menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 19:46
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

prawda Danusiu?...niedawno....
  #82  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 20:17
Andreas's Avatar
Andreas Andreas jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Grudziądz
Posty: 280
Domyślnie

Urodziłem się w Wilnie , wychowałem się w Ciechocinku w cieniu tężni ,studia w Warszawie , mieszkam w Grudziądzu nad Wisłą.
__________________
Kto nie liczy na zwycięstwo,
szykuje sobie porażkę.
  #83  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 21:10
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Renatko sentymentalna . Moi rodzice też bardzo się kochali .Przeżyli prawie 59 lat razem .Ojciec umarł w wieku 93 lat, a mama po roku, w wieku 83 lat. Brat i siostra odeszli o wiele młodsi, a co mnie czeka ? Ale póki co "trzeba z żywymi na przód iść....." Wybaczcie ,że przynudzam, ale przemijanie jest wpisane w życie. Taka już jestem ,ze często wracam myślami do dzieciństwa. O czym to świadczy ?
  #84  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 21:23
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witaj serdecznie.

Witaj Pamiro i mnie się wydaje,że gdzieś w nas tkwi to coś,że można było jeszcze coś przeżyć dać komuś itak dalej.
Nie myśl nocami,bo i tak nic już nie zmienisz.
Odsuń te nie dobre myśli a skup się na czymś przyjemnym.
Bądż na wątkach a da to Tobie wielką satysfakcję i miło Ciebie pozdrawiam.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #85  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 22:08
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

DZiewczyny..myślę, ze każdy wraca do zdieciństwa...każdy z innym bagażem.....ale nie mozna żyć tym co było..mozna sie tym czasem podeprzeć ale nie osłabić....wspomnienia mają pokrzepiać a nie "rozkładać" nas.....wybierajmy te , które w danej chwili nam potrzebne , zeby isć do przodu....dobrej nocki nam....
  #86  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 22:12
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Malwino, masz racje. Trzeba isc do przodu. Osobiscie gdybym ciagle myslala o "bagazu" porzeszlosci, pewnie nie bylabym od dawna na tym swiecie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #87  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 22:18
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

MiłoWas się czyta.Pozdrawiam,Malwinko i Marbelciu,w tym nowym Roku a co nam przyniesie to sami zobaczymy a czasmi nie jest to od nas zależne.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #88  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 22:20
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie

Witajcie.
Nutko, Malwinko, Pamiro... ja też często podpieram się dobrymi wspomnieniami, może nawet idealizuję dawne czasy, czule pielęgnuję pamięć o beztroskich, dziecięcych latach, kiedy towarzyszyło mi poczucie bezpieczeństwa. To moje "dziedzictwo." Dobrej nocki...
  #89  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 22:32
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Ale to nie są złe wspomnienia. A ja nie jestem pesymistką. Po prostu ,brakuje mi czasami atmosfery z dawnych lat. A wspomnienia mnie nie osłabiają. No więc seniorki pierś do przodu i na przód.
  #90  
Nieprzeczytane 02-03-2011, 23:02
bziabzia68's Avatar
bziabzia68 bziabzia68 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 154
Domyślnie

Urodziłam się w Gdańsku i tam mieszkam.
__________________
  #91  
Nieprzeczytane 03-03-2011, 11:10
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Jak już wcześniej wspominałem, urodziłem się w Wilnie. Od małego jednak mieszkam w Łodzi (kto mieszka w Łodzi sam sobie szkodzi) Dzieciństwo upływało wśród ruin, co pokazuje fotka z roku 1948. Niemniej mile wspominam czasy młodzieńcze i pod wieloma względzmi "tamte czasy".

[/IMG]
__________________
Ryszard
  #92  
Nieprzeczytane 09-03-2011, 22:06
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Fajny wątek szkoda,że tak cicho tu
  #93  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 00:07
Jolusia's Avatar
Jolusia Jolusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 77
Domyślnie

