PDA

View Full Version : Dlaczego młodzi samotni to single...


Razem50plus.pl
27-04-2015, 14:06
a "starsi" samotni to już nie? Uważam, że na każdym etapie życia mamy prawo poszukiwać, zakochiwać się na nowo, żyć pełnią życia... Zapraszam wszystkich singli po pięćdziesiątce na razem50plus.pl (http://razem50plus.pl) !

:)

tadek3
15-05-2015, 11:59
Czasy się zmieniły i mentalność ludzi też.
Bo kiedyś, jak ktoś nie miał kobity to było, ze gorszy, ze sobie znaleźć nie umie. A teraz ten kto nie ma jest lepszy, samodzielny, indywidualny. Dokąd to wszystko zmierza, ja sie pytam?

Tylko ze starością się nic nie zmieniło, i jak ktoś jest stary i nie ma kobity, to ze sobie w życiu nie poradził. I wielka kara dla rodziny, ze jest sam. A ja znam panie co całe życie były same, bo im tak było dobrze i teraz są szczśsliwymi seniorkami i nie narzekają, ze im żle. Sprawne, ładne, uczą się dalej, zadbane. Mozna. Tylko trzeba chcieć.

krolowa_sniegu
15-08-2015, 12:33
Wydaje mi się, że z nowym pokoleniem się to zmieni - na starszych ludzi za 50 lat będzie się patrzyło zupełnie inaczej, jak będą sami ;)

wesolysenior
19-10-2015, 12:43
młodzi stawiają teraz na karierę, zarabianie pieniędzy, życie w luksusie a zakładanie rodziny to dla nich przeżytek.

Dancia54
20-12-2016, 16:19
Moim skromnym zdaniem obecna młodzież woli być singlem
z własnego wyboru . Kiedyś młodzi pobierali się w wieku
21-23 lata a teraz wielu z nich po trzydziestce nie kwapi
się do zakładania rodziny .
Częsty przypadek to zamieszkiwanie ze sobą i życie bez
zakładania obrączek .

wesolysenior
28-04-2017, 14:27
młodym to teraz nie zależy na rodzinie tylko na pieniądzach i karierze :(

Dancia54
29-04-2017, 00:13
Też prawda..... :LOL: .
W dzisiejszych czasach młodzi lubią mieć wszystko podane
pod nos . Pamiętam , że tego nie miałam , o wszystko musiałam walczyć sama :| .