menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 16:54
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiesia.
Dziewczyny, nie ma co ciagnąc temtu,
Tosia nie odpowiada, także na priw.
Wiesiu, Tosia zniknęła, ale problem beznadziei i nas dopada.
Jesień idzie, a z nią...buuuuuuu,Sama dziś ma porządnego doła po wizycie u neurologa.
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 17:01
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vika
Wiesiu, Tosia zniknęła, ale problem beznadziei i nas dopada.
Jesień idzie, a z nią...buuuuuuu,Sama dziś ma porządnego doła po wizycie u neurologa.
Pozdrawiam serdecznie.

Viko, zakopuj go szybko.
Ja zauważyłam, że jak dostaniesz sie w trybiki służby zdrowia, to już doły masz ciągłe.
Dlatego piknego wysyłam po leki i leczę sie sama.
Pozdrawiam i czekam na następny post bez dołu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 17:01
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Chlop by sie przydal.Nie tyran,ktory wpedza czlowieka w depresje,ale czuly,kochajacy,rozmawiajacy,potrafiacy zrozumiec,czasem wybaczyc jak trzeba.
Przy takim to zyc sie chce.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 17:09
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Chlop by sie przydal.Nie tyran,ktory wpedza czlowieka w depresje,ale czuly,kochajacy,rozmawiajacy,potrafiacy zrozumiec,czasem wybaczyc jak trzeba.
Przy takim to zyc sie chce.

Masz rację Karolu, ale jak takiego nie zmieniłeś na inny model za młodu, to wiesz jak jest na starość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 17:22
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Po cholere sie meczyc z tyranem?
Trzeba sie wyzwolic z matni.Nawet,gdyby to mialo byc kosztem wielu wyrzeczen.Oplaci sie to kiedys z nawiazka.
Jest wielu samotnych - z roznych powodow starszych mezczyzn - calkiem do rzeczy.Warunkiem jest zadbanie o siebie i troche szczescia.
To bylaby najlepsza "tabletka" na to cale zlo.
Dalsze trwanie w zwiazku z tyranem,to zjazd po rowni pochylej.Dalej jest tylko mrok.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 20:34
tomeh tomeh jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Stargard
Posty: 339
Domyślnie

żyć trzeba też dla siebie a nie tylko dla innych. znaleźć coś dla czego warto wstawać i się tego trzymać
__________________
Serwis ToTemat.pl artykuły i filmy tematyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 19:18
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomeh
żyć trzeba też dla siebie a nie tylko dla innych. znaleźć coś dla czego warto wstawać i się tego trzymać

Próbuję żyć dla siebie ale trzeba i dla innych.Nie jesteśmy sami na świecie aby brać trzeba najpierw coś z siebie dać,chociazby dobre słowo,słowo otuchy.Kazdy kiedyś ma przysłowiowego doła.
Jeśli rodzina jest daleko to bywa i tak że to sąsiedzi i znajomi okazują się bliżsi i pomagają nam a my im.To jest namiastka życia ale wiele może nam pomóc. Trzeba starać się zauważać wszystkich i nie winić losu że jest jak jest. Przecież zawsze może być lepiej albo niestety i gorzej. Oj....namotałam...
__________________
"Innego życia nie będzie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 20:58
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Po cholere sie meczyc z tyranem?
Trzeba sie wyzwolic z matni.Nawet,gdyby to mialo byc kosztem wielu wyrzeczen.Oplaci sie to kiedys z nawiazka.
Jest wielu samotnych - z roznych powodow starszych mezczyzn - calkiem do rzeczy.Warunkiem jest zadbanie o siebie i troche szczescia.
To bylaby najlepsza "tabletka" na to cale zlo.
Dalsze trwanie w zwiazku z tyranem,to zjazd po rowni pochylej.Dalej jest tylko mrok.


Karolu masz rację, z tyranem nie warto żyć zwłaszcza ,że nam zegar "tyka" , dlatego też wyzwoliłam się z toksycznego związku, teraz mam wspaniałego przyjaciela , mieszkam na wsi i cieszę się każdym przeżytym dniem...
wiadomo są i kłopoty ale we dwoje zawsze szybciej znajdzie się wyjście z sytuacji, zwłaszcza kiedy ma się wsparcie w drugiej osobie....
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 22:21
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał zosinek
toska 511

Może zajrzysz na wątek o samotności?Pobyt na Seniorku pomaga (przynajmniej mnie) Wielu ludzi znalazlo tu przyjaciólł a niektórzy spotykają się potem w realu.
Życzę wielu dobrych wrażeń.
Witaj dziekuje za pare slow otychy przepraszam ze nie odpisywalam ale ja nie umie odczytac wiadomosci od ludzi co do mnie pisza gdzies mi to ginie a juz nie wiem komu odpowiedzialam a komu nie jak sie wylacze t potem nie umie znowu znalesc tych odpowiedzi taka jestem nieporadna w tym dzisiaj udalo mi sie odczytac wiadomosc na e-meilu i tak kombinowalam az coc tam znowu wlaczylam nawet nie wiem czy dojdzie wiadomosc.ja nie moge codziennie kozystac z komputera tylko wtedy jak jestem sama a dzis wlasnie tak jest.czy mozemy w inny sposob sie komunikowac?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 22:37
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał toska511
ja nie moge codziennie kozystac z komputera tylko wtedy jak jestem sama a dzis wlasnie tak jest.czy mozemy w inny sposob sie komunikowac?

