menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 22:52
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Witaj Tosiu,nacisnij klawisze " Ctrl i Shift" jednocześnie,bo Ci się literki poprzestawiały i trudno zrozumieć co piszesz..Pozdrawiam serdecznie
Witam dziekuje za dobra rade nawet nie zauwazylam ze zle pisz no widzisz jaka ze mnie gapa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 24-10-2011, 23:08
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

[quote=toska511]Witam serdecynie i dyiekuje ya bardyo milz list dyiekuje ya dodanie otuchz to wsyzstko co napisalas wogole nie dyiala w moim malyenstwie ja chzba juy nie potrafie nic dla siebie yrobic mimo ye nieray probowalam ale yawsye koncyzlo sie tak samo.Moja kochana jak wiesy bo pisalam i wsyzscz chzba to cyztali nie umie jakos porusyac sie tu na seniorku cyasami udaje mi sie cos pryecyztac ale cyesto kasuje wzpowiedyi ludyi co do mnie pisali bo nie radye sobie a ktos bz mogl pomzslec ye go ignoruje chcialabzm wsyzstkich pryeprosic ye nie wzpowiadam sie ale ja dopiero dyisiaj jakos odsyukalam niekture wiadomosci.Jeyeli ktos chcialbz napisac do mnie i poroymawiac to prosye na gg bo tam umie juy dobrye sie porusyac moj.nr.33246522 poydrawiam Tosia[/quoteMoja drga czy ty napisalas do mnie dzisjaj na moje gg jakie ci podalam?nie zdazylam zapisac nr.i niechcacy mi sie skasowala wiadomosc,prosze jeszcze raz podaj swoj nr.Tosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 21:18
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 499
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Każdego tu się wysyła do psychiatry, bo tak najłatwiej doradzić,
zamiast wgłębić się w problem.
Czasami życie staje się bez sensu, bo coś się utraciło, albo
nie podołało problemom i nagle zostało się z nimi samemu.
Wystarczy dobre słowo, ale nie w necie, aby sytuacja się obróciło o 360 stopni.

Dokładnie.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 21:27
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 499
Domyślnie

Cytat:
Napisał MARYLCIA [COLOR="Black"
TOSIA [/color][/color][/b] -- do mnie napisała na prv. Podałam jej wskazówki gdzie może znaleść moje gg i jeśli ma życzenie napisać. Niestety nie odzywa się.

Pisała że nie zawsze może korzystać z kompa....wiadomo o co chodzi...
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 22:59
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Witam wszystkich ktorzy po przeczytaniu mojej wypowiedzi na forum tak licznie mi odpowiedzieli dawali rady dodawali otuchy nie udalo mi sie wszystkim odpowiedzec poniewaz jak wspominalam jestem poczatkujaca osoba w poruszaniu sie po internecie i nie umie dobrze radzic sobie na forum.Musze dojsc do wprawy aby dawac sobie rade o odbieraniu i odpisywaniu na wiadomosci to wroce do mojej wypowiedzi na tem.Beznadziejna.Podalam rowniez nr,gg jezeli ktos chcialby nawiazac ze mna kontak przez gg bardzo chetnie porozmawiam bo to mam calkiem dobrze opanowane juz.pozdrawiam serdecznie wszystkich Tosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 27-10-2011, 23:12
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Dobry wieczór:)

Po godzinnej rozmowie na "gadulcu" udało mi się namówić Tosię na te parę zdań. Faktycznie jest tutaj zagubiona...ale myślę, że małymi kroczkami opanuje forum.
Mam również nadzieję na spotkanie w realu, ale to dopiero z początkiem listopada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 28-10-2011, 00:36
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
siedze w domu od kilku ladnych lat bez pracy na wylacznym utrzymaniu meza tyrana ktory mnie dreczy psychicznie,okazalo sie ze przyjaciele sie wykruszyli a ci co zostali tak naprawde wcale przyjaciolmi nie sa,nie mam nawet fajnej kolezanki ....

to przemoc
Z każdym dniem osłabia i trzeba działać bo przypłaca się własnym zdrowiem psychicznym i fizycznym.
Poszukać trzeba gdzie można zgłosić przemoc i tam zajmą się problemem fachowo, poza tym ma się wtedy oparcie, wsparcie i kierunek działania oraz ma się dowód jakby co bo przemoc psychiczna jest karalna.

Parę dni temu koleżanka opowiedziała mi o swej sąsiadce bezdzietnej która w taj chwili jest po usunięciu piersi bierze chemię.
Znają się wiele lat i dopiero teraz kobieta "pisnęła" o sytuacji "zawsze mnie tak traktował" a teraz doszło "ja cię zniszczę"
Ta wiadomość tak mnie zdumiała jakbym usłyszała, że ziemia jest płaska. Znam trochę tych ludzi hmm
Jest kobieta gotowa nawet się wyprowadzić lecz nie ma gdzie i chyba nie ma już siły.
No ale cóż ona decyduje czy pójdzie do ośrodka aby zgłosić, czy dalej pozwoli na takie traktowanie.

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy ---->http://www.niebieskalinia.pl/index.php.

---->http://www.czestochowa.pl/miasto_1/z...moc-w-rodzinie
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 28-10-2011, 00:52
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie W sprawie Tosi...

Problem Tosi jest bardziej złożony.
Niestety, nie mogę w tym momencie nic więcej napisać.
Muszę też zweryfikować obecną wiedzę w tej sprawie.
Mam nadzieję, że kontakt osobisty wiele wyjaśni, o ile dojdzie do takich spotkań.
Nie jestem też pewna, czy ona zechce ciągnąć temat, który sama zasygnalizowała na publicznym forum - decyzja należy do niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 28-10-2011, 01:07
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Problem Tosi jest bardziej złożony.
Niestety, nie mogę w tym momencie nic więcej napisać.
Muszę też zweryfikować obecną wiedzę w tej sprawie.
Mam nadzieję, że kontakt osobisty wiele wyjaśni, o ile dojdzie do takich spotkań.
Nie jestem też pewna, czy ona zechce ciągnąć temat, który sama zasygnalizowała na publicznym forum - decyzja należy do niej.

Problem jest złożony to jasne i kontakt osobisty jak najbardziej wskazany ale tego typu sytuacje fachowiec może rozeznać co i jak.
Tosia nazwała męża tyranem, świadczy to o tym co ona odczuwa i to jest ważne, jej odczucia.
Nie jestem fachowcem, mogłam tylko wskazać kierunek do rozwiązania problemu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 19-11-2021, 13:59
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

To nie jest ani proste ani przyjemne. Jeśli bliska Wam osoba pogrążą się w swoich myślach, a Wy nie możecie jej pomóc, to faktycznie może być to poważnym problemem. Właśnie dlatego może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z pomocy psychiatrów z https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ Jeśli nie mieliście okazji czerpać z takiego wsparcia, to koniecznie to nadróbcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 24-01-2024, 17:06
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 799
Domyślnie przemoc

Wiele lat żyłam w przemocy i bardzo się bałam, myślałam że nie ma wyjścia z mojej sytuacji. Musiałam się usamodzielnić
i odzyskać władzę nad moim życiem, to jest możliwe tylko wg mnie konieczne jest odizolowanie od władcy. Jak straci władzę to przestanie wierzyć w swoją moc.
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.