menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #54661  
Nieprzeczytane 12-05-2026, 14:14
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Beniu, u mnie wreszcie po południu i nocą padał deszcz. Teraz jest pochmurno, ale ciepło. Mogłoby jeszcze popadać...
Miłego dnia!
Krysiu, u mnie podobnie, tyle że zimno, choć są momenty
że słoneczko przeziera przez chmury. Ale wiatr dokuczy....



Pozdrawiam, miłego popołudnia życzę
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54662  
Nieprzeczytane 13-05-2026, 09:22
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam wszystkich zaglądających!
Beniu, miłego dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54663  
Nieprzeczytane 14-05-2026, 08:37
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam słonecznie! Miłego dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54664  
Nieprzeczytane 14-05-2026, 19:17
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie Na dobranoc Krysiu

__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54665  
Nieprzeczytane 15-05-2026, 08:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

"Święta Zofija kłosy wywija".
"Po Zosi ciepło się wprosi"
Pozdrawiam w dniu św. Zofii!



Beniu, miłego dnia!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54666  
Nieprzeczytane 15-05-2026, 20:11
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie Dobry wieczór Krysiu

I znów minął dzień tak szybko....



Dobranoc Krysiu
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54667  
Nieprzeczytane 16-05-2026, 09:47
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam w sobotę! Udanego weekendu!



Beniu
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54668  
Nieprzeczytane 16-05-2026, 18:18
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie



Krysiu
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54669  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 09:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Udanej niedzieli!



Beniu, jak minęła nocka?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54670  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 16:36
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie




[IMG]Beniu, jak minęła nocka?[/IMG]
Krysiu, miło że pytasz, ale kłamać nie umiem, a prawdy
nie mogę .....
A niedziela....tak zimno, pusto, głucho
Ale Tobie życzę ciepła w szerokim znaczeniu
Miłej niedzieli
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54671  
Nieprzeczytane 18-05-2026, 09:03
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Udanego poniedziałku!



Beniu, u mnie słoneczka dużo na niebie - niech i u Ciebie w życiu zagości.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54672  
Nieprzeczytane 18-05-2026, 11:09
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie A słoneczka ni ma.......


Krysiu ,dziękuję, chuchnij jeszcze raz,
bo zimno i słoneczko chmury przesłaniają...
Pozdrawiam, dobrego dnia
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54673  
Nieprzeczytane 19-05-2026, 06:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam mgliście!



Beniu, kawa dla Ciebie!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54674  
Nieprzeczytane 19-05-2026, 17:56
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima

Beniu, kawa dla Ciebie!
Dziękuję Krysiu
Ja pozdrawiam Cię już słonecznie. Mocno chuchnęłaś chyba,
bo dotarło i nagle duszno.

Miłego wieczoru i dobrej nocy .
Pewnie tam k/Ciebie gdzieś w krzakach bzu słowiki śpiewają,
k/mojego bloku tylko sroki i gołębie w 3 odmianach.

__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54675  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 06:06
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam słonecznie i ciepło!



Beniu, słyszysz? Otworzyłam okno... mój prywatny słowik mieszka w kalinie, dosłownie 5 m od bloku.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54676  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 10:52
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie Dzień dobry

Krysiu, ale super kartka, uśmiałam się serdecznie
No bywa i tak z sąsiadami......
Słowika nie usłyszałam,ale za to sikorki i wróble gdzieś
nieśmiało śpiewały/wczoraj/, dziś cicho.
Pozdrawiam
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54677  
Nieprzeczytane 21-05-2026, 06:46
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich!



Beniu, to widok z mojego okna... bez już przekwitł, kalina jeszcze nie w pełni rozkwitła.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54678  
Nieprzeczytane 21-05-2026, 09:31
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 7 032
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich!
Beniu, to widok z mojego okna... bez już przekwitł, kalina jeszcze nie w pełni rozkwitła.

Dołączam i ja swoje pozdrowienia
Krysiu, piękny widok, miałam taką właśnie kalinę
w ogródku działkowym, wszyscy przechodząc zazdrościli,
prosili o sadzonkę, a ten krzew nie ukorzenia się z gałązek.
Miłego dnia życzę
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu-''Mały książę''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54679  
Nieprzeczytane 22-05-2026, 08:27
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam w szczególnym dniu!



Beniu, też kiedyś miałam działkę i mnóstwo kwitnących krzewów. Ale cóż, było, minęło...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54680  
Nieprzeczytane 23-05-2026, 06:33
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 23 110
Domyślnie

Pozdrawiam! Udanej soboty!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
I jeszcze raz baburka Rodzina bliższa i dalsza 22 05-12-2012 05:27
milosc kocha sie tylko raz malgos651 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 64 09-10-2010 15:52
Juz po raz 44 TKB BUNIA Sztuka, kulturoznawstwo 1 25-07-2009 19:13
Mój pierwszy raz kufa86 Humor, zabawa - wątki archiwalne 60 18-05-2009 19:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.