menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > lubelskie > Lublin
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-11-2009, 00:01
tami34 tami34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 3
Uśmiech "Adoptuję"babcię:):)


Witam Wszystkich serdecznie. Mam 36 lat,Córka prawie 14.Mieszkamy w Lublinie. Niestety moja ukochana Teściowa ponad rok temu zmarła.Był to Ktoś dla nas bardzo ważny nie tylko mama i babcia ,ale cudowny wspaniały przyjaciel.Bardzo nam Jej brakuje,wiem ,że nikt nigdy nie będzie jej w stanie zastąpić, ale może jest w tym naszym miasteczku osoba serdeczna,otwarta która byłaby wsparciem w radosnych i smutnych chwilach dla mnie i mojej córki. Jesteśmy gotowe ofiarować serducho, pomoc,ciepłe słowo. Babciu odezwij się, czekamy na Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-11-2009, 02:56
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Tami, tu znajdziesz wiele babc, zupelnie do rzeczy.. ale wirtualnych

Jezeli takie wirtualne babcie zadowola cie, to jestesmy do dyspozycji.
Watpie abys znalazla prawdziwa babcie w realu. Te sa bardzo drogocenne i nie udzielaja sie poza wlasna rodzina.

Szczegolnie pilnie strzeza swoich emerytur dosc skapych.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-11-2009, 22:01
tami34 tami34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 3
Domyślnie

Zależy mi na babci z krwi i kości, wirtualny świat jest to tylko mrzonka, natomiast skąpa czy nie skąpa emerytura mnie nie interesuje, zarabiam bardzo dobrze i w tym wszystkim nie chodzi o pieniądze proszę mi wierzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-12-2009, 23:53
smakokoszka smakokoszka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 74
Domyślnie

Jaka dzielnica??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 15:12
tami34 tami34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 3
Domyślnie

czuby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 16:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał tami34
czuby

uważam że pomysł jest całkiem dobry.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-09-2011, 11:29
Doottii Doottii jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Lublin
Posty: 3
Uśmiech poszykiwania dziadziusia :-((

Witam Wszystkich
My z moim synkiem pierwszakiem poszukujemy dzidziusia, który pogra z nami w w szachy, poopowiada bajkę lub coś innego czy nawet przyjdzie na herbatę tak po prostu. Mój synek przeżywa to, że jego prawdziwy dzidziuś jest nieuleczalnie chory na SMS, mieszka daleko i dlatego bardzo brakuje mu dziadka. Ciężko wytłumaczyć dziecku dlaczego inni mają dziadka na co dzień, a Michaś - nie. Jest to szczególnie przykre przy uroczystościach Dnia Babci i Dziadka kiedy to najpierw w przedszkolu, a teraz zapewne w szkole będą akademie. Jeśli jest jakiś chętny dziadziuś z odrobiną wolnego czasu to my chętnie "zaadoptujemy" takiego dziadziusia.
Mieszkamy w dzielnicy Bronowice i czekamy na dzidziusia...
Pozdrawiam ciepło wszystkie babcie i dziadków.
Dorota i Michałek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 16-09-2011, 13:12
Roma. Roma. jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Kociewie
Posty: 160
Domyślnie

Dottii Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie,gdyby nie to to już mielibyście i babcię i dziadka
Mimo, że jesteśmy rodzonymi dziadkami dla czwórki wnuków to sporo również mamy wnuków przyszywanych i to nie tylko z okolic naszego zamieszkania.Dwie nasze wnuczki z okolic W-wy odwiedzają nas 2 x do roku w ferie zimowe i letnie,.Od naszej wspólnej adopcji minęło już 3 lata.Myślałam, że jak dziewczynki podrosną to zapomną lub będą miały inne zainteresowania.Jednak jak na razie tak się nie dzieje, kontakt nadal jest bliski i nic się nie zanosi na to aby miało być inaczej.
Życzę i Wam abyście trafili na swojego dziadka.
__________________
Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś (Stanisław Lem)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 19-09-2011, 10:10
Doottii Doottii jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Lublin
Posty: 3
Domyślnie

Witaj Lasaczka
Bardzo dziękujemy za słowa otuchy i wiary. Mój synek jest bardzo nieszczęśliwy i płacze, szczególnie teraz kiedy ja zwichnęłam kolano i ciężko mi się poruszać. Ale mamy nadzieję, że znajdzie się dziadziuś, którego będziemy mogli pokochać i dać mu szczęście i ogrom miłości od Michałka.
Pozdrawiamy ciepło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 19-09-2011, 11:32
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Doottii a trzymam obydwie piąstki,aby Tobie się udało i syneczkowi też.Znajdziesz kogoś a wyczuwam to na odległość że jesteś tego warta i szczera.Pozdrawiam miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 22-11-2011, 00:17
wisia's Avatar
wisia wisia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: małopolskie
Posty: 40
Domyślnie

witaj, szkoda,że tak późno zobaczyłam twoją ofertę Tami, pewnie babcia już się znalazła albo nie jest już potrzebna. Tak się składa,że ,,los" mnie rzucił w ok. Lublina i nie mam tutaj nikogo znajomego nie mówiąc już o wnukach,a chętnie bym sobie pobabciowała.Pozdrawiam was serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 13:48
Doottii Doottii jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Lublin
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał wisia
witaj, szkoda,że tak późno zobaczyłam twoją ofertę Tami, pewnie babcia już się znalazła albo nie jest już potrzebna. Tak się składa,że ,,los" mnie rzucił w ok. Lublina i nie mam tutaj nikogo znajomego nie mówiąc już o wnukach,a chętnie bym sobie pobabciowała.Pozdrawiam was serdecznie
My szukamy dzidziusia albo babci, rozpaczliwie wręcz :-(... i nic...niestety. Mój synek Michaś ciągle się pyta czy ta babcia lub dzidziuś się już znaleźli, bo przecież zbliża się dzień babci w szkole i jak się nikt nie znajdzie to on nie idzie na przedstawienie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 22:59
Usługi opiekuńcze (śląskie) - Spóldzielnia Socjalna "Szansa i Wsparcie" siw Praca, wolontariat 2 21-07-2009 15:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.