menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12741  
Nieprzeczytane 01-06-2023, 23:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Dobry późny wieczór .
Danusiu , wpisz w wyszukiwarkę ,,Uzdrowisko Wieniec Zdrój " lub ,, Jutrzenka Wieniec Zdrój" , wyświetlą się Ci strony i wejdź w którąś z nich . Na ich stronie są podane wszelkie informacje , ceny pakietów leczniczych itp... Ale nie sugeruj się tym dosłownie bo mają też rabaty , lepiej jest do nich zadzwonić . Poza tym nie wiem co i jakie zabiegi interesowałyby Ciebie i na ile dni chciałabyś przyjechać .
Gdyby nie było miejsc to mogę Ci zaoferować pobyt w moim pokoju dwuosobowym od 1-go lipca do 16-go lipca bo będę w nim sama . Ja mam wykupiony pakiet leczniczy ,,Odnowa w Wieńcu Zdroju ,, na dwa tygodnie . Ale są też inne pakiety , musisz sprawdzić tylko . Skontaktuj się też ze mną bo ceny niektóre są podane na dwie osoby .
Ale przede wszystkim zadzwoń do Recepcji i tam udzielą potrzebnych info.
Krysiu , pewnie , że tak - fajnie byłoby spotkać się z Danusią ale nie wiem czy to wyjdzie . Ja już mam kupiony bilet na Hopera , zarezerwowany pokój , wpłacona zaliczka ale gdyby Danusia zdecydowała się to moim zdaniem da się dużo załatwić bo jadę już tam czwarty raz .
Fajnie , że spotkałaś koleżankę , czasem takie znajomości odnawiają się i trwają przez długi czas .
Moje koleżanki z dawnej pracy odzywają się sporadycznie , jakoś tak przyjęło się , że jeśli już nie pracujesz to kontakty urywają się a szkoda .
Ale życzę wszystkim dobrej nocki bo późna pora jednak , jutro zajrzę , pozdrawiam wszystkich serdecznie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12742  
Nieprzeczytane 02-06-2023, 10:32
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

zabiegi no dobre są , jeszcze 5 razy. laptop po remoncie mam i to trocha schodzi mi. Kolorów nie mam.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12743  
Nieprzeczytane 03-06-2023, 18:09
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

https://th.bing.com/th/id/OIP._hcfEa...=1.4&pid =1.7

Witam Was kochani w sobotnie popołudnie , zajrzałam a tu tylko ostatni post Gienka .Dziś spędziłam dzień na sprzątaniu , na zakupach i spacerze . Obiad miałam więc tylko podgrzałam . Miałam miłą rozmowę z kimś z Seniorka ale zanim co to nie zdradzę , wszystko wyjdzie w praniu . Jak Wam mija sobota ?
Gienku , skoro laptop po naprawie to powinien działać jak trzeba , chyba , że Ty sam coś źle kliknąłeś . Nie martw się , myślę , że poradzisz jeśli tylko chodzi o same kolory czcionek .
Myślałam , że jeszcze ktoś zajrzy a tu - klapa .
Wiadomo , każdy ma swoje sprawy , zajęcia itd...
Ale jeszcze powiem , że podziwiam naszą Danusię , ja nie dałabym rady pewnie tak forsować się .
Wstawiłam obrazek ale nie wiem czy mi udało się , zaraz przekonamy się moi mili . Pozdrawiam wszystkich z Podlasia .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12744  
Nieprzeczytane 03-06-2023, 18:29
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie



Specjalnie dla Was o ile mi to wyszło , pozdrawiam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12745  
Nieprzeczytane 04-06-2023, 09:54
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Dańcia Ciebie zawsze się udaje.Fajna pogoda , tylko chłodno jest i wiatr.Dobrej niedzieli- smacznego obiadu.