Urodziłam się w Warszawie.......kilka lat spędziłam w Katowicach i tu ukończyłam szkołę podstawową......potem wyemigrowałam do Olkusza.......po wyjściu za mąż zamieszkałam w niewielkim miasteczku które nazywa się Bukowno na pograniczu Krakowa i Katowic.......
Muszę przyznać,że podobają mi się wielkie miasta.......moim marzeniem było w nich zamieszkać.......niestety wyszło inaczej
  #94  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 08:43
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Jolusia' to zupełnie inaczej jak ja. Urodziłam się i mieszkam w małym mieście i jest mi tu bardzo dobrze. Zaraz po ślubie przez rok mieszkałam i pracowałam w Nowej Hucie. Mąż czekał na przydział mieszkania,a jak było z mieszkaniami w początkach lat 70 każdy wie. Urodziła się córka. Małe dziecko,malutki pokoik wynajęty u obcych..... No i wróciłam na stare śmieci ,potem mąż do nas dołączył i urodziła się druga córka, a potem syn. Mąż tęsknił za gwarem wielkiego miasta, a ja robiłam wszystko żeby do Krakowa jeżdzić tylko w celach turystycznych. Dwa lata temu byłam w Krakowie u krewnych męża, tego lata też się wybieram. Lubię pochodzić tam, gdzie kiedyś chodziliśmy razem, pozwiedzać ile się da , odwiedzić starych znajomych,ale to wszystko. Już kończę, żeby nie zanudzić towarzystwa.
  #95  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 21:00
Jolusia's Avatar
Jolusia Jolusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 77
Domyślnie

Och!...jak życie bywa przewrotne......mnie tez jest dobrze...a gdy zatęsknię za wielką aglomeracja to po-prostu urządzam sobie wycieczkę do mojej córci bo mieszka w Krakowie..lubię spacerować po plantach.....wejść do kościoła Mariackiego.....wybrać się na dobry spektakl do teatru lub na film do kina...wypić kawkę w ogródkach na rynku głównym....
kocham to miasto i chętnie tam wracam...
  #96  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 21:34
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

A moje życie do 22roku przebiegało w mieście w Radomiu...od 35 lat mieszkam na wsi, ale takiej nietypowej, bardziej osiedlu podmiejskim...moje dzieci z jednej strony nie miały za lekko, bo z dala od miasta, nie kozrystały za bardzo z realizacji swoich marzeń , zainteresowań..marzyły o mieście... i tak obie wyemigrowały do miast z tym że jedna została i jest szczęśliwa a druga uciekła na wieś i dopiero teraz jest szczęśliwa....jak to losy się plotą...a ja? tak jak niektóre....nie zamienię ciszy wieczornej, rechotu żab, muzyki świerszczy, zapachu ogniska...na wieczorny gwar wielkomiejski....owszem uwielbiam bywac w teatrze, operze, restauracji, czasem potańczyc, powa,łęsac się po dużym mieście, ale szybciutko wracam do mojego miejsca pod lasem....
  #97  
Nieprzeczytane 07-07-2011, 19:06
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Malwino zazdroszczę Ci mieszkania pod lasem . Ja od dzieciństwa marzyłam o mieszkaniu w leśniczówce, ale niestety na mojej drodze zaden leśnik się nie pojawił.
  #98  
Nieprzeczytane 08-09-2011, 11:29
Dorota45's Avatar
Dorota45 Dorota45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 2 870
Domyślnie

Urodziłam się i do 12 roku życia mieszkałam w Ostrowie Wlkp. póżniej z mamą wyjechałyśmy na zachód. Najpierw (przez 1,5 roku) mieszkałyśmy w pięknym, typowo kolejarskim miasteczku Zbąszynek, później w Zielonej Górze. W 1982 objęłam posadę kierownika biblioteki w podzielonogórskiej Świdnicy, gdzie w 1983r. wyszłam za mąż i zamieszkałam na stałe do 2005r. W 2005r. wyszłam ponownie za mąż i przeniosłam się do Czerwieńska - małego miasteczka oddalonego o 8 km od Zielonej Góry
__________________
Najlepsza część życia mija nam na mówieniu: "jest za wcześnie", a potem "jest za późno" Flauber

Zapraszam na mojego bloga
http://zwyczajnababa.blogspot.com/
  #99  
Nieprzeczytane 02-03-2012, 18:31
Mona-liza's Avatar
Mona-liza Mona-liza jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Polska,Ruda Śląska
Posty: 1 464
Domyślnie

Moi rodzice urodzili się w Rudzie Śląskie, ja też się tu urodziłam w wieku 6 lat przeniosłam się z rodzicami do Katowic gdzie ojciec wybudował dom. Mieszkałam w Katowicach 25 lat, następnie z mężem przenieśliśmy się do Rudy Śląskiej i tak koło się zamknęło .
__________________
życie jest piękne
  #100  
Nieprzeczytane 20-06-2012, 23:59
LesnaChata_pl LesnaChata_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: POLSKA
Posty: 40
Domyślnie

urodziłam się w suwałkach i tam spędziłam cięzkie dzieciństwo...urodziłam dwie wspaniałe córki.Pózniej wemigrowałam do Usa, wróciałm po 20 latach i nie moge się odnaleść w tej rzeczywistości.Pozdarwaim was rodacy.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.