menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 12:01
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie Beznadzieja


Witam wszystkich,moje zycie wyglada beznadziejnie siedze w domu od kilku ladnych lat bez pracy na wylacznym utrzymaniu meza tyrana ktory mnie dreczy psychicznie,okazalo sie ze przyjaciele sie wykruszyli a ci co zostali tak naprawde wcale przyjaciolmi nie sa,nie mam nawet fajnej kolezanki z ktora mogla bym zwyczajnie porozmawiac o babskich sprawach,.Nie wiem czy ze mna jest cos nie tak?ze tak poukladalo mi sie beznadziejnie zycie.Nie potrafie juz sie usmiechac dazyc do czegos zwyczajnie nic mnie nie cieszy dzien za dniem mija bezsensownie bez jakiegos wysilku z mojej strony aby to wszystko zmienic a mam dopiero 58 lat a czuje sie zmaczona zyciem jakbym miala 105 lat.Nie mam i n ie potrafie znalesc zadnej motywacji aby cos z tym zrobic wyjsc do ludzi poznac pogos.Odwazylam sie tu napisac bo jestem tu anonimowa nik nie bedzie sie smial kpil a moze?poznam wlasnie tu jakas fajna kolezanke ktora podobnie jak ja chciala by miec kolezanke do zwyklych pogaduszek i czuje sie samotna,bo rodzina jak rodzina ma swoje sprawy nie ma czasu zajmowac sie zrzedzacym rodzicem ani nie chce wiedziec o ich roznych problemach.pozdrawiam wszystkich :)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 12:27
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

WITAM

Zapraszam do czynnego uczestnictwa na wątkach. Znajdziesz tutaj szeroką gamę tematów, w których możesz się wypowiadać. Będziesz mogła zaprzyjaznić się z wspaniałymi ludżmi. Jestem do Twojej dyspozycji -- możesz pisać na forum i prv.
GŁOWA DO GÓRY !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 15:53
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

toska 511

Może zajrzysz na wątek o samotności?Pobyt na Seniorku pomaga (przynajmniej mnie) Wielu ludzi znalazlo tu przyjaciólł a niektórzy spotykają się potem w realu.
Życzę wielu dobrych wrażeń.
__________________
"Innego życia nie będzie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 17:43
WandaO's Avatar
WandaO WandaO jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gorzów Wlkp
Posty: 2 788
Domyślnie

Cytat:
Napisał toska511
Witam wszystkich,moje zycie wyglada beznadziejnie siedze w domu od kilku ladnych lat bez pracy na wylacznym utrzymaniu meza tyrana ktory mnie dreczy psychicznie,okazalo sie ze przyjaciele sie wykruszyli a ci co zostali tak naprawde wcale przyjaciolmi nie sa,nie mam nawet fajnej kolezanki z ktora mogla bym zwyczajnie porozmawiac o babskich sprawach,.Nie wiem czy ze mna jest cos nie tak?ze tak poukladalo mi sie beznadziejnie zycie.Nie potrafie juz sie usmiechac dazyc do czegos zwyczajnie nic mnie nie cieszy dzien za dniem mija bezsensownie bez jakiegos wysilku z mojej strony aby to wszystko zmienic a mam dopiero 58 lat a czuje sie zmaczona zyciem jakbym miala 105 lat.Nie mam i n ie potrafie znalesc zadnej motywacji aby cos z tym zrobic wyjsc do ludzi poznac pogos.Odwazylam sie tu napisac bo jestem tu anonimowa nik nie bedzie sie smial kpil a moze?poznam wlasnie tu jakas fajna kolezanke ktora podobnie jak ja chciala by miec kolezanke do zwyklych pogaduszek i czuje sie samotna,bo rodzina jak rodzina ma swoje sprawy nie ma czasu zajmowac sie zrzedzacym rodzicem ani nie chce wiedziec o ich roznych problemach.pozdrawiam wszystkich
Toska,a może to depresja?Ja mam podobne objawy,ale przyczyną mojej depresji jest choroba somatyczna.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 18:01
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 664
Domyślnie