Pozdrawiam miło was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12746  
Nieprzeczytane 04-06-2023, 10:19
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć! Dzięki za zaproszenie mnie do sanatorium ale niestety nie będę mogła.Kończę co prawda pracę 26.06 ale mam 2 kotki i musiałabym załatwić znależć opiekę do nich na dłużej jak tydzień! W innym terminie to i owszem. Niemniej życzę ci Danusiu dobrego wypoczynku pomocnych zabiegów... Może po sezonie?Będzie taniej. Jutro jadę do pracy do dziadka ale nie z wielką chęcia! on nie jest miły dla mnie,dodatkowo jest głuchawy i trzeba bardzo głośno mówić a ja nie mogę tyle krzyczeć w ucho.To on mówi-za co bierze pani pieniądze jak nic nie może??? Z łóżka na wózek też trzeba go fachowo posadzići z wózka na łóżko też.Ja tylko jednym ruchem biorę go i przerzucam. Ale nie będę cały czas tego robić kilka razu dziennie bo nie mam siły.A więć siedzi od śniadania do obiadui potem jest od 15,00w łóżku. Ludzie nie chcą pracować w takim systemie tydzień w pracy tydzień wolnego. Jak idą do opieki to konkretnie chcą zarobić kasę! No cóż,będzie mi bardzo trudno rozstać się z tą robotą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12747  
Nieprzeczytane 04-06-2023, 10:43
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Pozdrawiam dobrej niedzieli. Smacznego i dobrego obiadu Ci życzę. Słoneczka ciepłego . U nas chłodno jest i wiatr dokucza .

Pozdrawiam miło Ciebie. Trzymaj se zdrowo.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12748  
Nieprzeczytane 05-06-2023, 16:59
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Dzień dobry w nowym tygodniu .
Danusiu , rozumiem Cię doskonale ale troszkę szkoda bo myślałam , ze poznam Cię w realu . A pracę masz naprawdę ciężką i nie wiem jak dajesz radę , te dxwiganie jest najgorsze , poza tym takie odnoszenie się do opiekunki jest ciężkie do zaakceptowania . Psychika szybko wtedy siada .Gienku , dziękuję , niedziela była spokojna , obejrzałam wielki marsz w Warszawie .
U mnie dziś cieplutko , 25 stopni i piękne słoneczko .Pozdrawiam Was serdecznie i nieobecnych - Krysię , Alę , Hanię , Benię i Janka . Miłego popołudnia kochani .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12749  
Nieprzeczytane 05-06-2023, 19:10
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
Domyślnie Witam i odpowiadam .

Danciu dziękuję za pozdrowienia , pamiętasz że istnieję, przychodzę i czytam wpisy, macie różne problemy życiowe, ja też , a najgorzej jest że nie mam konkretnego celu do działania. Monotonia dnia codziennego. Życzę zdrówka i ciepłej pogody c o dz i e n n i e!!!!!! Ala/ Tesia,
free photo hosting
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12750  
Nieprzeczytane 05-06-2023, 22:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 700
Domyślnie

Jestem obecna, tylko jakoś mało mnie widać.
Danciu, oglądałaś marsz w telewizji, a ja maszerowałam, a raczej dreptałam, bo trudno to nazwać maszerowaniem. Ludzi było nieprzeliczone mrowie, było kolorowo, wesoło, życzliwie - bez ekscesów i wulgaryzmów. Było jednak ciężko - ulica wąska, ludzi tłum, słońce, duszno - ale dało się przeżyć. Wróciłam bardzo zmęczona, głodna (wszelkie bary były oblężone), ale zadowolona.







Czas do łóżka, dobranoc wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12751  
Nieprzeczytane 06-06-2023, 16:03
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Witam,i pozdrawiam tutaj wszystkich. przy fajnej pogodzie dzisiejszej . Nad ranem u nas padało chwilę.
Witam Tesię .Dawno Cię tutaj nie było. Czytać rozumiem , ale coś skreślić parę słów nie zaszkodzi. Tylko wychodzi na zdrowie panie kochane.Pozdrawiam was serdecznie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12752  
Nieprzeczytane 06-06-2023, 23:00
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Dobry wieczór .
Próbowałam wejść wcześniej ale nie dałam rady .
Czytać tylko mogłam a pisać już nie.... dziwne .
Alu , pamiętam o wszystkich i nie dziękuj mi , to ja dziękuję za to , że jesteś .
Krysiu , super focie z tego marszu , ważne , że byłaś a nawet jeśli dreptałaś to nie o to chodzi , ja mogłam tylko popatrzeć w laptopie ...
Gienku , u mnie nie padało i susza jak diabli , trawę wyżarło nawet , mało zieleni .
Późno już więc wszystkim życzę spokojnej nocki , pozdrawiam serdecznie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12753  
Nieprzeczytane 07-06-2023, 10:51
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Oj, Danusiu jeszcze Ci napada dużo deszczu . To tak pomału idzie, ale dojdzie do was. U na s tyle pokropiło co ksiądz pokropi. Ogród trza podlewać i kwiaty. Pozdrawiam was miło tutaj wszystkie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12754  
Nieprzeczytane 07-06-2023, 16:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Witaj Gienku , witam wszystkich .
Gienku , ponoć ma padać w piątek a w sobotę ma być chłodniej . Dziś na termometrze aż 30 stopni W słońcu pewnie więcej . Był młodszy syn ale wpadł jak po ogień , nawet nie chciał ze mną zjeść obiadku . Dałam mu więc duży słoik bigosu chociaż . Poza tym nic ciekawego , zakupy małe bo w piątek sklepy czynne normalnie . Dziś wyjątkowo dużo piję bo i w mieszkaniu 28 stopni a ludzi na ulicach prawie nie ma , czasem ktoś przejdzie i tyle .
Pozdrawiam Ciebie Gienku i wszystkich , którzy zajrzą .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12755  
Nieprzeczytane 07-06-2023, 17:26
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 700
Domyślnie

