|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Chciałabym Was zapytać, czy:
przyjmujecie księdza po kolędzie, co Wam daje takie spotkanie, czy uważacie, że kolęda jest potrzebna? Jak to u Was wygląda?
__________________
tak to jest |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Każda parafia odwiedza swój rejon co roku. Można zapytać wtedy księdza o różne sprawy lub się wyżalić lub po prostu pogadać Czy jest kolęda potrzebna ...jest taki zwyczaj więc zwyczajowo przyjmuję.
__________________
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Cytat:
Moim zdaniem każdy powinien samodzielnie decydowac zgodnie z sumieniem. W niektórych parafiach wprowadzają zapisy na kolędę. Jesli chcesz aby ksiadz do Ciebie przyszedł, musisz się na taką listę wpisać. I jest to chyba lepsze niż odwiedzanie każdego po kolei. Zwykle jestem w domu jak przychodzi ksiądz, zdarzały się jednak czasami lata, w których mnie w domu nie było. Przeglądałam sobie również komplety kolędowe na meritohurt https://www.meritohurt.pl/komplety-koledowe.html Ładne są te kryształowe. |
![]() |
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Senior Cafe | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| "Ksiądz-też człowiek" ! | Mekintosz | Społeczeństwo | 527 | 12-08-2014 11:05 |
| ksiądz po kolędzie | Mary Grace | Społeczeństwo - wątki archiwalne | 118 | 26-07-2009 16:47 |
| Chodzenie po kolędzie | inka-ni | Różności - wątki archiwalne | 51 | 08-01-2008 11:35 |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|