Witaj!
Mam odwagę do Ciebie pisać, bo jesteś w wieku mojej córki. Jak widzisz, Twoje wołanie nie zostało niezauważone! Jesteśmy/ większość/ przyjacielsko nastawieni do siebie i bez żenady zwracaj się ze swoimi problemami. Oczywiście, nie musisz tego robić tutaj, wystarczy na pryw. Tutaj raczej piszemy ogólnie, o wszystkim.
Pozdrawiam Cię, przytulam, wejdź do nas, nikt Cię nie odtrąci, jak już, to nie zwracaj uwagi, pisz do tych, którym zaufasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 18:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 664
Domyślnie


Zostawiam Ci anioła, niech Cię strzeże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 20:03
Ira51's Avatar
Ira51 Ira51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Olsztyn
Posty: 1 815
Domyślnie

Witaj Toska
Widzisz ile jest odzewu a ty gdzieś się zapodziałaś, ściskam cię mocno
__________________
IRENA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 21:33
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ira51
Witaj Toska
Widzisz ile jest odzewu a ty gdzieś się zapodziałaś, ściskam cię mocno
Witam sredecznie ja sie nigdzie nie zapodzialam poprostu nie umie tu sie poruszac nie umie dobrze odbierac wiadomosci ani odpisywac gubie sie z tym wszystkim a nie mam kogo spytac jak i gdzie mam nacisnac,wychodzi na to ze jeztem nie kumata jak to mowia mlodzi,tez nie wiem czy dojdzie ta wiadomosc.umie tylko pisac na gg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 21:44
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał psycholog
Witaj!
Mam odwagę do Ciebie pisać, bo jesteś w wieku mojej córki. Jak widzisz, Twoje wołanie nie zostało niezauważone! Jesteśmy/ większość/ przyjacielsko nastawieni do siebie i bez żenady zwracaj się ze swoimi problemami. Oczywiście, nie musisz tego robić tutaj, wystarczy na pryw. Tutaj raczej piszemy ogólnie, o wszystkim.
Pozdrawiam Cię, przytulam, wejdź do nas, nikt Cię nie odtrąci, jak już, to nie zwracaj uwagi, pisz do tych, którym zaufasz.
witam i dziekuje za zainteresowanie sie moja wypowiedzia jestem poczatkujaca osoba w poruszaniu sie po internecie nie wiem gdzie szukac napisanych odpowiedo mnie nie umie rowniez czytac postow zwyczajnie jestem nie kumata cos tam uda mi sie wlaczyc ale nie mam pewnosci czy to wogole gdzies dochodzi umie tylko komunikowac sie na gg.Chetnie porozmawiala bym o kims zyczliwym o sowjej beznadziejnej sytuacji zyciowej w ktora poniekont sama sie doiprowadzilam ale nie wiem czy mam sile i chce mi sie jeszcze cos zmieniac bo i tak wiem ze juz nic nie uda mi osiagnac majac 58 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 21:47
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał toska511
witam i dziekuje za zainteresowanie sie cos zmieniac bo i tak wiem ze juz nic nie uda mi osiagnac majac 58 lat.