Myślisz o komputrze tak, jest jeszcze GG i Skype
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 22-10-2011, 22:57
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiesia.
Myślisz o komputrze tak, jest jeszcze GG i Skype
no udalo mi sie odczytac twoja odpowiedz tak mysle o komputerze np.gg bo to mam nawet dobrze opanowane a tu to wszystko mi sie myli jakos sama nie umie dojsc co i jak po kolei tu sie ustawia,jakos udalo mi sie odnalesc ze ludzie do mnie pisali ale tez nie umie im odpowiedziec bo nie wiem jak a jak wlaczam sie na te prywatne wiadomisci to tez nie umie zawsze sobie poradszic,czy masz gg?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 23-10-2011, 08:13
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Po cholere sie meczyc z tyranem?
Trzeba sie wyzwolic z matni.Nawet,gdyby to mialo byc kosztem wielu wyrzeczen.Oplaci sie to kiedys z nawiazka.
Jest wielu samotnych - z roznych powodow starszych mezczyzn - calkiem do rzeczy.Warunkiem jest zadbanie o siebie i troche szczescia.
To bylaby najlepsza "tabletka" na to cale zlo.
Dalsze trwanie w zwiazku z tyranem,to zjazd po rowni pochylej.Dalej jest tylko mrok.
Nie uważasz, że w takiej sytuacji są zawsze dwie strony? A relacja jest tylko jedna. Nieraz jest tak, że jedno drugiego warte i jedno zasługuje na to drugie. Kompromisy i szacunek wzajemny wypracowuje się latami. Trudno do takiego rozumowania przekonać na tym feministycznym forum Ciekawe co było powodem takiej tyranii i czemu od razu nie można było tego przerwać, niż brnąc tyle lat jedno i drugie a też jedno z drugim. Może to taka "szorstka" miłość?
Najgorzej trafić tu na fałszywych przyjaciół i fałszywe pijawki, wtedy już kobitka ugotowana
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 23-10-2011, 08:29
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Jarek ty to masz odwagę
Zobacze wieczorem,bo wyjeżdżam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 23-10-2011, 13:01
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Po cholere sie meczyc z tyranem?
Trzeba sie wyzwolic z matni.Nawet,gdyby to mialo byc kosztem wielu wyrzeczen.Oplaci sie to kiedys z nawiazka.
Jest wielu samotnych - z roznych powodow starszych mezczyzn - calkiem do rzeczy.Warunkiem jest zadbanie o siebie i troche szczescia.
To bylaby najlepsza "tabletka" na to cale zlo.
Dalsze trwanie w zwiazku z tyranem,to zjazd po rowni pochylej.Dalej jest tylko mrok.
Oj,Karolu,Karolu!
Jesteśmy już na równi pochyłej. Ile lat zostało?
A poza tem, wszystko zależy od kasy.Jak ktoś bogaty, to moze powiedzieć, żegnaj i kupić sobie dom czy inne lokum.
A teraz gdzie kobieta ma pójść,pod most?Do noclegowni?
Jak tyranowi żle, to on się powinien wyprowadzić do tej cudnej,wymarzonej, skoro ślubna służy mu tylko za worek do bicia.

Jarosławie, nie usprawiedliwiaj tyranii!
Ani jedno,ani drugie nie ma prawa pomiatać współmałżonkiem.
Szorstka miłość powiadasz, no tak ,ostatnio modna jak się naogląda kto filmów po 23-ej.
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 23-10-2011, 13:04
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

WITAJCIE




TOSIA -- do mnie napisała na prv. Podałam jej wskazówki gdzie może znaleść moje gg i jeśli ma życzenie napisać. Niestety nie odzywa się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 23-10-2011, 16:10
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Robert Janowski "MOŻE ZMIENI SIĘ CZAS"



