PDA

View Full Version : wymiana kontakow firm uslugowych


Pani Slowikowa
20-07-2007, 18:50
Przylo mi na mysl aby zalozyc ten watek jako ze szukam od czasu do czasu jakiejs firmy w Polsce i trudno jest mi to robic z zagranicy.. Mysle ze mozemy tu powymieniac sie naszymi rekomendacjami i adresami co niektorych.
Ja teraz na gwaltu rety szukam dobrej firmy przeprowadzkowej, i firmy cieslarsko-budowniczej..
Przydalby mi sie tez ktos kto umie emaliowac wanny..

an_inna
20-07-2007, 19:02
Słowikowo, korzystałam z usług tej firmy http://www.przewlocki.com.pl/index.html
i byłam zadowolona. Było to co prawda 4 lata temu:)

Pani Slowikowa
20-07-2007, 20:37
Aniu, juz wyslalam adres do mojej pelnomocnicy..
Mam nadzieje ze ktos jeszcze sie odezwie.. w koncu chyba znacie jakies fajne firmy ktore mozecie polecic..

Pani Slowikowa
22-07-2007, 18:12
przypominam z tym moim tematem ale mysle ze jest to dobry watek i potrzebny.... mam nadzieje ze nie tylko mnie he he he:D

Malgorzata 50
23-07-2007, 03:06
Slowikowo ale w jakim miescie????

Pani Slowikowa
30-08-2007, 15:32
w miastach w ktorych jestesmy. W naszym wypadku w Warszawie.. Juz zrobilam przeprowadzke ale teraz potrzebuje jakis architektow, inzynierow budowlanych ...etc.. Mowilam ci juz:)

Malgorzata 50
30-08-2007, 19:00
Wszyscy wyjechali do Anglii -to jest problem ogolny w kraju naszym NI MA Fachowcow ,zostali partacze do tego drogo!!!!

Pani Slowikowa
30-08-2007, 19:58
Jakos sie przeprowadzilam fachowo i to przez zdalne kierowanie.. :)
Wielu wspanialych fachowcow jest w Polsce tylko ze maja teraz pelne rece roboty.. Ale ja poczekam.

Basia.
30-08-2007, 23:26
zgodnie z obietnicą wybiorę się do tego budowlańca w poniedziałek, teraz jeszcze jest na urlopie i przedstawię mu sprawę.

Pani Slowikowa
30-08-2007, 23:34
dzieki !! Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie.
Rozmawialam ostatnio z dwoma mlodymi ludzmi i ceny jakie mi podaja sa tak rozne ze nie wiem co mam o tym myslec..
Ja troche sie orientuje w cenach przebudowy tutaj bo to ciagle robie ale nie mysle ze powinny w Polsce az tak sie od tutejszych roznic..

Pani Slowikowa
29-09-2007, 03:15
no i co??Bylas u niego??

Pani Slowikowa
12-11-2007, 17:10
ze ten praktyczny jakby nie bylo topik ma takie slabe tutaj powodzenie... No coz..
Chcialam wam powiedziec ze dzisiaj np. Czekam na tzw. "spawacza" czyli czlowieka ktory porobil mi wszystkie balustrady, bramy, ogrodzenia , porecze idt z metalu.. Dzisiaj przyjdzie poreperowac co nieco i dorobic bramke na balkonie..

Czy rzeczywiscie wszyscy rzemieslnicy pouciekali z Polski??
Co robia ludzie jak potrzebuja sobie cos zbudowac czy zreperowac??

Domy w Polsce sa drozsze niz tu...wlasciwie to wszystko w Europie wydaje sie mi drozsze teraz..

tar-ninka
12-11-2007, 17:19
Joasiu prawie kazde miasto ma swoją stronę internetowa i na tych str. sa potrzebne informacje. Istnieją tez Katalogi Firm .

Pani Slowikowa
12-11-2007, 17:27
ale mi chodzi o rekomendacje i doswiadczenia osobiste ludzi..
Jest pelno roznych dywagacji w Gazecie i na innych budowlanych topikach ale tam ludzie ktorzy pisza sa tak samo mi nieznani jak i firmy..
Mnie jest trudno robic cokolwiek z tak daleka..

tar-ninka
12-11-2007, 17:58
Rozumiem cie Joasiu . Myslę ze powinnas miec w kraju kogos zaufanego kto te sprawy dla ciebie zalatwi .Samej na odleglosc jest to nie bardzo mozliwe. życze powodzenia

Basia.
12-11-2007, 18:09
no i co??Bylas u niego??
facetowi odbiło i teraz z powodu braku fachowców soli takie ceny, że zrezygnowaliśmy z jego usług. Ten facet robił nam między innymi projekt nowej elewacji i miał nadzór nad realizacją wykonania robót, w tym roku najpierw był nieczynny z powodu choroby a teraz w porównaniu z rokiem ubiegłym podniósł stawki za swoje usługi o 100%.

Pani Slowikowa
12-11-2007, 19:12
Jak bedziesz wiedziala o kims to nie zapomnij o mnie ok?

Basia.
12-11-2007, 19:16
Jak bedziesz wiedziala o kims to nie zapomnij o mnie ok?
oczywiście będe pamiętała.

Boga
12-11-2007, 22:43
Oj ja szukam kogoś kto zrobi mi remont w łazience, ale taki pełny;budowa kabiny prysznicowej , kafelki, wymiany podłączeń, kaloryrera itp. Nawt nie wiem jakiego właściwie fachowca do tego szukać żeby wszystko kompleksowo zlecić. Od roku pytam juz po znajomych i nic nie drgnęło w tej sprawie; Może ktoś mi pomoże. Pozdrawiam z Poznania.

en_vogue
13-11-2007, 16:03
Joasiu fachowca od balustrad mam dobrego.Mogę polecić.Mieszka niedaleko mnie.To jest w Gdyni :)

Pani Slowikowa
13-11-2007, 16:06
Joasiu fachowca od balustrad mam dobrego.Mogę polecić.Mieszka niedaleko mnie.To jest w Gdyni :)


Niech by byl nawet z Gdyni ale teraz mnie jest potrzebny fachowiec ktory dobuduje mi drewniana gore z dachem na istniejacym juz domku.. Potem tam bedzie trzeba zrobic ze trzy pokoiki i jedna lazienke.. schody a na koncu balustrady do tych schodow..