menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Fotografia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Fotografia Forum poświęcone fotografowaniu - zamieszczamy wyłącznie AUTORSKIE (wykonane przez siebie lub bliskie osoby, nie ściągnięte z netu) zdjęcia. Dyskusje na temat szeroko pojętej fotografii, technik fotografowania, sprzętu etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-08-2013, 23:38
bax bax jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 2
Domyślnie aparat - który kupić


Potrzebuję kupić kieszonkowy, aparat w rozsądnej cenie tj. do 600 zł. Mam dylemat: Canon IXUS 125 HS czy ten, który już niebawem wkroczy na sklepowe półki: Panasonic Lumix DMC-XS3. Będzie służył na nagłe wypady dla fotoamatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-08-2013, 07:52
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Zadaj to pytanie na jakimś forum fotograficznym, tam są specjaliści, tu - amatorzy.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-08-2013, 20:04
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

Cytat:
Napisał bax
Potrzebuję kupić kieszonkowy, aparat w rozsądnej cenie tj. do 600 zł. Mam dylemat: Canon IXUS 125 HS czy ten, który już niebawem wkroczy na sklepowe półki: Panasonic Lumix DMC-XS3. Będzie służył na nagłe wypady dla fotoamatora.

Radzę poczytać opisy obu aparatów, wybrać taki, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Na stronach można znaleźć porównania, a nawet czasami opinie innych użytkowników.
__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 02-02-2021, 13:35
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 591
Domyślnie odnawiam wątek

Witam wszystkich.
Od kiedy jestem emerytką dużo czytam, śledzę Internet zapisałam się do biblioteki i próbuję robić zdjęcia. na urlopie, rodzinie, na działce. Proszę o podpowiedz jaki aparat jest w miarę dobry dla seniorów. Lubię wyjazdy w tatry i dobry byłby aparat nie za ciężki do trzymania na szyi w czasie wchodzenia na szczyty i żeby nie zbyt skomplikowany w obsłudze. Mam starego Olimpusa XZ 2 ale obecnie po upadku szwankuje mi i chcę wymienić na coś innego. Nadmieniam iż jestem amatorką i nie myślę o zmianach obiektywów i innych akcesoriach .Lubię pstrykać i po wywołaniu oglądać zdjęcia w albumie. Najlepiej, żeby był to aparat z czytelnymi, jasnymi funkcjami, prosty w obsłudze, zaś zdjęcia wychodziły barwne, żywe i dobrej jakości. W Internecie niby dużo jest tego typu informacji nawet od amatorów ale są one od młodych ludzi którzy nie mają jeszcze problemów i trzęsącą się ręką czy ze wzrokiem ( włóż lub zdejmij okulary) .Będzie mi bardzo miło gdy mi ktoś pomoże.
pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 02-02-2021, 21:15
kazio's Avatar
kazio kazio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kosmos
Posty: 525
Domyślnie

Może jednak aparat do mierzenia ciśnienia oraz glukometr. Ewentualnie aparat Golgiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jaki laptop kupić Fami eSenior 69 28-08-2023 12:32
Jak bezpiecznie kupić nowe mieszkanie? - komentarze 80.238.108.xxx Ogólny 5 27-04-2015 16:27
Jakie Żelazko KupiĆ Aby Nie WyŚwietlaŁo lipka008 Dom, wnętrza, ogród 28 13-06-2010 19:33
Aparat fotograficznyNikonCOOLPIX P90 djola4 Kupię, sprzedam, zamienię 0 12-11-2009 17:20
oddam aparat fotograficzny smakokoszka Oddam, potrzebuję 1 29-10-2009 23:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.