menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Zarządzanie finansami
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2014, 17:45
Aleksa.nder Aleksa.nder jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Toruń
Posty: 3
Domyślnie Pożyczki chwilówki 2014


Witam. Chciałbym poruszyć temat chwilówek. Wielu zastanawia się czy warto brać w dzisiejszych czasach kredyt? A może wybrać chwilówkę, które są ostatnio tak reklamowane?
Ostatnio musiałem skorzystać z takiej chwilówki i poddałem analizie kilka ofert (vivus, wonga, kredito, kyzoo, ok money). Jak widać bardziej popularnych i trochę mniej. Wybrałem pożyczkę w kyzoo https://www.kyzoo.pl . pierwsza pożyczka była gratis do 500 zł, a następna miała najniższe oprocentowanie. Nie było też ukrytych kosztów, gdy oddałem pieniądze w terminie. Reklamowane pożyczki mają wyższe oprocentowanie i należy patrzeć na umowę. Cała procedura przyznania funduszy jest zdecydowanie krótsza niż w banku, dlatego chwilówki stają się tak popularne, a mój przykład pokazuje, że naprawdę warto spróbować gdy potrzebujemy funduszy na coś bardzo ważnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-09-2014, 16:57
Carry Carry jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: 02-222
Posty: 6
Domyślnie

Ciekawy temat poruszyłeś, zwłaszcza, że z tego co się orientuję cechą pożyczek online jest to, że pieniądze przelewane są natychmiast. Natomiast różne opinie krążą na temat chwilówek. Najwięcej osób boi się ukrytych kosztów, i chyba pod tym względem należy wybierać instytucję od której pożyczymy. Osobiście nie mam jeszcze doświadczenia w tej kwestii, ale znajomi brali ekspres kasę ferratum, zadowoleni, bo szybko, bezpośrednio na konto i z góry wiedzieli ile trzeba oddać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-09-2014, 22:04
Fin1977 Fin1977 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Kalisz,wielkopolska,Polska
Posty: 3
Domyślnie Pożyczki chwilówki

W przypadku pożyczki chwilówki nie ma co się bać ukrytych kosztów jeśli korzysta się z zaufanej instytucji. Dodatkowo należy uważnie przeczytać umowę/regulamin, ale to dotyczy nie tylko pożyczek chwilówek, a każdej umowy którą zawieramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 01-08-2022, 00:17
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Wiadomo dużo osób bierze pożyczki i całkowicie to rozumiem, lecz jest to zobowiązanie finansowe. Trzeba pamiętać, by wszystko spłacić. Jakby były problemy to Konsolidacja Chwilówek Zabrze jest doskonałym metodą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pożyczki Dla Emerytów I Rencistów paulina1810 małopolskie 3 29-08-2022 15:38
POżyczki pod zastaw hansze Zarządzanie finansami 4 29-08-2022 14:50
Czy pożyczki przez Internet są korzystne? - komentarze 206.217.201.xxx Ogólny 0 27-08-2022 22:48
Pożyczki dla seniora? Apolonia_Zofia Senior w banku 25 17-11-2016 15:41
UOKiK: uwaga na szybkie pożyczki - komentarze Ewunia Ogólny 6 12-08-2009 23:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.