menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > śląskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 10:49
Regina78 Regina78 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 2
Domyślnie Zabiegi Kosmetyczne Za Darmo


WSZYSTKO ZA DARMO

Szczegółowy harmonogram: START KAŻDEGO SPOTKANIA GODZ. 17.00

11.08 (środa) - "Zadbaj o swoje stopy": domowe sposoby pielęgnacji, masaż stóp, nauka samodzielnego malowania paznokci u stóp, elementy refleksologii. Konsultacje i porady na temat wyboru kosmetyków do pielęgnacji stóp.

18.08 (środa) - "Zadbaj o powakacyjną cerę": jak dbać o opaloną skórę, jak w warunkach domowych wykonać peeling i z czego go zrobić. Co zrobić, aby opalenizna przetrwała jak najdłużej?

25.08 (środa) - "ABC makijażu letniego": jak dobrać kosmetyki kolowe? jak się malować? czym się sugerować przy zakupie kosmetyków?

Zajęcia poprowadzą: wizażyści, kosmetyczka, konsultanci

ZA DARMO: każdy uczestnik otrzymuje gratis podwójne zaproszenie do Akademii Piękna Oriflame lub na warsztaty makijażu


CENNE NAGRODY

DLA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ "DZIEŃ URODY Z ŻAKIEM" , KTÓRZY ZAPISZĄ SIĘ DO DOWOLNEJ SZKOŁY ŻAKA DODATKOWO SPOTKANIE Z DIETETYKIEM LUB UDZIAŁ W WARSZTACIE KREOWANIE WIZERUNKU KOBIETY SUKCESU

Podczas spotkań "Dzień Piękna z ŻAKIEM" losowanie nagród: bilety do Parku Wodnego, karnety do Fitness Studio Body Line, zabiegi kosmetyczne.

Warsztaty odbędą się w pracowni kosmetycznej Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK", Tarnowskie Góry, ul. Styczyńskiego 12

ZAPISY TEL. 32 285-34-10
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-12-2021, 13:04
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Tak naprawdę ja jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z takich zabiegów, ale jeśli się ona nadarzy to na pewno spróbuję. W sumie dla mnie teraz ważne są organiczne kosmetyki do makijażu gdyż wiem, że jeśli używam takich kosmetyków do makijażu to moja skóra jest nawet ładniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowości kosmetyczne Scarlett Kosmetyki 90 05-07-2023 15:32
Niekonwencjonalne sposoby na urodę, osobliwości kosmetyczne dzwoneczek Kosmetyki 75 22-08-2019 15:15
zabiegi na stawy - dr fizjoterapii Poznań sufin Choroby, badania, terapie 0 16-11-2009 11:53
Sfotografuję seniorów. Za darmo! photocreo wielkopolskie 12 31-01-2009 19:39
Dzwonimy .... za darmo! nollewska eSenior 5 22-01-2008 18:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.