http://www.youtube.com/watch?v=I0EJVWNBHGc
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:11
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nie uważasz, że w takiej sytuacji są zawsze dwie strony? A relacja jest tylko jedna. Nieraz jest tak, że jedno drugiego warte i jedno zasługuje na to drugie. Kompromisy i szacunek wzajemny wypracowuje się latami. Trudno do takiego rozumowania przekonać na tym feministycznym forum Ciekawe co było powodem takiej tyranii i czemu od razu nie można było tego przerwać, niż brnąc tyle lat jedno i drugie a też jedno z drugim. Może to taka "szorstka" miłość?
Najgorzej trafić tu na fałszywych przyjaciół i fałszywe pijawki, wtedy już kobitka ugotowana
wITAJ ,DYIEKUJE YA TWOJA WZPOWIEDY chetnie bzm y tobo o tzm pporoymawiala na gg bo tu jakos y opoynieniem udaje mi sie odcyztac niektore wzpowiedyi ludyi.poydrawiam Toska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:19
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jolina
Witaj Tosko. Po przeczytaniu Twego listu, napisałam do Ciebie wczoraj serdeczny list.
No niestety, nie masz uruchomionej poczty. Mój priv nie został przyjęty a szkoda. Chciałam z Tobą porozmawiać, bo miałam czas i chęć. Widzę, że umiesz już zacytować, więc nie jesteś taką beznadzieją jak o sobie piszesz. Postaraj się jak najprędzej
otworzyć "Prywatne wiadomośći". Na pewno nie jedna koleżanka zechce zapisać, albo Ty do kogoś z nas, ot choćby po to by zapytać o sprawy poruszania się po seniorku.
Pozdrawiam.
Witaj dyiekuje ye do mnie napisalas pryeprasyam ye dopiero teray pisye ale dopiero ynalaylam twoja wiadomosc i pryecyztalam ja probowalam odpisac ci na gg ale wzswietla mi sie ye jest jakis blad i nie moyna odpisac na gg jeyeli bzs chciala moyemz poroymawiac na gg bo tam umie dobrye juy funkcjonowac podaje ci moj nr gg.33246522,tu nie umie jakos sobie poradyic y tzmi wiadomosciami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:25
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witaj Tosiu,nacisnij klawisze " Ctrl i Shift" jednocześnie,bo Ci się literki poprzestawiały i trudno zrozumieć co piszesz..Pozdrawiam serdecznie
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:31
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Toska,... jeżeli mogę ,.. zabiorę głos, chociaż może , w zupełnie innej formie, niż moje poprzedniczki Ci radziły.
Kochana, nie bierz żadnych leków na Twój stan,... leki to chemia zatruwająca organizm,.. na Twoje dolegliwości Ci nie pomogą, a szkodliwe, uboczne skutki możesz odczuwać latami i dopiero poważnie się rozchorować,. Toska, to co odczuwasz i przeżywasz to nie jest choroba ciała, Pamiętaj, ciało jest odzwierciedleniem i bólem stanu duszy, Twoja psychika jest wyczerpana, zapewne doszła jeszcze sprawa naturalna tego okresu- menopauza, która potrafi w różny sposób kobiecie dokuczyć, Brak pracy, poczucie uzależnienia od męża, a może jeszcze kłopoty finansowe, - znerwicowanie, poczucie odrzucenia, nawarstwiły się uczucia zobojętnienia na sprawy codzienne, weszła beznadzieja i poczucie upływającego czasu,znikającej urody, kobiecości. Wystarczy,... żeby się pogrążyć, Tosko,... pomyśl, ile z tego możesz sama zmienić. Weź się w garść, powiedz sobie, że życie dopiero się zaczyna,... odszukaj w sobie dawną kobiecość, zacznij znów dbać o siebie, niech mąż znajdzie w Tobie tą dawną kobietę, która była ciekawa, ktorą kochał, - poszukaj klubu seniora, Napewno w Częstochowie są takie kluby, wyjdź i zobacz jakie można mieć pasje, A może zainteresujesz się tematami, które są tutaj na forum, - pokażesz się ze strony, z jakiej nie znają Cię znajomi,samo to, ze weszłaś tutaj, zainteresowałaś się komputerem, - dobry znak, poszukaj tego, na czym się znasz, pisz o tym dyskutuj,.. Wiele miałabym Ci do powiedzenia,... jeżeli zechcesz,... służę, mogę Ci wiele ciekawych zainteresowań podsunąć. Pamiętaj to jest najlepsze lekarstwo,..TYLKO CHCIEJ COŚ DLA SIEBIE ZROBIĆ,..od czegoś zacznij,... a my Ci tutaj pomożemy,.uwierz w siebie i pokochaj siebie, - bo jeżeli nie zaakceptujesz swojej osoby z Twoimi walorami i wadami,... inni też Ciebie nie dostrzegą,
Witam serdecynie i dyiekuje ya bardyo milz list dyiekuje ya dodanie otuchz to wsyzstko co napisalas wogole nie dyiala w moim malyenstwie ja chzba juy nie potrafie nic dla siebie yrobic mimo ye nieray probowalam ale yawsye koncyzlo sie tak samo.Moja kochana jak wiesy bo pisalam i wsyzscz chzba to cyztali nie umie jakos porusyac sie tu na seniorku cyasami udaje mi sie cos pryecyztac ale cyesto kasuje wzpowiedyi ludyi co do mnie pisali bo nie radye sobie a ktos bz mogl pomzslec ye go ignoruje chcialabzm wsyzstkich pryeprosic ye nie wzpowiadam sie ale ja dopiero dyisiaj jakos odsyukalam niekture wiadomosci.Jeyeli ktos chcialbz napisac do mnie i poroymawiac to prosye na gg bo tam umie juy dobrye sie porusyac moj.nr.33246522 poydrawiam Tosia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.