PDA

View Full Version : Gdzie kupić wyposażenie kuchni?


JoAniela
20-11-2014, 07:20
Tak sobie pomyślałyśmy z przyjaciółką, że mogłybyśmy otworzyć bar mleczny na naszym osiedlu. No i teraz piszemy biznesplan, ale nie wiemy, ile będzie nas kosztowało wyposażenie. Wiecie może więc gdzie można kupić meble do gastronomii?

Izabela54
20-11-2014, 12:12
Obecnie firma Bakpol posiada w ofercie meble gastronomiczne.
Tutaj:
http://www.bakpol.pl/kategoria/regaly-na-wymiar
możecie zamówić sobie regały na wymiar, w innej zakładce są stoły gastronomiczne. Wszystko posiada odpowiednie normy, wykonane jest z lepszej jakości materiałów. Ceny również nie są wygórowane.
Mąż mój posiada własny punkt gastronomiczny i ostatnio zamawiał tam część wyposażenia do firmy.

eledand
20-11-2014, 13:07
Pomysł WSPANIAŁY....

Skombinuj stare Kubki,talerze z PSS-u jako wspomnienie,po prawdzie nie jednemu skapnie łezka z oka.

Jak zrealizujesz to poślij Fotki a my będziemy Brawo bić...

maryla68
14-12-2014, 10:20
Sama bym poszła do takiego miejsca :)

promienna
31-12-2014, 07:29
Najlepiej chyba poszukać w jakiejś hurtowni - jeśli mają być jednakowe. Zawsze można też na aukcjach kupić różne stare stoły, to będzie jeszcze lepszy "klimat".

finezyjna
12-01-2021, 05:24
A czy wiecie, gdzie warto kupić zmywarki do szkła ? Szukam też wyposażenia do kuchni, ale w moim lokalu gastronomicznym... Możecie mi pomóc? Polecicie mi jakiś sprawdzony sklep?

paulinab
12-05-2022, 11:29
Fajnie, że został poruszony temat wyposażenia kuchni. Aktualnie szukam różnorodnych akcesoriów do skandynawskiej kuchni z cegłą. Jaki sklep online z tego typu produktami polecacie?