Tosiu, co Ty dziewczyno piszesz 58 lat, tutaj są dziewczyny po 70 i zagięłyby młodego człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 22:03
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał WandaO
Toska,a może to depresja?Ja mam podobne objawy,ale przyczyną mojej depresji jest choroba somatyczna.
Witaj milo mi ze napisalas do mnie dopiero teraz udalo mi sie przeczytac wiadomosc,jestem poczatkujaca osoba w obsludze internetu dlatego gubie sie we wszystkim.Wandziu masz racje to jest jakas depresja ja to wiem i zdaje sobie z tego sprawe ale ona sama z siebie sie nie bierze chyba a ja nie mam juz chyba motywacji aby z tym jakos walczyc ani nie umie poradzic sobie sama z tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 22:03
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał WandaO
Toska,a może to depresja?Ja mam podobne objawy,ale przyczyną mojej depresji jest choroba somatyczna.
Witaj milo mi ze napisalas do mnie dopiero teraz udalo mi sie przeczytac wiadomosc,jestem poczatkujaca osoba w obsludze internetu dlatego gubie sie we wszystkim.Wandziu masz racje to jest jakas depresja ja to wiem i zdaje sobie z tego sprawe ale ona sama z siebie sie nie bierze chyba a ja nie mam juz chyba motywacji aby z tym jakos walczyc ani nie umie poradzic sobie sama z tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 22:41
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj i do pomocy nie kumatym to ja tłumaczę prostym językiem,.
Ja byłam GŁąb a teraz poruszam się sama i potrafię z miotłą jeszcze tańczyć.Hihihi.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 14:35
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiesia.
Tosiu, co Ty dziewczyno piszesz 58 lat, tutaj są dziewczyny po 70 i zagięłyby młodego człowieka.
No właśnie, nie wstydzę się przyznać , że już ukończyłam 75 lat i troszkę tu hasam. Z natury jestem niepokorna i wieczna buntowniczka. Nie lubię stagnacji. Nawet w tym wieku, oczekuję zmian prowadzących ku lepszej przyszłości. To nie utopia. Pozdrawiam. Wanda R.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 14:44
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Tosiu, przeczytaj Wandzię, a ona tutaj to jest persona, zresztą nie ona jedna , Ty to jesteś nastolatka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 15:53
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Wandziu i Wiesiu na 100% popieram.W końcu nasza Userka mieszka w Czestochowie i autobusy i pociągi latają od Górki do końca nie małego miasta.
Ja mieszkam w dziurze-wsiowej bo o 16,oo to nie wyściubisz "Pyska" na miasto bo do domu nie wrócisz.
Pozostaje tylko knajpa i sklep do 20,oo otwarty w którym na żale można kupić sznapsa.Mam także do niego 2km.
Anielskie ciemnośći są u nas,ale przywykłam i nie mam zamiaru się stąd wyprowadzić,chociaż więcej życia przemieszkałam na tym czarnym Śląsku i aglomeracj ę tą znacie.
opolszczyzna jest moją trzecią małą ojczyzną i tak już zostanie a wracając do dużego Miasta jakim jest Opole to jak przyjadę i słyszę na zielonym świetle sygnał to ja zaraz szczekam.
Wolę moje [ięć minutek do Lasu i tyle.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 17:00
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech :)

Wyjdź z tej samotności do ludzi! Internet to nie wszystko...
Może tylko pomóc nawiązać kontakt
A teraz poważnie. Jest tutaj grupa osób z Częstochowy.
Raz w miesiącu osoby te spotykają się w realu.
Wszyscy są w zbliżonym wieku do Twojego.
Najbliższe spotkanie chyba 14 listopada.
Serdecznie zapraszam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 17:19
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

To prawda!
Bylem na spotkaniu u Destiny.Bylo super!
Wez namiary od Desti.Wypijesz kawe,moze cos mocniejszego,porozmawiasz w milym towarzystwie,posmiejecie sie,pstrykniecie pare fotek i bedziesz uzdrowiona.
To co przytrafilo sie Tobie,dopada wielu ludzi.Jesien sprzyja depresji.
Trzeba do ciepla,do ludzi,wyrzucenia z siebie nawarstwionego zalu i smutku.
Swiat nalezy do ludzi pogodnych i wesolych.
Desti
Zaopiekuj sie krajanka.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 17:24
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Destino, Karol , jak miło z Waszej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 17:26
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech :)

Cytat:
Napisał Karol X
...
Desti
Zaopiekuj sie krajanka.

Karolu X, musi tylko chcieć !
Serdecznie pozdrawiam Ciebie i małżonkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.