menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-09-2015, 14:33
MariolaAnna MariolaAnna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Lubartów
Posty: 6
Domyślnie Jakie preparaty witaminowe dla kobiet?


Witam wszystkich. Poszukuję dobrych preparatów witaminowo - minerałowych dla kobiety, które uzupełnią niedobory w organizmie. Na przykład z diosminą cynkiem i selenem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-09-2015, 15:31
Anielkajasna Anielkajasna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Łódzkie
Posty: 18
Domyślnie

Masz jakieś konkretne problemy z puchnięciem nóg? Na tyle duże, żeby potrzebować wysokiej dawki diosminy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-09-2015, 17:06
MariolaAnna MariolaAnna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Lubartów
Posty: 6
Domyślnie

Nie są to jakieś wielkie opuchnięcia, ale wiadomo, po całym dniu, czuje się ciężkość w nogach. Dlatego myślę, że diosmina na pewno nie zaszkodzi. Tylko nie wiem czy chcę przyjmować ją osobno czy też może istnieją jakieś zestawy witamin i minerałów które ją zawierają jako jeden ze składników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-09-2015, 12:03
Anielkajasna Anielkajasna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Łódzkie
Posty: 18
Domyślnie

Możesz na przykład kupić żel z diosminą a zestaw witamin i minerałów w tabletkach przyjmować doustnie. Chociaż wydaje mi się, że jak by tak dobrze poszukać, to by się znalazły jakieś preparaty, które mają jedno i drugie. Może trochę trudniej będzie odszukać coś co jednocześnie ma jeszcze dodatkowo i cynk i selen..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-09-2015, 08:18
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Najlepiej popytać o to lekarza. Nawet nie farmaceutę, bo oni polecają to, za co im płacą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-11-2015, 20:54
Młodaduchem's Avatar
Młodaduchem Młodaduchem jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Stalowa wola
Posty: 8
Domyślnie

Ja polecam na niedobór witamin lub wagi nutramil , fajny słodki smak waniliowy. Pomaga również przy chorobach czy nowotworach . Dzieki tłuszczom i witaminom waga szybko wraca do normy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-12-2015, 09:57
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 884
Domyślnie

może kwas foliowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 01-02-2016, 08:42
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu przyjmuję ten suplement:
http://www.aptekaotc.pl/czystek-x-60-tabl.html

Jest to czystek w tabletkach ( nie jestem przekonana do picia - po prostu nie znosze smaku, w tabletkach jest zdecydowanie lepszy..). Nie jest drogi a zauwazyłam,ze witalność powróciła, czuję się zdrowiej.

Świetny jest jeszcze Hairvity:
http://www.aptekaotc.pl/hairvity-x-60-kaps.html

Z wiekiem kondycja moich włosów się pogarszała. Po 2 miesiącach brania suplementu widzę,ze wyglądają znacznie lepiej ( poleciła mi go moja pani doktor).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-08-2021, 09:42
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

W pierwszej kolejności powinniście zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby okazać się dla Was najkorzystniejsze. Na stronie https://ktomalek.pl/suplementy/kwas-foliowy/cs-13/1 znajdziecie sporo cennych informacji w tym zakresie, dlatego też koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 10-09-2021, 14:31
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Ja pozostaję przy magnezie i witaminie c
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-04-2022, 12:33
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Myślę, ze wiele jeszcze zależy czego tak naprawdę potrzebujemy i jaki de facto efekt chcemy osiągnąć. Muszę dodać, że ja całkiem niedawno widziałam świetne suplementy diety w https://gymsanctuary.com/producent/wxn-labs/ i uważam, że jeśli już chcemy je stosować to za każdym razem wybierajmy tylko te najlepsze rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 16-10-2022, 11:42
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie Witaminy

Dawniej nie byłam fanką suplementów witaminowych. Zawsze uważałam, że odpowiednia dieta to wszystko, czego potrzeba, żeby utrzymać się w dobrym zdrowiu. Zmieniłam zdanie dopiero, gdy w zeszłym roku, kiedy przez całą zimę walczyłam z bólem pleców i nóg oraz ciągłą sennością. Badanie krwi wykazało, że źródłem problemu był poważny niedobór witaminy D, którą od tego czasu regularnie suplementuję. Na podobne dolegliwości skarżyła się moja mama, dlatego poczytałam trochę na internecie jakie witaminy zażywać po 65 roku życia i trafiłam na taki https://bodymax.pl/witaminy-mineraly...-jakie-wybrac/ artykuł. Na razie kupiłam jej zestaw witamin na próbę i będziemy obserwować efekty. Mam nadzieję, że to pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 03-11-2022, 21:55
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Właśnie ja sama sprawdzam, jakie jest zapotrzebowanie na witaminę d u dzieci, jak i u dorosłych. Dlatego zerkam czasem na to, co z tym zrobić i jakie opcje pod tym kątem rozważać. No i mam problem na pewno z tym, żeby to porównać. Pomożecie mi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 27-12-2022, 13:54
Balbina60 Balbina60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie kiszonki

Ja nigdy nie stosowałam żadnych suplementów, starałam się od zawsze jadać tak, by mojemu organizmowi niczego nie brakowało. Od wielu lat do każdego posiłku dodaję tak znane, ale niedoceniane kiszonki.
ekologiczna kapusta kiszona sprawdzi się nie tylko w formie bigosu, ale też codzienni można z niej robić inną surówkę, kiszone buraki smakują wybornie, a rzodkiewka czy cytryna odmładzają i dostarczają wszystkiego czego w moim wieku potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 20-02-2023, 15:53
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Bardzo dobrze wyposażony jest sklep internetowy Sanbello. W ich ofercie znajdziecie między innymi produkty takie jak witaminy i minerały: https://sanbello.pl/zdrowie/witaminy-i-mineraly/chrom . Polecam zapoznać się bliżej z tym sklepem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wczasy z ziołolecznictwem - preparaty Ojca Grzegorza Sroki REWITA WDW UNIEŚCIE Turystyczne 0 07-05-2015 18:35
Wczasy z ziołolecznictwem - preparaty Ojca Grzegorza Sroki - 950 zł / osoba / 8 dni REWITA WDW UNIEŚCIE Podróże, turystyka 0 07-05-2015 18:15
Preparaty na odchudzanie niebezpieczne dla zdrowia - komentarze Basia. Ogólny 9 23-10-2013 17:31
Leki i preparaty, którym ufamy - komentarze 31.183.104.xxx Ogólny 0 23-05-2013 21:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.