oferuje korzystne ceny na opakowania kartonowe z nadrukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-05-2021, 13:29
alexander32 alexander32 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Ja zamawiam tutaj materiały opakowaniowe. Zależy mi na tym, żeby opakowania były wytrzymałe, bo produkty, które wysyłam są bardzo delikatne i łatwo mogą zostać uszkodzone w transporcie. Wybór opakowań zależy w dużej mierze od tego co chcemy w nie pakować, więc warto dobrze je dopasować przed zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-02-2022, 11:18
Regina65 Regina65 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 64
Domyślnie

Maszyny oraz produkty do pakowania znajdziesz w sklepie internetowym Izipak https://izipak.pl/type/zgrzewarki-reczne/. Jeśli dopiero zaczynasz swój biznes, to możesz postawić na zgrzewarki ręczne. Myślę, że na sam początek takie urządzenie powinno ci wystarczyć. Na pewno usprawni cały proces wysyłki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-03-2022, 10:51
rozmar rozmar jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 99
Domyślnie

To, czy karton pomieści określoną ilość słoików z moim produktem - czyli wymiar. Szukam też kartonu/systemu pakowania, który opakuje słoiki bez potrzeby owijania w folię bąbelkową, żeby zmniejszyć zużycie folii i produkcję śmieci. Logo mam na etykiecie na słoiku i nie potrzebuję go mieć na kartonie (ale jeśli celowałabym do bardziej zamożnej grupy docelowej, wtedy zapewne już potrzebowałabym takiego oznaczenia). Jeśli szukacie wygodnych rozwiazań do pakowania rzeczy w sklepie online, polecam kontakt z firmą: http://www.emgraf.pl W ofercie mają w dobrej cenie foliopaki oraz reklamówki z nadrukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-09-2022, 04:38
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

O jakie produkty konkretnie chodzi? Bo jeśli kosmetyczne to w takim wypadku producent butelek plastikowych Omegaplastics ma dobrą ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-03-2023, 00:58
Bogusia55 Bogusia55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gózd
Posty: 39
Domyślnie

A poza kartonami co jeszcze zamawiacie do pakowania? Otwieram dopiero swój sklep i nie mam pojęcia jak będę pakować zamówienia. W ofercie TCM Service widzę taśmy z nadrukami pakowe, będą też niezbędne? Wydaje mi się, że mają dobre ceny, niektóre taśmy dostępne od ręki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
praca w sklepie krasnodebska Praca, wolontariat 1 29-03-2023 20:47
Czy opłaca się jeszcze kupować w sklepie stacjonarnym? Basia_1955 eSenior 10 28-02-2022 19:56
Telefon komórkowy - w sklepie czy u operatora? - komentarze gynek66 Ogólny 2 12-06-2014 23:07
Potrzebujemy Wolontariusza Do Pomocy W Sklepie Charytatywnym emmaus Praca, wolontariat 0 09-11-2011 22:59
Pakowanie prezentów anulabanula Różności - wątki archiwalne 0 06-11-2008 14:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.