menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-02-2010, 16:29
robin robin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 30
Domyślnie Kupię wózek widłowy

Miejscowość: Warszawa   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Cena: 30,000   Ogłoszenie aktualne do dnia: 2012   

Witajcie,
może to dziwne ogłoszenie, ale przeglądałem różne serwisy takie jak mascus oferujące wózki widłowe, allegro, motogratkę , ale ciągle nie mogę się zdecydować. Potrzebuję wózek widłowy żeby ułatwić sobie ładowanie towaru do pojazdu takiego jak ta ciężarówka. Wiem, że pytanie jest może trochę niedokładne, ale chętnie wysłucham wszelkich rad. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-04-2011, 13:25
Zdzichu_100 Zdzichu_100 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Łosice
Posty: 1
Domyślnie Kupię Wózek Widłowy

Cześć,
Jeżeli chodzi o ładowanie ciężarówki, to najlepiej sprawdzają się wózki Toyota. Mój znajomy też do tego potrzebował, a kupił właśnie Toyotkę, bo ma taką fajną funkcję co się nazywa wypoziomowanie wideł. Naciskasz guzik i paleta jest idealnie w poziomie. Nie boi się, że krzywo będzie ją stawiał i coś uszkodzi. Potem tylko opuszczanie i już. Na prawdę bardzo sprytny wózeczek. Mimo, że miał parę latek jak go kupował, to już ponad rok jeździ bez problemu. Jeżeli nadal jesteś zainteresowany, to mogę się podpytać znajomego o kontakt do sprzedawcy, mówił że fachowo doradzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-04-2011, 10:41
wozkiwidlowe.pl's Avatar
wozkiwidlowe.pl wozkiwidlowe.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Łódź
Posty: 1
Domyślnie

zachęcam do złożenia bezpłatnego zapytania ofertowego w wortalu wozkiwidlowe.pl
http://www.wozkiwidlowe.pl/pl/zapytania_ofertowe/lista

Sprzedawcy wózków widłowych z pewnością profesjonalnie panu doradzą w zakupie odpowiedniego wózka widłowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-03-2014, 13:23
senioree senioree jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Wrocław
Posty: 1
Domyślnie Toyota

Toyota to doskonały wybór. Ja swój sprzęt (używany) kupiłem przez serwis www.e-wozki-widlowe.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 21-05-2022, 19:45
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Można kupić, można i wynająć. Zależy wszystko od tego jakie macie potrzeby co nie. Z pewnością macie uprawnienia na wózek widłowymi, z tymi łatwiej o pracę np. na magazynie. Zobaczcie sobie tak na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/op...id%C5%82owego/ aktualne ogłoszenia dla na taką pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
kupię alkomat anna49 Kupię, sprzedam, zamienię 6 02-11-2022 08:13
Pilnie kupię test Quickvue Strepto A jadzka_f Kupię, sprzedam, zamienię 0 22-11-2009 18:52
Sprzedam Wózek Inwalidzki Aluminiowy S-ERGO 305 - OKAZJA rookie Kupię, sprzedam, zamienię 0 17-01-2009 20:12

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.