PDA

View Full Version : Wakacje z wnuczką


Bianka
03-08-2007, 06:48
Chiałabym teraz w sierpniu wyjechać na jakieś 2-3 tygodnie z moją 7 letnią wnuczką "gdzieś w Polskę". Zależy mi bardzo, aby:
było dużo świeżego powietrza (najlepiej jakiś las, łąki), nie muszą to być góry, morze albo jeziora, chociaż mogą, oczywiście, ale może też być po prostu fajne ciche miejsce gdzieś w centrum kraju
cisza i spokój
dobry, nieskomplikowany dojazd (pociągiem albo pks-em)
w pobliżu sklep spożywczy
niedrogo :)
Jeżeli ktoś z forumowiczek/forumowiczów zna jakieś konkretne namiary, albo może sam przyjmuje "letników", to bardzo serdecznie proszę i o kontakt.
Pozdrawiam i dziękuję :)

weroni
09-09-2007, 12:01
Ja też to mam.Jeżdżę z wnusią też 7 lat rokrocznie na Mazury,plac zabaw,plaża i kąpielisko dla dzieci w ub.r.byłyśmy 4tyg.teraz w sierpniu 3.Oś.wypoczynkowy spokojny i przyjazny dzieciom,można gotować w domku lub stołówka 15zł.(obiad) w barze wszystko kupisz,jeden mankament to sklep 3km.i miasto Pisz,jeżdżę taxi 15min.ok.25zł.Jak udały się wakacje??:D

Malgorzata 50
09-09-2007, 12:22
Brok Bianko -pomysl o Broku ,a własciwie o Bojanach...Cudowne łaki gdzie mozesz ganiac z wnuczka ,osrodki też tam są gdzie można zjeść niedrogo,sklep ,urocze miasteczko,blisko,las ...BOSKO!!!! http://www.brok.pl/

weroni
09-09-2007, 12:35
Dzięki za info.Małgosiu,wstawię do ulubionych na pewno się przyda.

Bianka
09-09-2007, 13:43
Dziękuję Wam obu, może na przyszły rok się przyda... :)

ZbyszekK
19-07-2008, 10:07
Wszystkim Babciom no i Dziadkom, których jakoś brak, przypominam, że warto korzystać z ulg jakie przyznaje Legitymacja Seniora PKP. Kosztuje 75 zł (w kwietniu br.)

Przykład korzyści. Bilet z Warszawy do Krakowa:

Pośpieszny 5 godz. 48 minut / normalny 48 zł/50% 24 zł
Expres 2.55 godz. / 87 zł / 50% 43 zł /
IC 2.55. godz. / 95 zł / 50 % 47.50.
Poniżej podaję dokładniejsze informacje skopiowane z Legitymacji Seniora.

WARUNKI KORZYSTANIA Z LEGITYMACJI SENIORA
1. Legitymacje mogą nabywać osoby, które ukończyły 60 lat.
2. Legitymacja uprawnia do nabywania biletów z ulgą 50% - jednorazowych, okresowych i abonamentowych, na przejazd w klasie dowolnej wszystkich kategorii pociagów przewidzianych w rozkładzie jazdy, w komunikacji krajowej.
3. Wszelkie opłaty dodatkowe uiszcza się w pełnej wysokości.
4. Legitymacja seniora jest legitymacją imienną i nie może być odstąpiona innej osobie.
5. Legitymacja ważna jest łącznie z dokumentem tożsamości umozliwiającym stwierdzenie wieku. 6. Za zagubioną, zniszczoną, zafoliowaną lub skradzioną legitymację nie zwraca się uiszczonych należności i nie wydaje się duplikatów, także w wypadku zgłoszenia straty do organów ścigania.
7. Legitymacja ważna jest jeden rok od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę (np. od 29.05.2004r. do 28.05.2005r.) i nie podlega zwrotowi.
8. Legitymację można nabyć w przedsprzedaży na 60 dni przed pierwszym dniem jej ważności.
Szczęśliwej podróży
ZbyszekK

alinap
17-11-2008, 19:27
Moim marzeniem jest wyjazd w lubuskie nad jeziora. Byłam nad jeziorem lubikowskim ze znajomymi i ich przyczepą, Było pięknie jednak sama z wnuczkiem to trochę sie boję. Pasowałaby mi kwatera nad jeziorem w spokoju i ciszy , najchętniej to w leśniczówce. Tylko obawiam się,że mój dziewięcioletni wnusiu "komputerowiec" zanudziłby się, a tak chciałabym mu pokazać,ze istnieją inne zabawy np.w kapsle ,podchody itp.

ligia63
05-03-2009, 18:32
Witam,nie wiem czy jeszcze aktualny problem wakacyjny-jezeli tak to prosze o kontakt- ligia9@tlen.pl.
Ja szukam babci z wnukami do nas na lesne gospodarstwo w lubuskim.Sama mam 2 wnucząt 10 i 8 i szukam towarzystwa sobie i dzieciom.Wszystko do uzgodnienia.Pozdrawiam

ligia63
22-03-2010, 17:34
Witam,nie wiem czy jeszcze aktualny problem wakacyjny-jezeli tak to prosze o kontakt- ligia9@tlen.pl.
Ja szukam babci z wnukami do nas na lesne gospodarstwo w lubuskim.Sama mam 2 wnucząt 10 i 8 i szukam towarzystwa sobie i dzieciom.Wszystko do uzgodnienia.Pozdrawiam
Witam,podtrzymuję moją ofertę z ubiegłego roku.Oprócz tego,ze ja i moje wnuki zestarzeliśmy się o rok,nic się nie zmieniło.Pozdrawiam Ligia

nadmorskie
31-03-2010, 21:54
Zapraszam Do Grzybowa Nad Morze K\kolobrzegu Tel 0 502 164 938 Inga