PDA

View Full Version : Spotkajmy się w ... ????


Kaima
15-04-2014, 07:20
Zakładam ten wątek w nawiązaniu do moich postów w wątku "Dlaczego nie teraz poszukać?" Zaznaczam, nie mam zdolności organizatorskich, zresztą, jaka tu organizacja... Gdy ustalimy miejsce i czas każdy sam zarezerwuję sobie nocleg i po wszystkim.
Wiem, że zaczyna się sezon, ale w środku tygodnia nie powinno być kłopotów z rezerwacją. Miejsce powinno być z dobrym dojazdem również dla niezmotoryzowanych. Może jakaś agroturystyka?
Wpisujmy tutaj swoje propozycje, może wykluje się miłe spotkanko.

stasia_1151
17-04-2014, 09:17
Witaj Kaima wyczytałam gdzieś że jesteś na forum ogrodniczym czy w tym roku do Sulejowa się wybierasz?:)

Kaima
17-04-2014, 21:50
Stasiu, jeszcze nie wiem, ale raczej nie. Może gdyby zebrała się paczka seniorów? Jest tu nas czworo, przynajmniej tyle ujawniło się.
W Sulejowie byłam raz, na 1. spotkaniu. Było miło i wesoło, ale mnie męczą długie imprezy.

Kaima
17-04-2014, 21:57
Stasiu, jeszcze nie wiem, ale raczej nie. Może gdyby uzbierała się paczka seniorów? Jest tu nas czworo ogrodników, przynajmniej tyle ujawniło się.
W Sulejowie byłam tylko raz, na 1. zjeździe. Było miło i wesoło, ale mnie męczą długie i ludne imprezy.

stasia_1151
18-04-2014, 20:56
Kaima czy mogłabyś napisać jaki masz nick na forum ogrodniczym?

kometa2
25-04-2014, 11:35
Kaima czy mogłabyś napisać jaki masz nick na forum ogrodniczym?


Czy znalazłaby się jakaś osoba z Warszawy, która chciałaby poszerzyć swoje horyzonty pod tym i innym wzgledem, spotykając się gdziekolwiek w tym mieście? kometa:) :)

Moris5565
27-05-2014, 13:19
Macie już za sobą takie grupowe spotkanie z forum? Jestem ciekawa jak to wypada. Nie jest sztywno, albo tak, że ludzie łączą się w pary/grupki z tymi których lepiej znają i nie ma żadnej wspólnoty? To w sumie ciekawe przedsięwzięcie: spotkać się większą grupą osób, które widzą się pierwszy raz. :)

kometa2
27-05-2014, 13:31
Macie już za sobą takie grupowe spotkanie z forum? Jestem ciekawa jak to wypada. Nie jest sztywno, albo tak, że ludzie łączą się w pary/grupki z tymi których lepiej znają i nie ma żadnej wspólnoty? To w sumie ciekawe przedsięwzięcie: spotkać się większą grupą osób, które widzą się pierwszy raz. :)

Ja spotkałam się z jedną tylko osobą, i oceniam to bardzo pozytywnie. Niestety ta osoba nie jest z Warszawy.

Turka
29-05-2014, 07:02
Ja spotkałam się z jedną tylko osobą, i oceniam to bardzo pozytywnie. Niestety ta osoba nie jest z Warszawy.
A dlaczego niestety? Czy tylko w Warszawie są interesujący ludzie,a z mieszkańcami innych miejscowości nie ma po co utrzymywać stosunków?:rolleyes:

marcel20106
29-05-2014, 07:21
No właśnie....Pozdrawiam.

kometa2
30-07-2014, 10:44
A dlaczego niestety? Czy tylko w Warszawie są interesujący ludzie,a z mieszkańcami innych miejscowości nie ma po co utrzymywać stosunków?:rolleyes:
Bynajmniej tak nie sądzę - jak najchętniej spotkam się z kimś spoza Warszawy, ale.. przyznasz że podróż w tym celu np.do Sanoka to nie lada przedsięwzięcie, nie licząc ryzyka. Dlatego pisałam do Warszawie.

liha11
30-07-2014, 18:21
mialam ogromna przyjemnosc byc na dwoch zjazdach seniorow : 1. krakow kawiarnia zalipianki, organizatorami byla grupa osob z krakowa, mozna spytac nike
2. woj. swietokrzyskie, [?], organizowala grupa z dziewiatka na czele,
napewno podpowiedza co i jak, sa hostele,
ja sie juz pisze na takie spotkanie, obojetnie gdzie
ROTFL