Danciu, u mnie też sucho i upalnie. Po drugiej stronie miasta mam ulubiony warzywniak, pojechałam rowerem, aby nie dźwigać zakupów i ledwie wróciłam do domu. Już nie wychodziłam.
Gynek, ja już nie wierzę w prognozy odnośnie deszczu. Tyle razy na mapie nad moją okolicą pokazują deszczowe chmury, a potem nic, ani kropelki.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12756  
Nieprzeczytane 07-06-2023, 21:18
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Teraz u nas niebo zachmurzone jest . Chyba poleje w nocy, najwyższy czas. Nie było zbyt ciepło dzisiaj u nas, lekki wiatr był. Dwa razy pietruszkę siałem i nie wzeszła , u sąsiada to samo bo mi gadał . Przy okazji kawę mi zrobili, posiedziałem pogadaliśmy. Cukinia fajnie mi rośnie, ogórki i koperek.
Pozdrawiam was miło babki.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12757  
Nieprzeczytane 08-06-2023, 07:38
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 700
Domyślnie

Gynek, na pietruszkę chyba w tym roku jakiś urok padł. Moi znajomi posiadacze ogrodów też się skarżą, że nie wschodzi.
U nas dzisiaj błękitne niebo bez obłoków i już jest 18 st. Znowu będzie upał - jak zawsze w Boże Ciało. Nie pamiętam procesji w deszczu.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego świętowania! Kawa na dobry początek dnia...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12758  
Nieprzeczytane 08-06-2023, 11:07
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

No to prawdę piszesz,Kaima o tym deszczu. Bo zawsze w Boże Ciało chociaż pokropiło, a dzisiaj siarczysta pogoda . Będzie gorąco po południu. Wczoraj mocno se zachmurzyło , chmury wisiały , a nic nie padało.Z tą pietruszka to masz racje . Bo pierwszy raz jak posiałem miałem z tutejszego sklepu . Drugi raz to sąsiad kupił , i tez wzeszła. Mam jeszcze 1 torebkę posieję ją. Sąsiadowi też nie wzeszła, bo pytał nie. Jest plus 20 u nas. Obiad ugotowany mam , tylko ziemniaki trochę później wstawię na piec . Piec mam elektryczny.
Pozdrawiam was świątecznie, smacznego obiadu.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12759  
Nieprzeczytane 08-06-2023, 21:09
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Dobry wieczór kochani .
Dziś u mnie znów żar był straszny , nawet mi w myśli nie było aby pójść na procesję , co rusz karetki jeździły . Krysiu , ja już od lat nie jeżdżę rowerem , stoi w piwnicy ale nie dziwię się Ci . Po 19-ej wyszłam do osiedlowego sklepiku po kefir bo chcę jutro zrobić chłodnik , ziemniaczki młode mam , inne produkty też , tylko nie miałam kefiru . Powiem , że spocona i zdyszana weszłam na trzecie piętro .
Gienku , byłeś na odpuście dziś ? A z tą pitruszką to macie rację , znajomi też narzekają , że nie rośnie . Pozdrawiam tych co byli i nieobecnych , dobrej i spokojnej nocki
.
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12760  
Nieprzeczytane 08-06-2023, 22:16
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 846
Domyślnie

Nie byłem na odpuście, nie byłem na procesji . Strasznie gorąco było.
Był też porwisty zimny wiatr, siedziałem w domu. Dopiero pod wieczór zrobiło się łagodnie, pojeździłem rowerem po okolicy.
Noc pochmurna, bo ma padać u nas.
Dobrej nocy.
Pozdrawiam wszystkich tutaj.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.