PDA

View Full Version : Czy to jest praktyczne?


Brunek_L
20-08-2013, 15:35
Chcemy z żoną wyremontować łazienkę. Byliśmy ostatnio w sklepie budowlanym i stwierdziłem, że powinienem mieć w łazience taką oto rzecz. Myślicie, że to jest praktyczne rozwiązanie dla osoby starszej?

Frat
20-08-2013, 16:10
Bardzo praktyczne. W szczególności do mycia zębów. :LOL:

jasinek123
20-08-2013, 18:25
Frat
Ale sie popisujesz,widać poczucie humoru roznosi cię!!!
Ktoś prosi poradę a taki odzew!!

Frat
20-08-2013, 23:13
Frat
Ale sie popisujesz,widać poczucie humoru roznosi cię!!!
Ktoś prosi poradę a taki odzew!!
A nie wydaje Ci się, że to właśnie pierwszy post w tym temacie był wyrazem poczucia humoru??

Brunek_L
21-08-2013, 17:08
Pytam kompletnie poważnie. Wiadomo, że jako mężczyzna korzystałem nieraz z takiego urządzenia, ale w domu nigdy go nie miałem. Przerabiamy łazienkę i żona pomyślała, że w wolnym miejscu można zrobić właśnie coś takiego dla mnie...

Frat
21-08-2013, 19:15
Pytam kompletnie poważnie. Wiadomo, że jako mężczyzna korzystałem nieraz z takiego urządzenia, ale w domu nigdy go nie miałem. Przerabiamy łazienkę i żona pomyślała, że w wolnym miejscu można zrobić właśnie coś takiego dla mnie...
Wobec tego przepraszam najmocniej! Uznałem to za żart. :)
Osobiście uważam takie urządzenie za całkowicie nieprzydatne w domowej łazience. Co innego, gdyby zostało użyte w oddzielnym pomieszczeniu o bardzo małych wymiarach, choć wówczas też rozważyłbym inne, bardziej uniwersalne wyposażenie.
Oczywiście, można tu mieć odmienne zdanie.

Zbyszek_krk
25-08-2013, 18:17
ja też bym chyba nie umieścił tego w łazience. moja żona natomiast jakiś czas temu uparła się na bidet w łazience i muszę przyznać że jest to bardzo przydatne urządzenie. mamy coś takiego http://www.roca.pl/bidet-podwieszany-victoria

Brunek_L
26-08-2013, 21:12
Może faktycznie bidet będzie praktyczniejszy... sam nie wiem. Upierałem się przy tym sprzęcie ze zdjęcia, ale może faktycznie coś innego jeszcze powinienem zobaczyć.