menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-04-2023, 09:15
Hubek Hubek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 72
Domyślnie Sztywna czapka z daszkiem


Potrzebuję sobie kupić na lato sztywnej czapki damskiej i chciałabym zapytać Was, czy możecie powiedzieć mi gdzie warto będzie ich szukać i jednocześnie na co dokładnie zwrócić uwagę pod względem jakości wykonania, funkcjonalności i wygody noszenia oraz żeby nie był na niej tak szybko widoczny pot w gorące dni. Jakie marki najczęściej wybieracie i w jakich sklepach ich szukacie. Mam nadzieję, że trochę wskazówek się pojawi i oczywiście temat będzie nam sie tutaj fajnie rozwijał. Jak wybiorę to na pewno też sie podzielę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-04-2023, 11:27
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Jak ma to być w takim razie sztywna czapka z daszkiem to warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Dobrym wyborem są czapki z przewiewnych, lekkich materiałów, takich jak bawełna lub lniane mieszanki. Dobrze jest też szukać modeli z dodatkową wentylacją, np. otworami w górnej części czapki. W przypadku szybkiego pocenia się polecamy wybierać modele z materiałów oddychających, takich jak siatka. Co do marek, popularne są Adidas, Nike, Puma, ale warto też poszukać w mniejszych sklepach z odzieżą sportową. Jeśli chodzi o wyprzedaże, warto śledzić strony internetowe sklepów sportowych oraz poszukiwać okazji na portalach aukcyjnych czy w sklepach z odzieżą outletową. Zachęcamy do przeglądania różnych propozycji i znalezienia idealnej czapki dla siebie na pewno dla wygodniejszego przejrzenia różnych ofert pomóc może Fashion Polska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-06-2023, 12:42
Ttatakka Ttatakka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Domyślnie

Teraz latem warto nabyć najmodniejsze czapki z daszkiem, które będą dopełnieniem różnych stylizacji. Ochrona głowy latem jest bardzo ważna, a czapka z daszkiem dodatkowo może być też bardzo fajnym elementem stroju. Ja mam w swojej garderobie chyba z 6 czapek z daszkiem, a Wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
czapka wiosenna dalaya Różności 1 29-05-2022 18:36
czapka na wiosnę verdko Różności 4 21-08-2021 18:57
Czapka na rower kowdan Hobby, pasje 0 16-03-2019 11:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.